Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jolikowego dziennika budowy


Recommended Posts

Jola no cóż mogę powiedzieć... pięknie!!! PIĘKNIE!!!!pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

biała kuchnia- wielkie TAK!!!!!

świąteczne dekoracje i ta szydełkowa gwiazdka (najśliczniejsza!)

sprzęt kuchenny, cegła, wanna ;) wszystko bardzo ładne, gustowne po prostu idealnie dobrane

 

tak trzymaj!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jola no cóż mogę powiedzieć... pięknie!!! PIĘKNIE!!!!pięknie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

biała kuchnia- wielkie TAK!!!!!

świąteczne dekoracje i ta szydełkowa gwiazdka (najśliczniejsza!)

sprzęt kuchenny, cegła, wanna ;) wszystko bardzo ładne, gustowne po prostu idealnie dobrane

 

tak trzymaj!!!!!!!!!!

 

Dzięki Marteczko. Uwielbiam samodzielnie wykonane dekoracje. Jak już się w miarę ogarnę po przeprowadzce to zaraz kupię sobie nową maszynę (bo stara nie każdy materiał szyje i muszę się nakombinować np. przez papier :rolleyes:) i biorę się do roboty. Chyba zacznę od firanek a poptem to już serca itp...

 

Pozdrawiam http://www.emotka.pl/emotikony/swieta/84.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia z powodu braku czasu wszystkie ozdoby na choineczkę mam zrobione przez moją mamę. I to ja po mojej mamie - potrafię szyć, wyszywać, szydełkować, robić na drutach... dosłownie wyssałam to z mlekiem. Stroiki i ozdoby to już przyszły wraz z koleżankami z którymi mam zaszczyt (świetny zespół). Wzór tych gwiazdek wynalazłam w necie w ubiegłym roku i podrzuciłam mamie. Nadają się na choinkę, jako zawieszki na meble lub do okna. Mam szereg nowych serwet (w beżu), które zrobiłam tuż przed rozpoczęciem budowy ale nie miały jeszcze prezentacji na stole czy komodach. Mam nadzieję, że w nowym domku będę miała "pole do popisu" wyciągając z pudełek swoje skarby.

 

Pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jolu i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012: dużo sił, zdrowia i cierpliwości na budowie i miłości w rodzinie.

Zaglądam Jolu do Twojego dziennika nadal prawie codziennie i podziwiam. No i oczywiście wyobrażam sobie swój W-49.12. Narazie SSO więc wyobraźnia co do wnętrza gra główną rolę. Dzięki Twoim zdjęciom i informacjom można wiele przewidzieć. Każde zdjęcie na wagę złota więc czakam na więcej i więcej i z każdej strony:)

Pozdrawiam serdecznie - Ania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witaj Jolu i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2012: dużo sił, zdrowia i cierpliwości na budowie i miłości w rodzinie.

Zaglądam Jolu do Twojego dziennika nadal prawie codziennie i podziwiam. No i oczywiście wyobrażam sobie swój W-49.12. Narazie SSO więc wyobraźnia co do wnętrza gra główną rolę. Dzięki Twoim zdjęciom i informacjom można wiele przewidzieć. Każde zdjęcie na wagę złota więc czakam na więcej i więcej i z każdej strony:)

Pozdrawiam serdecznie - Ania.

 

 

Witaj Aniu :rolleyes:

 

Dziękuję za życzenia i wzajemnie. Ostatnio trochę mało zdjęć bo nie mamy czasu. Ale w nadchodzącym tygodniu mam nadzieję, że się poprawię. Skończymy malowanie pokoi i położymy panele. Potem to już tylko kartony, kartony, kartony...

 

Pozdrawiam - Jol@ http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jolu:hug:

Widzę, ze już coraz bliżej... Zapowiada się piękny domeczek:yes:

Wytrwałości na finiszu!!! I sił dużo:yes:

 

Hej yuka :hug:

 

Tak blisko, coraz bliżej. Już odczuwamy to w domku kiedy patrzymy na urządzoną kuchnię, zapakowane nowe kanapy dla chłopaków i pierwsze kolory w sypialniach. Cieszę sie i jestem trochę przerażona pakowaniem, przewożeniem. Ale z drugiej strony to sobie myślę przecież tyle już zrobiliśmy i tak daleko doszliśmy. Dzięki za życzenia - wytrwałość będzie nam teraz potrzebna.

 

Pozdrawiam - Jol@ http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Jolu,ale u Ciebie ładnie:-) Domek naprawdę nabrał rumieńców.

