Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu, dawno tu nie zaglądałam. Baaaardzo bardzo, jak mawia poeta. Pięknie i spójnie.... jedyne co mi zazgrzytało to ta rzucająca sie w oko lamówka pod stolikiem w salonie. Ale nie odbierz ze sie czepia. poprotu masz taką czysta formę, ze moze dlatego tak rzuciło mi się to w oczy. Ale mistrza nie zamierzam krytykować, wnętrze piękne, i takie spójne. Ja jestem na etapiee ostatnich wykonczeniowych prac, i nie mam juz pary w gwizdku. juz bym chciała zająć się nicnierobieniem, choć w obliczu zmian w moim zyciu to niemozliwe. Moze dlatego tak brak mi sił na to urządzanie się.

Jeszcze raz gratuluję, macie wspaniałe wnętrze, takie jak w żurnalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu :D

Dawno nie zaglądałam do Twoich cudnych wnętrz ;).

Uwiódł mnie ten stolik z niebieskimi rybkami.

Ale bajer :D

Powiedz mi, gdzie dostałaś takie biurko dla Karolki?

Idealnie wyglądało by w pokoju mojej małej w takim samym ustawieniu :D

Edytowane przez DarioAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeglądam Twój blog już od dłuższego czasu i dopiero teraz się ujawniam, bo zobaczyłam coś co jest po prostu niesamowite, rewelacyjne i szkoda że nie mogę mieć takiej rzeczy u siebie w domu (ja nie jestem tak zdolna ) chodzi mi o komodę po liftingu, którą masz pod lustrem. Gratuluję zdolności i stylu. Cały dom jest cudowny i bardzo, bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego ja nie dostaje powiadomień o nowych wpisach tutaj, no ladnie a myślalam że watek gdzieś zakopany już na dnie :)

Magdala fotel jest z firmy Suszek, polska firma ale wzornictwo ( i ceny niestety ) światowe :)

Tosiaczku skrzyneczkę na oliwy zdobilam sama, bazą byl drewniaby pojemnik który z Bavarii z piwem przywiozłam

http://4.bp.blogspot.com/_sRHuOFdmHJw/S1A45FTdfDI/AAAAAAAAAok/uTXrAHcwFHE/s400/zd1.jpg

akselku żółte kaczeńce na boku stolika jak najbardziej zamierzone dla efektu kontrastu i wyważenia kolorystycznego :) pamietaj że nie wszystko zawsze musi być oczywiste i spo0jne czasem taki akcent wprowadza odrobinę zamieszania ale w tym dobrym znaczeniu. praca bez tego po prostu bylaby nudna i poprawna do bólu :)

Dario biurko i wszystkie meble to firma ze Szczytna Favorit

 

I dziekuję za wszystkie mile wpisy :wiggle: Zdjęć na razie nowych nie mam bo nudy u mnie niestety. nowości zapowiadaja się na grudzień tzn nowa lampa do salonu ( czekam od września ) i zaslony ale na 1 grudnia ruszam powoli z dekoracjami światecznymi , więc coś będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśku, a kiedyś Ty juz tego mchu tyle namnożyła? Pięknie to wygląda. Wiesz ja dopiero w tym roku dowiedziałam się o czymś takim jak wieniec adwentowy-jak się pokazał w tchibo:rolleyes:. U nas nie było takiej tradycji, ale chyba zdąże jeszcze sama popełnić takie oto coś, bo mi się "intencja" spodobała

A jesli Cię to interesuje to na Mszczonowskiej są w sklepie piękne wielkie jodły kalifornijskie w donicach. Pani Sylwia zeznaje, ze powinny przezyc potem w ogrodzie, bo w donicy juz conajmniej rok siedzą. Moja czeka juz pod domem:)

Pięknie Ci wyszedł ten kalendarz i cudny koniś na kominku się buja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ten konik ... wiesz:) ... wieniec w tak pięknej kompozycji zieleni uwodzi ... nic to, że bez swieczek (u mnie wieniec się spóźni bo własnie majstruje zaspałam po lenistwie i teraz nadrbiam równie leniwie) ... dlatego tak chętnie zaglądam do ciebie i jak sie tak napatrzę to energiczniej do jakiegos działania przechodzę :) ... nie wiem jak moje działania od soboty będą wyglądać bo ... bedziemy mieli nowego członka rodziny :) ... zamieszka u nas mała wilczurka ... musze do tego czasu pochować swoje skarby (znaczy obuwie :) pozdrawiam

 

ps. gdzie taki mech mozna wynorać ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...