Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej:-) Jako dawna mieszkanka Dolnego Śląska i cudnej starej kamienicy, bardzo się cieszę widząc takie tradycyjne elementy u Ciebie. Jest pięknie i sama o tym doskonale wiesz! Ale, jak napisała poprzedniczka, dawkujesz te pięknoty w prawdziwie aptekarskim stylu;)))

Uchyl proszę rąbka tajemnicy odnośnie klamek - co to za model, albo chociaż firma? Nie sądziłam, że znalezienie klamek tradycyjnych będzie zadaniem, które mnie przerośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlew jez z Blanco, jestem z niego bardzo zadowolona, szczegolnie z ceramicznej powloki. jak w reklamie jeden ruch reka i jest czysty. Ile ja sie naszorowalam gdy mialam go z konglomeratu :mad:

 

czy możesz podać jaki masz model zlewu z Blanco, czy poprzedni, o którym wspominasz (z konglomeratu) też z był z Blanco? Też mam z Blanco z (Siliganit Pura Dur, biały) i w czyszczeniu jest koszmarny!!!! Zastanawiam sie, czy nie można tego reklamować?

 

A drzwi - BAJKA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

z ciekawością przeczytałam Twój dziennik ... i powiem dom jest piekny.... bardzo piękny...

A dzisiaj jak obejrzałam drzwi wewnętrzne ....to uśmiechnęłam się do siebie....bo moje opaski wokół drzwi są prawie identyczne jak Twoje....wykonane z bardzo dobrego drewna i przez bardzo solidnego stolarza....i do tego wyglądają super.....U nas, jako, że mamy rekuperator to wszystkie drzwi mamy podcięte od dołu, coby wentylacja dobrze działała....

Pozdrawiam

Nina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku - drzwi - piękne.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc z płytkami Original Style- dotarłam do tej firmy. Udało mi się znaleźć również firmę kt sprowadza te płytki do Polski jednak zastanawiam się czy nie będzie się bardziej opłacało zamówić tak jak Ty bezpośrednio u producenta. Proszę Cie o pomoc- może na Priv po ile Ty płaciłaś za te płytki, ja dostałam cennik i wydaje mi się ze ceny są dość wysokie w porównaniu z tymi jakie podaje producent. Dziękuję - Kasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku,

Poszukuję takiej "skrzyneczki z rączką na butelki" jaką masz w kuchni i jak dotąd nie udało mi się trafić na nic sensownego. Mogłabyś podpowiedzieć gdzie szukać takiej jak Twoja? Będe niezmiernie wdzięczna bo mi nieuporządkowane soczki na blacie po nocach się zaczynają śnić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorku,

Poszukuję takiej "skrzyneczki z rączką na butelki" jaką masz w kuchni i jak dotąd nie udało mi się trafić na nic sensownego. Mogłabyś podpowiedzieć gdzie szukać takiej jak Twoja? Będe niezmiernie wdzięczna bo mi nieuporządkowane soczki na blacie po nocach się zaczynają śnić :).

 

Moja przyjechala z Bavarii razem z piwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie miłe wpisy dotyczące drzwi. naprawde jestem z nich zadowolona. Są bardzo porządnie zrobione i to że wszystkie zostaly zamontowane bez najmniejszych poprawek o czymś świadczy.

Drzwi robila mi firma Dudek z Warszawy, lubie dobra robotę , dlatego polecam ich szczerze :)

padlo pytanie o klamki. To trudna sprawa. Zostaly przezemnie wybrane przez wskazanie palcem i zostaly wymieszane elementy z kilku modeli :). I teraz wiem o nich tylko tyle że przyjechaly z Wloch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...