Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jolikowego dziennika budowy


Recommended Posts

Jolunia, Twoje słowa podziałały na mnie jak balsam. Takiej nadziei mi trzeba:yes: i jej będę się trzymać. Gratuluję pomysłu na nazwę ulicy i doprowadzenia do jej nadania -to powód do dumy, dlatego teraz to tylko pożyczyć Jolu Tobie i Twojej rodzinie samych radości w ZACISZU.

pa, -będę nadal podglądać...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jolu, proszę o pomoc, jak masz rozwiązaną sprawę zabudowy wejścia do spiżarki? Majstry wciskają mi, żeby zrobiła sobie z gipsu, a ja chcę murowaną, bo umawiałam się z nimi na wszystkie ścianki na gotowo. Pokażesz jakąś fotkę? Albo opisz jak to wygląda. Czy ścianka między biegami schodów wchodzi do środka spiżarki i dzieli ją częściowo jakby na pół? A jeśli tak, to czy to nie zmniejsza funkcjonalności spiżarki?

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam serdecznie i gratuluję pięknej nazwy ulicy! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jolu, a ja chcę wrócić do sprawy drzwi wejściowych. Pytałam już wcześniej ale chcę dopytać. Z jakiego masz drewna i jaka jest nazwa klamki. a może masz wyszczególnione na fakturze lub zamówieniu co wchodziło w skład drzwi. Przegladam stronę Stobrawy i widzę cennik dopłat np do ościeżnicy krosnowej, opaski drzwiowej, bolców antywłamaniowych, zamku listwowego ryglowanego kluczem itp. Czy mogę wiedzieć co wy domawialiście do tych drzwi?

Z góry dziękuję i pozdrawiam. Ania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 2 weeks później...
Jolu, dziękuję za śliczną wklejkę z życzeniami świątecznymi :-) Nie mogłam się odwdzięczyć życzeniami bo w tym czasie urodził się nam synek i nie miałam dostępu do internatu ani kompa. Życzę Wam wszystkiego dobrego w Nowym Roku, samych miłych chwil w Waszym pięknym domku! Pozdrawiamy !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...