Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jolikowego dziennika budowy


Recommended Posts

Hejka Emilko :)

To sa tzw. KOSZTY UKRYTE !!!!! ........ albo " czytaj to co napisane drobnym drukiem " .... o pewnych rzeczach dowiadujemy sie po fakcie niestety ;););)

Twoj domek dla mnie osobiscie jest piekny !!!!!! :rolleyes:

Buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zgłaszając sie do tej całej akcji z dziennikami nie miałam pojęcia, że będzie jakieś głosowanie. Po otrzymaniu e- maila od redakcji, że jeśli prześle im się zdjęcia domu to będą one w numerze specialnym. Pomyślałam, że fajna sprawa mieć taką pamiątkę i wysłałam. Więc nie przejmuj się bo ja nie chcem z nikim rywalizować ;)

 

Cześć Emilko :)

Ja podobnie jak ty nie wiedziałam nic o tym konkursie i głosowaniu. Trochę nas chyba "podpuszczono" do tej rywalizacji :o co mi także nie odpowiada - szczególnie, że dziennik budowy założyłam na pamiątkę potomnym.

 

Pozdrawiam - Jola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joluuuuuuuuuuuuuuu ..... :wave:

Stawiasz piwo Kochana ( kurde zapomnialam , ze nie pije piwa ..... szampon moze byc taki do wlosow ;) ) . Teraz patrz jak ja kciuki trzymalam za tych Twoich dekarzy no i co sa ?.... sa ........ kolejny cud !!!!!! ale wymiataja chlopaki , a zmi slinka cieknie na mysl jak u mnie zaczna ( na poczatku wrzesnia czyli znaczy sie juz za kilka dni !!!!! YUPI .... :wiggle:)

Buziaki i za pogode kciuki trzymam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joluuuuuuuuuuuuuuu ..... :wave:

Stawiasz piwo Kochana ( kurde zapomnialam , ze nie pije piwa ..... szampon moze byc taki do wlosow ;) ) . Teraz patrz jak ja kciuki trzymalam za tych Twoich dekarzy no i co sa ?.... sa ........ kolejny cud !!!!!! ale wymiataja chlopaki , a zmi slinka cieknie na mysl jak u mnie zaczna ( na poczatku wrzesnia czyli znaczy sie juz za kilka dni !!!!! YUPI .... :wiggle:)

Buziaki i za pogode kciuki trzymam :cool:

 

Dzięki kochana :) Postawię nawet szampon do włosów. Pogoda jest, a dekarze dzielnie walczą..............z więźbą :( Ale to dopiero opiszę i mam nadzieję, że będzie dobrze ;)

Pozdrawiam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jolu :wiggle:

Czytalam o zakupie dodatkowego okna .... ja tez w zwiazku z tym , ze robie sobie pralnie i suszarnie nad pustka nad garazem postanowilam doswietlic pomieszczenie nie bedzie tam dziennego swiatla wiec troche ponuro .....:cool: , a z okienkiem zawsze " razniej " ..... wlasciwie bedzie to swietlik uchylny .

Musze tylko szybciutko zlozyc zamowienie bo dekarze niedugo wchodza na daszek .....

Buziaki Jolu i czekam na Twoje relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jolu!!!

Wyczytałam ,że chcecie się wprowadzić na Boże Narodzenie 2011:).My właśnie też i też nie wiemy czy nam się to uda:rolleyes:

Trzymam ,więc mocno kciuki za kolejne święta we własnych domkach:):):)

Pozdrawiam:hug:

 

Uda sie , uda. Juz Wam zazdroszcze!

 

Bardzo bym chciała zamieszkać właśnie na BN, ale czy finanse pozwolą? Może inaczej, łapiemy sie na tym, że wykonując jakiś etap mówimy - no to jest bardzo ważne więc lepiej kupić lepszy materiał, dach musi być solidny, zachciało mi się szprosów (i będą), kocioł CO - stawiamy trochę na ekologię - więc pellet i pompa ciepła c.w.u. ;) A za chwilę będą płytki, ogrodzenie, itp... nie mówię już o meblach (może nowych) :rolleyes:

Ale w 2012r. też będą święta :wiggle: i tego będę się trzymać :) Obyśmy zdrowi byli i już :yes:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Jolu :wiggle:

Czytalam o zakupie dodatkowego okna .... ja tez w zwiazku z tym , ze robie sobie pralnie i suszarnie nad pustka nad garazem postanowilam doswietlic pomieszczenie nie bedzie tam dziennego swiatla wiec troche ponuro .....:cool: , a z okienkiem zawsze " razniej " ..... wlasciwie bedzie to swietlik uchylny .

Musze tylko szybciutko zlozyc zamowienie bo dekarze niedugo wchodza na daszek .....

