Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

nie będę orginalna w mojej ocenie ale cóż mi też się baardzo podoba, a ta soczysta zieleń mchu w połaczeniu z bielą za oknem wygląda cudownie :)

oj będzie się działo, nie mogę się doczekać ciągu dalszego

ehh może i ja w końcu w przyszłym roku spędzę święta w swoim domku i będę mogła próbować robić jakieś ozdoby, a na razie podglądam i się uczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiorek, nie będę ci słodzić bo dużo masz tego. Wszystko cud malyna i tyle. Powiedz tylko jak ty zrobiłaś te magnesy??? Użyłaś magnesów ze sklepu i coś z nimi tajnego nawywijałaś? Interesuje mnie też ten domek w ogrodzie... czy prawa autorskie są zastrzeżone? Czym naniosłąś ten wzorek i skąd że go kobieto miałaś? Jestem zupełnie nowiutka w sprawie dekorowania bo ciągle coś (wymówki) ale mam zamiar zabrać się za to już niebawem ;-) Skąd się bierze takie szablony?

A dekoracje przepiękne, jak wszystko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny domek, stylowy, ze smakiem, z pomysłem, klasyczny ale z innowacjami. Oglądając mniej więcej tak wyglądałam: :jawdrop:

Fajnie, że wszystkie wnętrza utrzymane są w jednym stylu. Wszystko współgra, wszystko robione z pasją i całkowitym oddaniu własnym upodobaniom. Zazdroszczę Ci talentu artystycznego:) Tworzysz naprawdę piękne rzeczy!

 

Pewnie jeszcze nie raz zajrzę do Twojego dziennika! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Założyłam tutaj konto po przeczytaniu Pani Kasi bloga. Odnośnie domu- co tu dużo mówić, bajka, nieosiągalna dla wielu z nas :) Gratuluje pomysłowości, wyczucia smaku. Mam do Pani Kasi pytanie- czy mogłaby Pani polecić mi jaka firma posiada białe i czarne kafelki o wymiarach 15x15 lub 20x20? Poszukuję takich aby stworzyć w korytarzu szachownicę, ale po dzisiejszej wycieczce do marketów budowlanych wróciłam trochę podłamana, bo nigdzie takowych nie było. I czy może któraś z użytkowniczek forum wie, gdzie można dostać płytki oktagonalne, ale nie takie gdzie pomiędzy nimi wstawia sie czarne kwadraciki, tylko takie malutkie ośmiokątne (niestety nie wiem jak wstawić tutaj zdjęcie tych płytek:( Będę ogromnie wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. Zaczynam pierwszy w życiu remont i trochę mnie to przerasta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu, cały czas podglądam:D ... i już wiem!!!! dziś mnie olśniło!!!Twój domek jest jakby żywcem wycięty z "Alicji w Krainie Czarów"!!! te meble, obrazki, podłogi i w ogóle!!! klasyka z górnej póły plus kropla psychodeli ;)

zawsze podglądam Twoje wnętrza, jak dzieciak, przez dziurkę od klucza....pozdrawiam i czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcia , jak pieknie odkryłas moje intencje i zamiary :)

MagJak zerknij na ofertę V&B

papuch najwygodniej bedzie uzyć szablonu i zlotej farby akrylowej, lub jak sie chcesz pobawić to szablonem mozna nanieść klej i potem oblozyć napis zlotymi platkami szlagmetalu

 

I zapraszam do dziennika na zimowo - światecznA odslonę jadalni ( na razie :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w zimowy poranek.

Dzień zaczęłam od dziennika "W stylu retro" i jak zawsze jestem nienasycona ilością zdjęć....błagam wklejaj ich więcej

!!!Podoba mi się wszystko ...bez wyjątku.A gdy zobaczyłam ogród to już wpadłam totalnie...

Bukszpany,lawenda,zioła-wszystko to co lubię i mam w swoim ogrodzie.Jednak wiązy

(moja miłość) załatwiły mnie po uszy ;)

Podziwiam każdego dnia i czekam na masę zdjęć.....plisssss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jadalnia zimowa i świąteczna ... wieża z liter ... fantastyczna ... proste ... i efektowne :) jak zawsze :) ...

 

odniesienie do Alicji ... też zauważyłam ale jak ktos widział twoje pisanki to już zawsze będzie wyczekiwał że zza fotela wyskoczy ... królik :) ... "psychodeliczna " ... :) no ja bym powiedziała że masz niesamowite podejście ... ja takie lubie i podałabym ciasteczka na paterze z robakami (:) ... kiedyś zgapie ... mogę ... tylko na użytek domowy ... nie mogę sobie odmówić miny pewnych osób:) ) ... wcześniej bukiet wtykając do wazonu z ... wiesz :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Świąt wypełnionych radością i miłością,

 

niosących spokój i odpoczynek.

 

Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,

 

pełnego optymizmu, wiary,

 

szczęścia i powodzenia

 

 

 

życzy Alunek
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR300myc57Qfd86X-GHaCU98UcxxijWsZF7acPsgCmubxm8mrGK

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Wam za życzenia ale ja wogole nie mam nastroju światecznego :(

Od ponad tygodnia czekam na przesylkę ale kurier ani mysli do mnie dojechac, choc robili to w 24 godz. to wazna przesylka bo w srodku jest choinka ...piękna ponad 3 metrowa . caly świateczny nastrój szlag trafiił. Bo co to za świeta bez choinki ... nowej nie chce kupowac bo cały czas mam nadzieję a ta jak dojdzie po świetach ... to juz jej nie chcę buuu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Wam za życzenia ale ja wogole nie mam nastroju światecznego :(

Od ponad tygodnia czekam na przesylkę ale kurier ani mysli do mnie dojechac, choc robili to w 24 godz. to wazna przesylka bo w srodku jest choinka ...piękna ponad 3 metrowa . caly świateczny nastrój szlag trafiił. Bo co to za świeta bez choinki ... nowej nie chce kupowac bo cały czas mam nadzieję a ta jak dojdzie po świetach ... to juz jej nie chcę buuu...

Kasiu ,wierzę że choinka dojedzie jutro i zrobisz najpiękniejsze drzewko na świecie ...:hug:Nie martw się -będzie dobrze ....w końcu to są Magiczne Świeta ....ciiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...