Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

w stylu retro - komentarze


Recommended Posts

dadurko wbrew pozorom takie sztukaterie gipsowe, robione na miejscu wychodza taniej niż z prefabrykatów. Ja swoje miałam w tej samej cenie z robocizną co gotowce w sklepie a wtedy jeszcze trzeba liczyć na polożenie. I jeszcze jedna przewaga nad gotowcami gipsowe można idealnie dopasować do ściany. A przy gotowcach jak ściana krzywa to już nic nie pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałam w salonie nieszczęsne przejście z łukiem z ktorym nic nie dało się zrobić. nie mogłam na niego patrzeć bo wszystkie otwory drzwiowe na dole mają po 2,80 a tu taka zagwostka. Ale jesli czegoś nie można ukryc nalezy to podkreślić. I przez dodanie sztukaterii wyszło naprawde fajne przejście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trafiłam tu przypadkiem i postanowiłam zostawić swój ślad... jestem pod wrażeniem domu i Twoich pomysłów na jego wykończenie :lol: wolałabym chyba jednak dla takiego domu większego otoczenia na zewnątrz i mniejszego zagęszczenia pozostałych domów... ale to przecież sprawa indywidualna. :wink:

 

Jeśli chodzi o podłogę... jak dla mnie nr 2

mol książkowy... Superrr :wink:

sztukaterie... też fajne choć zupełnie nie mój styl ale do tych wnętrz jak najbardziej pasują

 

na pewno będę kibicować i zaglądać 8)

 

i... może przeoczyłam... ale gdzie można znaleźć Twój sklep i Twoje dzieła? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, trafiłam tu przypadkiem i postanowiłam zostawić swój ślad... jestem pod wrażeniem domu i Twoich pomysłów na jego wykończenie :lol: wolałabym chyba jednak dla takiego domu większego otoczenia na zewnątrz i mniejszego zagęszczenia pozostałych domów... ale to przecież sprawa indywidualna. :wink:

 

Jeśli chodzi o podłogę... jak dla mnie nr 2

mol książkowy... Superrr :wink:

sztukaterie... też fajne choć zupełnie nie mój styl ale do tych wnętrz jak najbardziej pasują

 

na pewno będę kibicować i zaglądać 8)

 

i... może przeoczyłam... ale gdzie można znaleźć Twój sklep i Twoje dzieła? :oops:

 

Można wejśc przez bloga ( adres w stopce)

albo tu http://www.wstyluretro.pl

i zapraszam do kolejnych wizyt w dzienniku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...