Może pokusisz się o jakieś kwotowe podsumowanie??Bardzo interesowałyby mnie:

okna,

instalacje elektryczna, wod-kan, ogrzewania

tynki, wylewki

Jeśli możesz te etapy określić mi kwotowo z zaznaczeniem ile robocizna będę bardzo wdzięczna.Właśnie podpisaliśmy kredyt i musze jakoś sensownie rozłożyć wydatki w czasie.Wiadomo, że kwestia regionu i technologii ma znaczenie,ale chodzi mi bardziej o kwoty rzędu...Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 stycznia 2012r.

 

PRZEPROWADZAMY SIĘ :o :o :o

 

"Sajgon" w mieszkaniu i "Sajgon" w naszym nowym domu, ale to nic.

 

Jolu, doskonale wiem o czym piszesz - u mnie dokładnie to samo. Katony, kartony i kartony w nowym domku i w blokowym mieszkanku. Sama nie mogę w to uwierzyć ile rzeczy było upchane na tych naszych 37m2. Trzymam kciuki za Waszą przeprowadzkę.

Edytowane przez mmms
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ,

wszystkiego najlepszego w nowym roku,

szczegolnie wytrwalosci na finiszu , sil ,sil, juz jest z gorki,

my juz dzialamy w srodku, isntalacja elektryczna woda, itp. , wiem , ze mamy jeszcze duzo do pracy ale to juz nasz duzo ciezy , ze robimy juz w srodku ,

wciaz walcze z wyborem kuchni, mam do ciebie ogromna prosbe czy moge poprosic o zdjecia z kuchni, teraz jak masz juz zaintalowana wyspe, bede wdzieczna

pozdrawiam

pigula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu ja też proszę o zdjęcie kuchni, tak z oddali, z salonu. No właśnie - cieszę sie że się przeprowadzacie. To chyba pomimo trudu przyjemne uczucie. Ale jedno co mi przyszło do głowy i zmartwiło to to, że moze teraz już nie będziesz nam zbyt dużo pokazywać. A ja ciągle czakam na zdjecia.

Chciałabym zdjęcie też: na dole patrząc na schody i wiatrołapu.

Powodzenia Jolu i dużo przyjemności w nowym wyczekanym gniazdku:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marzenko :bye:

 

A ja nie mogę uwierzyć, że tyle upchaliśmy w naszych 75m2 + piwnica + garaż. Z każdą przeprowadzką mamy coraz więcej do przewiezienia, dzieci coraz większe więc i każdy coś przez lata zgromadził. Prawie wszystko jest już w nowym domu a dzisiaj była pierwsza nocka :):):)

 

Dziękuję i także życzę bezproblemowej przeprowadzki - Jol@ http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ,

wciaz walcze z wyborem kuchni, mam do ciebie ogromna prosbe czy moge poprosic o zdjecia z kuchni, teraz jak masz juz zaintalowana wyspe, bede wdzieczna

pozdrawiam

pigula

 

 

Jolu ja też proszę o zdjęcie kuchni, tak z oddali, z salonu. No właśnie - cieszę sie że się przeprowadzacie. To chyba pomimo trudu przyjemne uczucie. Ale jedno co mi przyszło do głowy i zmartwiło to to, że moze teraz już nie będziesz nam zbyt dużo pokazywać. A ja ciągle czakam na zdjecia.

Chciałabym zdjęcie też: na dole patrząc na schody i wiatrołapu.

Powodzenia Jolu i dużo przyjemności w nowym wyczekanym gniazdku:-)

 

 

Jak tylko się ogarnę to oczywiście pokażę zdjęcia-troszke cierpliwości. Teraz jest jeden wielki bajzel kartonowo-workowy i jeszcze czeka nas malowanie klatki schodowej i witrołapu, dwoje drzwi do wstawienia. Musimy jednak zakończyć etap blokowy (poprzewozić jeszcze drobne rzeczy, piwnica-UUFFF, posprzątać i oddać klucze). Nie tak szybko zrezygnuję z FM przecież urządzanie domku, zagospodarowanie terenu wokół, ogród...

 

Zamieszkanie w wybudowanym przez siebie domu jest naprawdę przyjemne, chociaż to dopiero początek i jeszcze wiele przed nami - CIESZĘ SIĘ !!! - I to nic że przez ostatnie dwa lata przybyło nam siwych włosów i mamy zszargane nerwy.

 

Dzięki - pozdrawiam - Jol@ http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...