Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

Kasiorek wczoraj znalazłam Twój dziennik i zachwyciłam się domkiem! Dla takiego domu i takiej pięknej okolicy, to nawet bym się pod Warszawę z Krakowa wyprowadziła. :lol: Cudne miejsce. Z niecierpliwością czekam na to, kiedy zajmiesz się wykańczaniem wnętrz, bo zapowiada się na świetny, dopracowany w szczegółach dom. Zresztą nie tylko Twój dom wzbudza moje wielkie zainteresowanie, blog również. Piękne rzeczy robisz!

Co do wyboru podłogi w wiatrołapie, to oczywiście obie wersje piękne, ale ja bym zdecydowała się na wersję nr. 1. Mimo, że ogólnie ciemniejsza, to przez ciemny obrys na zewnątrz sprawia wrażenie poszerzającej pomieszczenie. Akcenty są rozłożone równomiernie a w tej drugiej wzrok jakoś tak skupia się ku środkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Więc chyba stanie na moim, też obstawiałam nr 1 :D

Jestem szczśliwa jak skowronek właśnie otrzymałam wiadomość że w kolejną sobotę dotrą do mnie z Włoch dwie lampy do kuchni , boszsze czekałam na nie 8 miesięcy , prawie ciąża :) Zdjęcia po dotarciu, żeby nie zapeszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo wymarzonych dodatków to dziś wkleiłam w wątku o wymarzonych dodatkach swoje marzenia na duperelki do kuchni i łazienki

to one

 

http://www.blazehouseart.co.uk/blaze_images/products/marinoni/marinoni_bathroom_lg.jpg

 

http://www.blazehouseart.co.uk/blaze_images/products/marinoni/marinoni_kitchen_lg.jpg

Prawda,że cudne. Niestety to włoszczyzna o chorych cenach, ale jakiś drobiazg i tak kupię, o :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorek ta włoszczyzna jest boska! :D

Wzdycham do niej od 2 lat (od czasu komponowania zastawy na komunię sw.moich chlopaków) i nawet dostalam katalog tej firmy, tak głośno wzdychałam w sklepie :wink:

Ale obiecalam sobie,ze do nowego domu, to..... :lol:

Ile ja rzeczy sobie tak obiecałam :wink: :lol:

 

Inez a jak z cenami u ciebie, bo może tylko w warszawie te ceny tak rosną :o , choćby ze wzg na ulicę przy jakiej znajduje się sklep[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyszłam tu wiedziona psim noskiem :wink: i zamarłam, takie tu cuda pokazujesz, jeszcze nie ochłonęłam :o Nie dość, że przepiękny dom - już tu byłam na chwilkę, ale nie chciałam się stresować - myślę sobie z czym do gości - tu ludzie takie rezydencje stawiają 8) Na dodatek decoupage cudny robisz :lol: :lol: , żeby ochłonąć weszłam do Twojego sklepu, zauroczył mnie paw, ale rozwaliła mnie męska patera - od razu wyobraziłam sobie Maklakiewicza, który z niewinna minką częstuje ciasteczkami swoje ciocie :wink: Nie wiem, czy przeżyłyby ten żart 8) :wink:

 

 

Podziwiam Twoją wyobraźnię - ten projekt ogrodu przecudnej urody :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek, ależ zapraszam cię częściej :D chętnie nie tylko o sprawach budowlanych pogadać. Ta moja rezydencja to tylko pół bliżniaka tylko że z kolumnami to dumnie wygląda :D :D

A decou uwielbiam, siedzę juz w nim ponad 8 lat, właśnie szykuję stoliczek kawowy , który będzie kiedyś stał w saluunie :D , odsłona być może jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiorek, włoszczyzny nie miałam jeszcze okazji sprawdzic- nie po drodze mi było póki co, ale wkrtce się tam wybieram i będe pamiętac :wink:

 

Wpadłam, by nacieszyc oczy i muszę wyrazic swój zachwyt elfikiem =molem książkowym :wink:

Wyszło Ci cudnie! :D

Jak oprawisz i powiesisz,koniecznie zrób zdjecie i pokaż. Koniecznie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...