Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze komentarze


Recommended Posts

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 110
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Fajne kuchnie znalazłaś. Podobają mi się fronty na trzecim zdjęciu. chodzi o wzór, ale tak obserwuję i widzę, że są bardzo popularne. Kiedy planujecie wielki come back?

 

Lilian,

mamy nadzieję a raczej ja ją mam :p że październik , to bedzie już ostatni dzwonek, ale czytając inne dzienniki wiem że czas pokaże co z tego wyjdzie :roll:

W każdym razie czekamy właśnie na decyzje z PKO BP i jeśli tylko kasa pojawi się na koncie możemy startowac dalej.

W tej chwili załatwiamy okna i drzwi i rozmawialiśmy już z elektrykami.

 

Co do kuchni bardzo podobają mi się blaty z kamienia :D

 

A Wy kiedy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym przeprowadzić się przed końcem roku kalendarzowego, czyt. przed świętami, ale z moich obliczeń wynika, że zabraknie kasy na skończenie tarasów, tynk zewnętrzny, lampy, kuchnię, i inne meble. O podjazdach i ogrodzeniu nawet nie śmiem marzyć :roll: . Na razie kombinuję jakby tu obniżyć koszty wykończenia :-?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lilian doskonale Cię rozumiem :wink:

Ale znam wiele osób które mieszkają pomimo braku wykończenia wszystkiego chociażby tarasów sama ich jeszcze nie mam z winy majstra który budował dom :evil: (ale to inna historia).

W tym roku napewno je zalejemy ,a co do ich wykończenia to też pewnie nie damy rady.

Póki co nastawiamy się na wykończenie dołu w 90/100% , a poddasze jak kasy starczy (oczywiście najwazniejsze wylewki żeby się później nie nosiło).

Narazie dół nam wystarczy zważywszy na fakt że w tej chwili pokój który zajmujemy jest mniejszy od gabinetu w Alabastrze :lol: więc to już będzie luksus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałam "nie" w sprawie przeprowadzki do niewykończonego domu, ale moja druga połówka nie chce o tym słyszeć "bo jak się czegoś nie zrobi od razu, to tak zostanie na lata" :roll: . Trochę w tym prawdy jest. Tu, gdzie obecnie mieszkam zabrakło na cztery płytki w kuchni fugi i ...już tak jest 6 lat :oops: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda dużo osób nas przed tym przestrzega szczególnie ci co też tak postąpili , ale jeśli większość zostanie zrobiona to i strach dom zostawić sam sobie i już opłaty są z dwóch lokalizacji a tu i kredyt dojdzie więc trzeba mysleć jak ciąć koszty :oops:

 

Wy i tak jesteście sporo do przodu przed nami więc pewnie szybciej skończycie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Raz, że strach zostawić "prawie" skończony dom, a dwa - darmo go ogrzewać, jeśli zima za rok też tak da popalić :wink: Dlatego na bok odkładam sentymenty i bez żalu rezygnuję z rzeczy, na które mnie w tym życiu nie stać. No, może tylko trochę mi szkoda, że nie urodziłam się Rockefellerem :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

hej dziewczyny,

 

przyłącze sie do waszej pogawędki. idziecie łeb w łeb.

podglądam także i wasze budowy bo u nas nie do końca na zewnątrz zrobione i zagospodarownie terenu tez nikłe a raczej żadne.

 

i trzymam kciuki, oby mniej trosk a wiecej uciech u Was było na wykończeniach.

 

my nadal sie wdrapujemy po paletach do domu :D

i na taras skacze z tarasówki 80 cm co by kawke wypic he he

 

 

 

pozdrawiam Was serdecznie

edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę tak zdecydowana we wszystkim co jeszcze do wykończenia zostało, to słowo daję, że złapie nas lato 2011. Oczywiście oglądam, podglądam (nieładnie), dotykam i nadal nie wiem co wybrać :roll: . Problem w tym, że chcę aby wnętrze było spójne, a podobają mi się rzeczy, które się wzajemnie wykluczają. Na przykład z jednej strony podoba mi się prosta Travena/Mogano/Trovan, a z drugiej strony rokokowe Hanabi/Hiro :-? . Nie wiem jak to pogodzić :roll: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...