Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Jolikowego dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 432
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Martuś, nic nie kupiliśmy, bo w sumie nie wiemy gdzie zasadzić. Na razie cieszyliśmy oczy pięknymi widokami. Chcielibyśmy zaraz po wykonaniu izolacji pionowych rozplantować humus i wyrównać teren. Małż mówi, że spokojnie w przyszłym roku możemy rozpocząć sadzenie roślinek w ogrodzie, a na razie będziemy oglądać, podglądać i planować. Mam nadzieję, że po drodze będzie jakaś wystawa lub targi.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Joluś:D

Ale Ci zazdroszczę, że mogłaś tam być... Jak jeszcze wystawa odbywała się na terenach SGGW, a ja mieszkałam w Wa-wie (lata świetlne temu;)) to chodziłam codziennie (3 albo 4 dni) Uwielbiałam to:D Do dziś albumy mam pełne zdjęć z cudownymi roślinkami, niecodziennymi aranżacjami, superowymi placami zabaw (z córcią chodziłam;)) Wtedy też zakochałam się w roślinach tak na serio:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za informacje! Widziałam te okna z firmy DREWNOPALST na targach budowlanych i tez mi się bardzo podobały i za niedługo wybiorę się do Strzelec. A bramę garażową też tam kupiłam? i jeszcze jedno...te okna dachowe tez mi się bardzo podobają... Jakie to są? drewniane czy PCV może? Veluz czy Roto czy może inne?

Pozdrawiam

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za informacje! Widziałam te okna z firmy DREWNOPALST na targach budowlanych i tez mi się bardzo podobały i za niedługo wybiorę się do Strzelec. A bramę garażową też tam kupiłam? i jeszcze jedno...te okna dachowe tez mi się bardzo podobają... Jakie to są? drewniane czy PCV może? Veluz czy Roto czy może inne?

Pozdrawiam

Sylwia

 

Cześć sylwia1984 :)

Bramę garażową też kupiłam w Drewnoplaście. Okna dachowe to SkyLight, PCV kolor obustronny - orzech.

A to zdjęcie salonu o które prosiłaś - pozdrawiam :rolleyes:

 

http://lh5.ggpht.com/_HrvOiKIpqLY/THwD8AUU8rI/AAAAAAAACB8/VYF_6XU2oCw/70.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witaj Jolu! Ale ten avatarek pasuje do Ciebie.

Wiesz, jak zobaczylam to piekne zdjecie z lotu ptaka to od razu pomyslalam czy ta rzeka nie wylewa. I za kilka postow dalej - koszmar, woda na metr. Mam nadzieje ze Wasze mury nie ucierpialy. Ale dobrze ze budowa dalej sie ciagnie . Fajny domek, trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jolu! u Ciebie widać już postępy...a ja jestem dopiero na etapie fundamentów....mam dodatkowy wieniec na fundamentach(dla wzmocnienia) do tego pełno izolacji...od wewnątrz i zewnątrz, styropian....dlatego to tak trwa:-/ ...mam pytania...czy podnosiliście ściankę kolankową czy macie tak jak w projekcie??hmm... tak w sumie to miałabym jeszcze sporo krótkich pytań czy w związku z tym mogłabym prosić o nr tel. a zadzwoniłabym kiedyś:-) byłoby łatwiej:-) jeśli to nie problem to wyslij mi numer tel. na mojego maila: [email protected]

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie "wyrósł" ten Wasz domek Jolu. Uwielbiam go oglądać i coraz bardziej upewniam się, że i my dokonaliśmy dobrego wyboru (jest bardzo!!!! podobny do Waszego). Już nie mogę się doczekać, kiedy sama będę mogła oprowadzić formumowiczów po moim domku.

 

Ps. Nadal mocno trzymam kciuki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jolu! u Ciebie widać już postępy...a ja jestem dopiero na etapie fundamentów....mam dodatkowy wieniec na fundamentach(dla wzmocnienia) do tego pełno izolacji...od wewnątrz i zewnątrz, styropian....dlatego to tak trwa:-/ ...mam pytania...czy podnosiliście ściankę kolankową czy macie tak jak w projekcie??hmm... tak w sumie to miałabym jeszcze sporo krótkich pytań czy w związku z tym mogłabym prosić o nr tel. a zadzwoniłabym kiedyś:-) byłoby łatwiej:-) jeśli to nie problem to wyslij mi numer tel. na mojego maila: [email protected]

Sylwia

 

Witaj Sylwia1984:)

Tak podnieśliśmy ściankę kolankową o 1 pustak i myślę, że to była dobra decyzja. Wcześniej widzieliśmy ściankę taką jaka jest w naszym projekcie u znajomych budujących naprzeciwko i stwierdziliśmy, że to troche będzie za nisko. Nie ma sprawy pytaj. Nr tel. wysyłam na maila.

