Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hmmm, no to faktycznie trudny orzech do zgryzienia...Trzeba będzie się znów wybrać na Bartycką. Tak czy siak - dziękuję bardzo za info:)

 

 

Dziękuję za wszystkie miłe wpisy dotyczące drzwi. naprawde jestem z nich zadowolona. Są bardzo porządnie zrobione i to że wszystkie zostaly zamontowane bez najmniejszych poprawek o czymś świadczy.

Drzwi robila mi firma Dudek z Warszawy, lubie dobra robotę , dlatego polecam ich szczerze :)

padlo pytanie o klamki. To trudna sprawa. Zostaly przezemnie wybrane przez wskazanie palcem i zostaly wymieszane elementy z kilku modeli :). I teraz wiem o nich tylko tyle że przyjechaly z Wloch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję na szczegółowe informacje. Byłam na Bartyckiej pierwszy raz w życiu w zeszłym tygodniu - można tam stracić zdrowy rozsądek;))

 

 

Jesli mogę jeszcze pomóc, to wybierałam je właśnie na Bartyckiej, w pierwszym duzym pawilonie po lewej stronie, na parterze na tyłach schodow, maja wystawkę pod schodami ufff, mam nadzieje że zrozumialaś mój wywód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:-) Dzień bez odwiedzin tego pięknego domu, wydaje się być zdecydowanie stracony.

Mam jeszcze jedną wielką prośbę - o namiar na firmę sztukatorską, jeśli można. Popatrzyłam na oferty tych wszystkich plastikowych i styropianowych, a potem przypomniałam sobie o kosztach przyklejenia etc. I o tym, że finalnie nie są wcale tak efektowne jak te prawdziwe. Bardzo zatem poproszę o cynk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

jeszcze raz - super wnętrza! a drzwi .... booooskie!

 

 

czy możesz proszę zdradzić co to za farba i jaki kolor jest u Ciebie w przedpokoju http://foto3.m.onet.pl/_m/639d668a74529ddd7fc000232aa08a8f,10,19,0.jpg

 

oraz kuchni (jasny szary)? Przeszłam przez kilkanaście stron ale niedopatrzyłam się info.

 

i czekam na więcej zdjęć - bo bardzo przyjemnie się ogląda - a mieszka - to już chyba jak w bajce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się przywitać :) Kasiorku, Twój dom jest niesamowity! Budzi skojarzenia z "Alicją w krainie czarów". Może za sprawą tych szachownic, białych bajkowych schodów, białych mebli z graficznymi zdobieniami. Pomysł na pomalowanie ściany nad spocznikiem schodów w szachownicę - świetny! Zazwyczaj ta ściana właśnie stanowi największy problem podczas aranżacji :) Brakuje mi tu jeszcze białego, dużego, porcelanowego królika, kart ułożonych na stoliku w pasjansa i herbatki w stylowej filiżance ;) Wtedy byłabym już na 100% pewna, że przeniosłam się na drugą stronę lustra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anouk wysłałam priv

 

nicol farby są firmy flugger ale tych ciemnych kolorow nie polecam. ogólnie farby maja bardzo dobre ale ich ciemne kolory nie sa najlepsze, widac na nich każde otarcie ;)

 

prima-vera bardzo dziekuję, ja też tak czasem tu sie czuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie dziękuje za opinie o krzeslach. Z odrobina niesnialości kupiłam jedno i zaraz wieczorem pojechalismy po kolejne 5. Kolor zrobil swoje,taka energetyzujaca kropla, szczegolnie o poranku. Nie lubię domów zbyt poważnych. No, gdybym zamieszkala w jakiejś starej willi na Lazurowym Wybrzeżu to pewnie sięgałabym po wysoką pólkę wyposażenia a tu mogę sobie pozwolic na zmrużenie oka zamiast pompastycznych wnetrz - muzeum :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĘKNIE,PIĘKNIE,PIĘKNIE:jawdrop::jawdrop:

Stwarzasz niepowtarzalny klimat w swoim domu.

Kasiu wiem,że to pytanie padło już pewnie nie raz ale odszukanie odpowiedzi DUŻO czasu by zajeło dlatego spytam raz jeszcze...gdzie kupiłaś żyrandole?Jeśli byś mogła podaj co to za firma i model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie - właśnie skończyłam wertować dziennik linijka po linijce (szukając odp na moje pytanie) więc wyręczę Gospodynię i odpowiadam Tosiaczkowi --żyrandole KOLEKCJA LILOSA firma AMPLEX.Zdjęcia są na stronie internetowej sklepu. Kasiorek pisze :Tylko na zdjęciach lampy maja klosiki a ja ich nie mam, może dlatego trochę inaczej wyglądają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...