Buziaki Jolu i czekam na Twoje relacje :)

 

Hej Edytko :)

Ja właśnie żałuję, że tak późno postanowiliśmy o tym dodatkowym oknie (domówilismy 2 tygodnie temu) ale mam nadzieję, że przyjedzie w środę a dekarze się zjawią (może być różnie). Mam jeszcze jeden "ból". Wyceniając i zamawiając okna nie zastanawialiśmy się nad roletami na górze (2 okna nad wykuszem). Kiedy pomyśleliśmy o tym żeby je także tam dać zadzwoniłam do firmy (2,5 tygodnia przed uzgodnionym terminem montażu) z prośbą o te rolety, ale niestety szyby były już zamówione :( Zastanawiamy się z małżem jak mogliśmy o nich nie pomysleć. Nie chciałabym w nowym domu montować rolet na elewacji. W grę wchodziłyby jedynie rolety w świetle okna, ale ze względu na szprosy to nie wiem jak by to wyglądało. Zdecydowaliśmy, że na razie nie będziemy nic robić w tym kierunku, zobaczymy później. Oby takich nieprzemyślanych decyzji było jak najmniej.

Dlatego Edytko zamawiaj ten świetlik, zamawiaj :yes: Pa, pa:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edytko :)

Ja właśnie żałuję, że tak późno postanowiliśmy o tym dodatkowym oknie (domówilismy 2 tygodnie temu) ale mam nadzieję, że przyjedzie w środę a dekarze się zjawią (może być różnie). Mam jeszcze jeden "ból". Wyceniając i zamawiając okna nie zastanawialiśmy się nad roletami na górze (2 okna nad wykuszem). Kiedy pomyśleliśmy o tym żeby je także tam dać zadzwoniłam do firmy (2,5 tygodnia przed uzgodnionym terminem montażu) z prośbą o te rolety, ale niestety szyby były już zamówione :( Zastanawiamy się z małżem jak mogliśmy o nich nie pomysleć. Nie chciałabym w nowym domu montować rolet na elewacji. W grę wchodziłyby jedynie rolety w świetle okna, ale ze względu na szprosy to nie wiem jak by to wyglądało. Zdecydowaliśmy, że na razie nie będziemy nic robić w tym kierunku, zobaczymy później. Oby takich nieprzemyślanych decyzji było jak najmniej.

Dlatego Edytko zamawiaj ten świetlik, zamawiaj :yes: Pa, pa:hug:

 

Witaj Jolu :wiggle:

Tez zastanawialam sie nad roletami zewnetrznymi do okien , robilam wstepne przymiarki i wyceny ....... w nadprozach wykonawca domu mial zostawic miejsce na nie ..... doczytalam sie gdzies , ze majac dosc duze przeszklenia rolety nie sa wskazane gdyz moga w rezultacie ulec zniszczeniu od ...... zamykania i otwierania ( ale chyba po to one sa prawda ???? ) , lamelki ulegaja odksztalceniu ..... Najkorzystniej jest wstawiac rolety zewnetrzne gdzie przeszlkenie jest do 150 cm. ..... u mnie niektore maja ponad 250 cm. ( oczywiscie chodzi o szerokosc ) . Zrezygnowalam z rolet na rzecz okien o lepszych parametrach ..... Gdyby czlowiek budowal jeszcze raz pewnie podejmowalby troche inne decyzje , ale Jolu wazne zeby zdrowie bylo reszta przyjdzie sama ...

Pogodnego tygodnia zycze i trafnych decyzji :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZeść

Gratuluje! domek wygląda cudnie:) mam prośbe mogłabyśmi przypomnieć gdzie zamawialiście okna...jaki był koszt i jaki to kolor....acha i drewniane czy PCV? acha i mogłabyś zrobic fotkę na salon...:) z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Hej Sylwia :)

Okna zamawialiśmy w Drewnoplaście w Strzelach Opolskich bezpośrednio u producenta (20 km od nas), kolor orzech, PCV kolor obustronny, klamki patyna, a ostateczny koszt samych okien wyniósł 12.748zł. Jak będę na budowie to zrobię tę fotkę na salon. Okna prezentują się znakomicie, już się nie mogę doczekać ściągnięcia pasków ochronnych.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jola:D

Doczytyłam wreszcie jak to z Twoim dachem było... Dobrze, że wszystko dobrze się skończyło:)

A domek z oknami, hmmm.... cud, miód i orzeszki:)

 

Cześć yuka :)

Dzięki kochana, już się nie mogę doczekać żeby polecieć na budowę i jeszcze kolejny raz się im przyjrzeć i w końcu zobaczyć jak się otwierają. Przy montażu prawie nie byłam, piątek po południu mieliśmy w rozjazdach, a sobotę spędziliśmy z małżem w stolicy. Wróciliśmy zmęczeni i późno, więc w niedzielne popołudnie będzie spacerek coby okienka podziwiać i się cieszyć :) A po "operacji dachu", na samą myśl o niej pozostał mi dreszczyk :eek:

 

Dobrej nocki i miłej niedzieli życzę - pa,pa :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...