Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak duże są Wasze łazienki?


Recommended Posts

Na dole malutka, bo 3,05 m2 (choc to i tak więcej niz teraz w wieżowcu), a u góry 7,36 m2 użytkowej, a po podłodze 10,55 m2.

Pralkę i suszarkę wstawię chyba do garderoby, choc to cały czas otwarty temat - nie mam do końca na to pomysłu. Myslałam, że pralkę do kotłowni, ale jak mam latac z tymi rzeczami z kosza na bieliznę z pietra do kotłowni na dół - to nie wiem czy to dobry pomysł. Jak Wy to rozwiązujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie miejsce na pralkę i suszarkę w projekcie mieliśmy na parterze, ale w starym domu pranie to było ciągłe latanie między piętrami. Ciuchy zbieraliśmy w sypialniach na pietrze, a pralnię i suszarnię miałam w piwnicy, więc pranie musiało pokonać 2 kondygnacje w dół, a potem wrócić na górę.

 

Naprawdę męczące.

 

A ja lubię mieć wszystko pod ręką, więc koniec końców powiększyliśmy górną łazienkę i wstawiliśmy tam pralkę i suszarkę. Może to nienowocześnie, niemodnie i w ogóle "be" co dla niektórych, ale dla mnie liczyła się tylko i wyłącznie moja wygoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łazienki:

- dolna: 3 m2 ale zmieściły się tam; umywalka wcale nie najmniejsza z szafką, wc kompakt i kabina prysznicowa 80x80( w przekątnej 90), lustro i grzejnik drabinkowy;

- górna: 8 m2(wg projektu) ale chyba większa wyszła, bo zlikwidowałam murek obok podwieszanego wc i bidetu. A weszło mi tam jeszcze: wanna narożna 150x150, 2 umywalki na jednym blacie, automat do prania, wc, bidet, półka na kosmetyki, 2 duże kosze plecione na pranie i 2 na płyny itp. rzeczy oraz kosz na śmieci i jeszcze jest duuuużo miejsca. :D Dodam, że łazienka ta mieści się na poddaszu, w rogu domu o dachu typu koperta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...