Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Masz rację,w moim przypadku ta kuchnia ma oko cieszyć do końca mego żywota:evil:przypuszczam,że jest to moja już przedostatnia przeprowadzka :lol: :lol: :lol wiec nie będę oszczędzać :lol: jestem tylko pełna obaw ,co do rozplanowania sprzętów ,ponieważ mam niestety 3 okna ,przez co kuchnia jest na pewno mniej ustawna.Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, nie wiem, czy uda mi się dobrze umieścić post, bo to mój debiut na forum, ale oczarowana Twoim niezwykłym i osobliwym bliźniakiem przejrzałam cały dziennik i postanowiłam napisać Ci o kuchence.

Mam od lat podobną kuchenkę, sprowadzoną z Niemiec, a do Niemiec od holenderskiego dealera firmy Heartland.

Tu link do ich strony: http://www.heartland.nl

Kuchenkę można bez trudu zamówić w Niemczech, a koszt transportu będzie dużo niższy niż zza oceanu.

Kuchnie są dość drogie, ale naprawdę warte swojej ceny - ja dokupiłam jeszcze lodówkę w takim samym stylu, jednak było to kilka lat temu i lodówka okazała się zbyt głośna, podobno sprzedawane obecnie są lepszej jakości.

Chętnie udostępnię Ci namiar na niemieckiego sprzedawcę:)

Pozdrawiam

Agnieszka - sąsiadka z Podkowy L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku, mi po prostu dech zaparło jak zajrzałam do Twojego sklepu, a potem trafiłam na dziennik :o :D

 

Twoje wazony i jajka to czysta poezja! :D Jaka szkoda,ze juz po Wielkanocy, ale pewnie na jajka i tak sie skuszę... :wink:

 

A z fotek, które wrzucasz wnioskuję,że ten dom też będzie klimatyczny i piękny.

Na pewno bedę do Ciebie zaglądac!!!! :D :D :D

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100krotki dziekuję za namiary na kuchnię, faktycznie identyczna z tą hamerykańską ale projekt kuchni już zrobiony i ta niestety nie będzie pasowała. Ale może inni skorzystają :D

 

inez dziekuję za miłe słowa, mam nadzieję że sklep będzie się rozrastał, ale teraz przy urządzaniu domu nie mam kiey zasiąść w pracowni

 

martu mam nadzieję że wieszaczki będą sie podobały :D dziekuje za wizytę w sklepie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieszaczki cudowne :o

jeden został podarowany 2 miesięcznej dziewczynki ,a drugi dla mojego syna.Będzie idealnie pasował do łazienki,gdzie będa białe cegiełki ascota.Przyznam,że nawet 7 letni syn przez chwile mnie prosił,abym też jemu zostawiła,bo jak się wyraził nie są wcale dzidziusiowate.

Podłoga do wiatrołapu zapowiada się piękna.Z tego,co pokazałaś też bym nie wiedziała co wybrać.Podoba mi się ta z turkusem.....ale reszta też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Zajrzałam nieśmiało i jeśli pozwolisz będę zaglądać.

Dom bardzo mi się podoba i chyba ze względów ekonomicznych nie będę mieć rezydencji. Ze względów praktycznych nie będę mieć schodów i w związku z parterem nie będę mieć skosów.

 

Bardzo spodobała mi się sztukateria i projekt kuchni (jej styl). Gratuluję i trzymam kciuki za fachowość realizacji swoich wizji i marzeń.

 

Pozdrawiam Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, wpadłam na kawusię :wink:

Przy okazji chcę zagłosować za podogą - podoba mi się ... ta, na której leżą pisaki :roll: , czyli niestety poza wyborem :oops: Z czego ma być wykonana ta mozaika? Z różnych gatunków drzewa, czy kamienia? Jadalnia ślicznie się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki miło :D ja też już kawką przed monitorem (jakieś uzależnienie ?)

Wiattrołap jest mały ma 150 x 165 cm ale elementy podłogi też są małe, najwieksze kwadraty mają 15 x 15 cm. To wszystko płytki ceramiczne. Dookoła dywanika jeszcze będzie rząd białych płytek 20 X 20 cm . To będzie taki silny akcent na wejściu. I jedyny kolor, reszta w wiatrołapie będzie biała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra, to i ja zagłosuję :wink: Mi osobiście bardziej pdoba sie ten ciemniejszy - z paru względów

1. ciemniejszy bardziej praktyczniejszy :wink: , wiarygodny (mam wrażenie że moda na układanie "chodniczków" z kafleków, to taki współczesny trend )- kiedys porpostu ukladano wzór centralnie, ale to dotyczylo wiekszych powierzchni, na korytarzach po prostu ukladano posadzkę. Ten wzór ciemniejszy wyglada bardziej stylowo.

2. Jaśniejszy, poprzez ramę, oprtycznie ogranicza niewielką powierzchnię, ciemniejszy nie podkreśla granic, przez co optycznie nie narzuca ograniczeń :)

 

3. Ciemniejszy jest w moich oczach bardziej stylowy, mniej narzucajacy się :wink: - w obliczu planowanych pięknych drzwi.

 

4. Wiatrołap nie za duży - ja bym stonowala podlogę :wink:

 

To tyle ode mnie :wink:

Kasiorku, trzymam kciuki za dobre wybory.

Wnętrze szykuje sie Pierwsza Klasa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...