Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

co z tym dachem?


sure

Recommended Posts

Śnieg stopniał i dach wyjrzal w całej okazałości. Ogólnie wygląda ok, ale z jednej strony jakoś nie bardzo. Dachówka zakładkowa, linia zakładki niestety jakoś "faluje" (mam nadzieję, że widać na fotce, bo jakas mała wyszła). Powiedzcie, czy to jest do przyjęcia, czy raczej powód do reklamacji? No bo uroda rzecz względna, nie wiem, czy czepiać się, czy nie?

 

http://img365.imageshack.us/img365/6670/dachfale.jpg

 

 

Ja takie rzeczy na bieżąco sprawdzam i każe poprawiać choć u mnie to jak minimalnie odstaje od linii to już się wściekam a u Ciebie to :o

No ale jeśli zdejmą i poukładają lub czasem jeżeli nie poprzykręcane to się da łatą pościągać to się poprawi, jeśli nie to ważne by szczelność była.

Ja bym ciągną za "pysk" żeby mi to poprawili bo jestem estetą i szlag by mnie trafiał za każdym razem jak bym na to patrzył. :D

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wyjąłeś jednak mały fragment z całego kontekstu mojej wypowiedzi :( . Pozdrawiam :wink: .

 

no tak , przez takie skracanie można zmienic sens wypowiedzi ,

a bynajmniej , nie mialem takiego zamiaru ,

tymbardziej , że wysoko cenie twoją wiedze i doswiadczenie

 

zastanawiam sie tylko , czy aby napewno takie układanie dachowek nie ma wplywu na szczelnosc pokrycia ?

wydawało mi sie , że ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Oczywiście, że się mylisz bo to przecież oczywista oczywistość! :wink:

 

W tę wypowiedź wkradł się błąd. Powinna brzmieć: "Oczywiście, że się nie mylisz bo to oczywista oczywistość!" Przepraszam :oops: . Pozdrawiam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...