Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Witaj,

 

bardzo dziękuję za odpowiedz, właśnie przeglądam stronę Amplex, niestety nie widzę twojego oświetlenia,dzwoniłam do nich, ale Pan nie może skojarzyc o którym oświetleniu mówię...gdybym mogła Cię prosic o nazwę tego oświetlenia tj. pięknych lamp wiszących w salonie :)

 

Z góry dziękuje, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kasiorek a chciałam podpytać o zlewozmywak w Twojej kuchni. Co to za cudo? Ja planuję Subwaya VB, ale widzę, że ty masz coś podobnego, ale może nawet jeszcze ładniejszego...:D

Zlew jez z Blanco, jestem z niego bardzo zadowolona, szczegolnie z ceramicznej powloki. jak w reklamie jeden ruch reka i jest czysty. Ile ja sie naszorowalam gdy mialam go z konglomeratu :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,no nie wierze!Nie wierze,że nic nowego przez tyle czasu nie zrobiłaś!Żadnych nowości?Każdy zagląda tu do Ciebie w oczekiwaniu na nowe zdjęcia a tu ...NIC:(

I taka mała prywatna sprawa-nie bedziesz sprzedawała na swojej stronie "w stylu retro" pisanek wielkanocnych?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiaczku, zapadlam w sen zimowy :) absolutnie nic sie u nas nie dzialo to i nie ma czego pokazywać. Ale teraz pomalutku znów ruszamy do przodu. Teraz byly drzwi, a potem przyjdzie czas na szafy, garderoby, zabudowy, fotel do salonu, stoliki, lampy ... i nieskończona ilośc Bardzo Przydatnych Rzeczy :)

Sklep w stylu retro na razie nieaktywny, które pisanki Cie interesuja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana one wszystkie są piękne:)Te z postaciami z "Alicji w Krainie czarów" są urocze i powiem Ci,że od tego dużego,ceramicznego jaja z czerwonymi tulipanami i królikiem poprostu oczu nie mogłam oderwać:) Urzekły mnie również barokowe ba...co tam mnie:)Powiem Ci,że dodałam je do obrazów na netbooku i któregoś dnia jakoś sie złożyło,że moja połówka musiała z niego skorzystać.Pyta się mnie wieczorem gdzie ja na necie wynalazłam takie pisanki wielkanocne z postaciami w stylu damy kameliowej:)Jak już on na nie zwrócił uwage....!:)

Wiem,że kiedyś je sprzedawałaś w swoim butiku stąd moje pytanie.Gdybyś się zdecydowała na sprzedaż to prosze,daj znać.

Czekam oczywiscie cierpliwie na zdjęcia drzwi i aż zazdroszcze Ci zbliżającej się wiosny oraz budzenia sie do życia kwiatów w

twoim ogrodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny dom, a ogród bajka, widać że wszystko jest idealnie dopieszczone, ja co prawda wolę prostotę bez udziwnień, ale grzechem tak pięknie wykonanego domu byłoby nie pochwalić :) mamy pytanko, bo spodobały mi się bardzo lampy w łazience te boczne z kryształkami, można je gdzieś odnaleźć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałam i knułam w "firmie drzwiowej" wypiłam tam kilka kaw i wyknułam. Mężowi nie przyznałam sie do nowej koncepcji a wychodziłam z domu z zupelnie innymi pomysłami :) Sama nie wiedziałam jaki będzie efekt końcowy ale teraz jestem bardzo zadowolona. Drzwi wpasowały sie w klimat idealnie. Czuję się teraz jak u ciotki Fridy w jej przedwojennej willi na Ślasku ale tak bardzo domowo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...