Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie Forumowicze!!

Wszystkiego najlepszego w Nowym 2012 roku!!!!

Czy ktoś z Was mieszka już w "julce" lub jest już na etapie wstawiania mebli?? Bardzo proszę o zamieszczanie galerii!! My jesteśmy na etapie więźby dachowej, chętnie pooglądam jak urządzacie swoje domy!!

Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego dobrego na Nowy Rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

razem z żoną jesteśmy na etapie papierowym Julki i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś buduje lub wybudował ją z betonu komórkowego. Chodzi mi o ilość jaka jest potrzebna na budowe. Myślę o producencie H+H

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Właśnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do robienia całej elektryki w domu i w związku z tym chcielibyśmy zapytać jak wygląda orientacyjnie koszt całego tego okablowania i generalnie zrobienia całej elektryki w Julce? Chodzi nam o cenę materiałów, no i jeśli pamiętacie to robocizny również..chociaż z tym różnie bywa w różnym regionie Polski. Z góry wielkie dzięki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Właśnie jesteśmy na etapie przygotowywania się do robienia całej elektryki w domu i w związku z tym chcielibyśmy zapytać jak wygląda orientacyjnie koszt całego tego okablowania i generalnie zrobienia całej elektryki w Julce? Chodzi nam o cenę materiałów, no i jeśli pamiętacie to robocizny również..chociaż z tym różnie bywa w różnym regionie Polski. Z góry wielkie dzięki:)

Zobacz tutaj bo już było podobne pytanie:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?130617-czy-kto%C5%9B-buduje-projekt-Julka-z-mg-projekt&p=5050808&viewfull=1#post5050808

Za te materiały zapłaciłem 2250zł, robocizna 2000zł (ceny brutto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy robicie odpływy w garażu ,jeśli tak to proszę o szczegóły.Widziałam że coś takiego ma Siwymiki.

My jeszcze nie robiliśmy ale mamy w planach, odwodnienie liniowe podłączone do zbiornika z deszczówką. Do kanalizacji nie polecam bo trzeba będzie uzupełniać syfon wodą mniej więcej co 2 tygodnie żeby nie przedostawały się nieprzyjemne zapachy z instalacji do garażu. Kratkę planujemy również w kotłowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...