Pozdrawiam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jolu! Ale ten avatarek pasuje do Ciebie.

Wiesz, jak zobaczylam to piekne zdjecie z lotu ptaka to od razu pomyslalam czy ta rzeka nie wylewa. I za kilka postow dalej - koszmar, woda na metr. Mam nadzieje ze Wasze mury nie ucierpialy. Ale dobrze ze budowa dalej sie ciagnie . Fajny domek, trzymam kciuki

 

Witaj dorbie:)

Nasza rzeka zawsze wylewa podczas powodzi, ale ma swoje ulubione tereny zalewowe. Tym razem zawiniły zbyt późne lub błędne decyzje ludzkie, niestety. Wylał staw (po raz pierwszy w swym długoletnim istnieniu), do którego wbiła się rzeka. Ale na szczęście dla naszego domku ta cała "mokra" historia dobrze się skończyła, a domek po powodzi pozbierał się raz dwa i nam pięknie wyrósł.

Pozdrawiam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie "wyrósł" ten Wasz domek Jolu. Uwielbiam go oglądać i coraz bardziej upewniam się, że i my dokonaliśmy dobrego wyboru (jest bardzo!!!! podobny do Waszego). Już nie mogę się doczekać, kiedy sama będę mogła oprowadzić formumowiczów po moim domku.

 

Ps. Nadal mocno trzymam kciuki !

 

Witaj Marzenko:)

Gratuluję PnB. Teraz to już tylko kopanie i cała reszta. Mam nadzieję, że już niedługo będziemy podziwiać twoje włości.

Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Hejka Jolu

Kurcze ale mialas perypetie z dachem .... przykra sprawa http://emotikona.pl/emotikony/pic/ziewanie.gif

....... ale domek po liftingu dachu prezentuje sie pieknie , dachowka kolor nietuzinkowy super http://emotikona.pl/emotikony/pic/0dance4.gif ...... oby dalej prace szly nadal sprawnie i do przodu .

Pozdrawiam cieplo http://emotikona.pl/emotikony/pic/041.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Jolunia co ja widze ...... ladnie ladnie Wam to wszystko idzie ..... nie ma jak RODZINNY INTERES ( czytaj wspolne budowanie ) .....

Ja planuje dac w calym domu ledy zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce .... tzn. naklady na zakup duze ale pozniej oszczednosci ogromne i to mnie zdecydowanie przekonuje do ich zakupu ......

Pozdrawiam cieplutko ...:)

A prawie zapomnialam ... w listopadowym numerze miesiecznika MURATOR prezentujesz sie super na rekach u meza :yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolunia co ja widze ...... ladnie ladnie Wam to wszystko idzie ..... nie ma jak RODZINNY INTERES ( czytaj wspolne budowanie ) .....

Ja planuje dac w calym domu ledy zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce .... tzn. naklady na zakup duze ale pozniej oszczednosci ogromne i to mnie zdecydowanie przekonuje do ich zakupu ......

Pozdrawiam cieplutko ...:)

 

Mi też ledy chodzą po głowie, żeby jeszcze cena nie była taka wysoka.

 

A prawie zapomnialam ... w listopadowym numerze miesiecznika MURATOR prezentujesz sie super na rekach u meza :yes::yes::yes:

 

Dzięki Edytko ;) Zatem trzeba iść kupić MURATORA i zajrzeć:jawdrop:

Edytowane przez jolapp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Jolu,

Chyba wieki mnie tu nie było :oops:

Prace idą do przodu i to najważniejsze! Podobają mi się wasze schodki wejściowe, bardzo fajnie wyszły.

Po ściankach działowych widać że pokoje na górze wyglądają na ustawne i dość duże.

Macie zamiar ogrzewać domek na zimę?

:)

 

Myślę, że takie schody pasują do charakteru domku. Masz rację, sypialnie na górze są przestronne i bardzo ustawne, co mnie cieszy bo będzie można rozsądnie rozplanować ustawienie mebli, itp... Nie wiemy jeszcze czy będziemy domek ogrzewać całą zimę, może od wczesnej wiosny.

Pozdrawiam -Jola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...