Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Kasiu Bardzo Cię przepraszam,ze zaśmiecam Ci twoje komentarze ale juz nie mam pomysłu i potrzebuje rady.Dostałam 4 postarzane mini pergole szer.20 cm i wys. 60 cm zakończone lilijką i poszukuje do nich jakiś fajnych donic.2 sztuki narazie gdzieś odłoże w kąt ale dwie chcialabym wykorzystać żeby się mąż nie obraził;)Przejrzałam Belldeco ale na nic sie nie moge zdecydować.Ty masz takie świetne pomysły,pomóż mi prosze!

 

Aj, temat doniczkowy , trudny bo wybór wielki

Mi przez przypadek przypasowały doniczki ze sklepu Piort i Paweł ( spozywka )

Ale chyba nie potrafię wskazać że konkretnego miejca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziewczyny w sprawie doniczek warto przetrząsnąć sklep internetowy o dziwacznej nazwie http://www.chomik.pl

mają tam naprawdę ładne donice, ceny bardzo różne, choć te najanaj tanie nie są. To są raczej większe donice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorek piękny ten twój domek. Widzę, że masz świetny gust i wielu szuka u Ciebie porady :). Pozwól że i ja zaproszę Ci do mojego dziennika. Też planuje domek w stylu retro ale mam dużo mniejszy i chcę pójść bardziej w "babciną przytulność". Jeśli znajdziesz chwilkę to zerknij do mnie i napisz co sądzisz o moich pomysłach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorek super - przemyślany, spójny i przytulny domek! Mimo dużej ilości szarości i czerni jest biel i dom nie wygląda ponuro. Naprawdę bardzo ładnie [mimo, że to nie mój styl] i bardzo przyjemnie przeglądać galerie.

Pluuuusss podziwiam talent w wykonywaniu, przerabianiu wszelkich rzeczy, które tutaj pokazałaś!! wielki szacun!!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia pozdrawiam, mam nadzieje ze inwentaryzacja zrobiona czeka juz na sobote :)

Pozdrawiam również , moja inwetaryzacja lezy i kwiczy :lol2: o pozostałych rysunkach nie wspomnę. Nie wiem czy uda mi sie wszystko na sobote przygotować. król maciuś nie brdzie zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć po prostu bajka jak po drugiej stronie lustra ;-)

Kasia, mam pytanie w sprawie decou- jakiego medium używasz do transferu wydruku z drukarki na przedmioty? Działa z kserokopiami?

Zamotałaś mnie moja panno w ten decou!!! Przez Ciebie go odkryłam ;-) dzięki ;-)))

nie uzywam medium, wszystko jest wycinane i przyklejane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kasiorku,

 

przed chwilką napisałam do Ciebie wiadomośc, ale straciłam kontrole chwilowo nad tym ustrojstwem co się komputer zwie i nie wiem gdzie poszła, kochana mam pytanie tutaj krótkie moja pierwsza wiadomosc jest dluższa przyznaje się bez bicia :)

zakochalam się w twoim owietleniu salonowym, gdybys mogla mi zdradzic gdzie się takie kupuje będę wdzięczna, jednym slowem chcialabym ściągnąc po Tobie, bo innego w moim domu sobie nie wyobrazam :) , wiem wiem nieladnie tak małpowac ale coż zrobic jak ja bidna oczu nie moge od tych twoich żyrandoli oderwac :):):)

bardzo Cie przepraszam, że tak bezposrednio pytam prosto z mostu, ale uwierz mi zmeczylam sie przy pisaniu pierwszej wiadomosci, bo jest nieco dluzsza od tej tylko nie wiem gdzie sie podziala!!!

z góry dziękuję za odpowiedz, serdecznie pozdrawiam

P.S.

a gdybys natrafila na moja pierwszą wersję wiadomości do Ciebie będę wdzięczna za odpowiedz rownież, ponieważ pozwolilam zapytac cie o jeszcze jedna sprawę.......

cholercia potrzebuję pomocy a własciwe naprowadzenie na własciwe tory, kochana czy jest jeszcze jakas inna opcja kontaktu z Tobą, bo znowu sie opisze jak glupia i ooooo nic z tego ....:):)

pozdrwiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu pytam w imieniu koleżanki ...... Zainteresowała sie ozdabianiem metodą decoupage i chciała przyozdobić pudełko wzorem który jej sie spodobał w internecie.Czy ty drukujesz obrazki na zwykłym papierze do drukarki?Mogłabyś napisać coś więcej na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Kasiorku masz przepiękny domek. Jestem w trakcie wykańczania domu i chciałabym zrobić prysznic podobnie do Twojego, chodzi mi o ścianę ze zdjęciem. Proszę zdradz tajemnicę w jaki sposób to zrobiłaś i czy dużo kosztowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, nie wpadalam a tu tyle sie nazbieralo wpisow :)

Dejzi lampy pochodza z firmy Amplex

Tosiaczku motywy drukuję na zwyklym papierze ale na drukaece laserowej

Agit pod prysznicem mam wydruk na szkle, teraz wiele firm to robi i cena zatem na pewno jest niższa niż wtedy kiedy ja szukalam takich wydrukow i ściagalam je z drugiego końca Polski

Daducia to plytki z kolekcji Zienia

Caffemanka i Magda dziekuję za wizytę i zapraszam częściej

 

A u mnie szaleja panowie z drzwiami , nareszcie !!! czekalam na ten moment od września :) Rezultaty pokaże niestety dopiero po 24 , czekam na klamki, jada do mnie z Wloch :) bez nich drzwi nie maja jeszce pelnego efektu ale i tak jest cudnie. Wreszcie mam drzwi do lazienek !!! nie zaslonkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...