Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jolikowego dziennika budowy


Recommended Posts

Witam!

Widzę, że instalacje c.o. chyba wykonuje instalator Buderusa. My tez skorzystamy z ich usług, tylko, że w świetokrzyskim, mam tez zaproponowali ta pompe ciepła i kocioł cichewicza na ekogroszek. Mamy nadzieje, że ta pompa sie sprawdzi w eksploatacji, instalacje c. o. mamy zacząć robić na poczaątku listopada. Skąd u was, bedzie pobierać ciepłe powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj pakom:)

 

Tak instalacje C.O. mamy z Buderusa. Na pompę dostaliśmy dobrą cenę. Zimne powietrze będzie pobierane z garażu lub kotłowni, a latem, podczas upałów dzięki pompie będzie schładzana kuchnia. Ponieważ od początku planowaliśmy ogrzewać dom pelletem więc kupiliśmy kocioł Kostrzewy - Pellets Fuzzy Logic z sondą lambda. Mam nadzieję, że cała instalacja, kocioł i pompa będą dobrze ze sobą współpracować.

 

Pozdrawiam - Jolahttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Cześć Jolu,

 

Dzięki wielkie za kartkę Mikołajkową.

Worka nie znalazłam, kapcia też nie wystawiłam i co ... nic nie dostałam :bash: Nie że mój własny Mikołaj taki zły, w sobotę zabrał mnie do restałracji więc wiecej nie trzeba :)

A Tobie przyniusł coś? Pewnie miałas mikołajkowo w przedszkolu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolunia " wskoczylam " do Twojego dziennika ....... i nadrobilam zaleglosci ..... zapowiada sie fajne urzadzanie domku . Ja tylko moge pokibicowac bo u mnie te tematy beda dopiero wdrazane za kilka miesiecy ....czyli pewnie jak Wy juz bedziecie robic drugie malowanie chalupki .......;)

Pozdrawiam cieplutko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jolu,

 

Dzięki wielkie za kartkę Mikołajkową.

Worka nie znalazłam, kapcia też nie wystawiłam i co ... nic nie dostałam :bash: Nie że mój własny Mikołaj taki zły, w sobotę zabrał mnie do restałracji więc wiecej nie trzeba :)

A Tobie przyniusł coś? Pewnie miałas mikołajkowo w przedszkolu?

 

Wbrew temu co sądzimój małż byłam grzeczna, więc przyniósł http://www.emotka.pl/emotikony/zima/110.gif

 

A w przedszkolu było jak zwykle bbaarrddzzoo mikołajkowo, bo do obdarowania 120 dzieciaczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolunia " wskoczylam " do Twojego dziennika ....... i nadrobilam zaleglosci ..... zapowiada sie fajne urzadzanie domku . Ja tylko moge pokibicowac bo u mnie te tematy beda dopiero wdrazane za kilka miesiecy ....czyli pewnie jak Wy juz bedziecie robic drugie malowanie chalupki .......;)

Pozdrawiam cieplutko :)

 

Myślę, że najlepsze w budowaniu właśnie zacznie się za chwilkę http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/98.gif

 

Pa, pa :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepsze w budowaniu właśnie zacznie się za chwilkę http://www.emotka.pl/emotikony/emocje/98.gif

 

Pa, pa :rolleyes:

 

Tak masz racje najlepsze to urzadzanie ..... ja bede miala duuuuuuuzo czasu na dokonanie wyborow i to lubie :p ... dzisiaj wlasnie " przysiadam " nad elektryka , alarmami itp. ..... FAJNE TO BUDOWANIE JEST ... wielu rzeczy mozna sie nauczyc :D

Pozdrawiam cieplutko :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W te święta magiczne,

życzenia ślę liczne.

Pachnących jodełek z ogromem światełek.

Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

Prezentów pod choinką od Mikołaja z wesołą minką

Ciepła rodzinnego w Dzień Narodzenia Pańskiego.

Dużo jedzenia na stole,

NIECH TE ŚWIĘTA BĘDĄ WESOŁE!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...