Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Przywitam się na sam początek...

Jestem pod wrażeniem twojego talentu. Nie chcę przesłodzić... Ale podobają mi się twoje prace.

Widzę wyżej "ktoś" tzn. dalmira napisała o kursach ja też jestem chętna:)

Zdradź choć troszkę jak zrobiłaś tą komodę? Jak też już ktoś wcześniej napisał powala na kolana...Czy ciężko wykonać taką pracę.? Gdzie można zobaczyć inne twoje dzieła?

Dzisiaj pierwszy raz tutaj trafiłam i od razu do ciebie....

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie nowych forumowiczów. faktycznie pomysl wznowienia kursów przemknął mi przez glowę. nawet pytalam już o taka możliwoość w Domu Kultury w Nadarzynie ale tam niestety tylko wolne miejsca w środę o 16, więc bardzo niewygodne.Ale w sumie mam duży stół w kuchni...jeszcze pomyślę :)

Pomysl na komode powstawal bardzo długo, koncepcje zawsze rodzą się w bólach. Potem wielodniowe przymierzanie motywow, nowe komponowanie. Sam proces techniczny trwa już względnie krotko, czyli malowanie i przyklejanie, u mnie trwalo to jakieś dwa tygodnie. A potem tylko lakierowanie ...

aricia ciesze sie że tak mówisz, bo ja z kolei spotykam się ze stwierdzeniami że owszem ladne ale nie w moim guście , wole różyczki :) ;)

Konstancjo kochana, dzięki że do mnie zaglądasz :) powiem Ci że tej mega cierpliwości można się nauczyć, ja jestem/bylam osoba bardzo nerwową, tyle lat pracy nauczylo mnie spokoju i cierpliwości, choć 10 letnia córa ostatnio skutecznie obraca w pyl ten wieloletni trening :)

Edytowane przez Kasiorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...koncepcje zawsze rodzą się w bólach. Potem wielodniowe przymierzanie motywow, nowe komponowanie. Sam proces techniczny trwa już względnie krotko, czyli malowanie i przyklejanie, u mnie trwalo to jakieś dwa tygodnie. A potem tylko lakierowanie ...

:)

 

no ...a u mnie odwrotnie ...pomysl jakiś strzeli mi ot tak ...nie dopracuje a żeby się zebrać i zrobić ...proces trwa miesiącami ... oczywiście mówie o swoich pomyślikach nie mylić z twoimi przemyślanymi koncepcjami :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Kasiorku :)

podglądam Twój wątek od samego początku, ale wciąż brak mi słów żeby napisać jak pełna podziwu i zachwytu jestem.

Mam pytanko odnośnie drewnianego domku, czym malowałaś drzwi, co to za kolor, jaki impregnat? Monitor przekłamuje mi kolory, domek wydaje się być czarny choć czytałam, że to heban, a drzwi szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku- ja z prośbą gdzie znaleźć w necie info o tym jak przemalować lustro w kolorze mahoń i polakierowane i ozdobić je techniką posrebrzania, czym i jak przygotować drewno, czym przykleić i czym polakierować. mam wielkie tremo i znudził mi się kolor -pasuje mi szaro srebrny- gdzie to można podglądnąć jak robią to inni.

Twoje dzieła są cudowne- mnie urzekł stolik do wanny i turkusowa komoda- jaka farba ja pomalowałaś i czym lakierowałaś?

bardzo podziwiam za odwagę w kolorach w pokojach -zwłaszcza w salonie ciemny grafit.Nie wiem czy byłabym zdolna do takiego koloru. U ciebie wygląda to superowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Kasiu czy mogłabyś powiedziec jak sie pojawisz już po długiej nieobecnosci na forum gdzie kupiłaś białe maki które masz na turkusowej komodzie?Powiedz mi jeszcze jaką farbą malowałaś.Mam zamiar sie zebrać na odwage i spróbować przynajmniej coś zrobić ze stara komodą,która stoi niepotrzebna:)Co mi szkodzi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Kasiorku :)

podglądam Twój wątek od samego początku, ale wciąż brak mi słów żeby napisać jak pełna podziwu i zachwytu jestem.

Mam pytanko odnośnie drewnianego domku, czym malowałaś drzwi, co to za kolor, jaki impregnat? Monitor przekłamuje mi kolory, domek wydaje się być czarny choć czytałam, że to heban, a drzwi szare.

 

Drzwi po pomalowaniu hebanem pociagnęłam bialym olejem do drewna z Fluggera, stąd taki szary kolorz bliska wygląda jak przecierka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...