Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

wynajelismy koparke na 2 godz koszt okolo 200 zl kupilismy 5 kregow koszt okolo z pokrywa 500-600zl i w studni miesci sie nam woda deszczowa i glebinowa okolo 4m3 z tego idzie rozprowadzenie na dzialce rur 100 m jako drenaz. studio sobie w lcie otwieramy codziennie przy upalach wrzucamy pompe glebionowa i podlewa nam trawe:)

 

 

to ja mam wkopane szambo szczelne 10m3, w zeszłym roku ulewy i non stop pełne, u sąsiadów zalegała woda na działce, pogniły nam tuje. W tym roku zbiornik pusty i musimy lać z miejskiej, 4m3 to bardzo mało, mamy nawodnienie całej działki 6 sekcji i wody idzie od cholery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to ja mam wkopane szambo szczelne 10m3, w zeszłym roku ulewy i non stop pełne, u sąsiadów zalegała woda na działce, pogniły nam tuje. W tym roku zbiornik pusty i musimy lać z miejskiej, 4m3 to bardzo mało, mamy nawodnienie całej działki 6 sekcji i wody idzie od cholery :)

 

Dla nas w zupelnosci starcza na codziennie podlanie trawy, u nas jest zawsze pelna poniewaz w studni nie wylalismy dna i woda ma skad sie brac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Będziemy budować 10 km za Toruniem.

Niestety w tym roku chyba już nie zdążymy :(

Domek zamówimy najprawdopodobnie w firmie Moderndach. Byliśmy, oglądaliśmy i jesteśmy pod wrażeniem. Przywiozą nam gotowe elementy i poskładają na miejscu, powstanie domek modułowy :) Wykończeniówkę zrobimy we własnym zakresie.

 

Czy moglibyście podzielić sie namiarem do siebie? Ja również planuje budować Z10 niedaleko Torunia i chetnie zobaczyłbym Z10 w realu. Jeśli to mozliwe to prosze o kontakt na [email protected] Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Papisia ogród śliczny,taki prosty ale ma w sobie to cos co zachwyca.Ja bardzo tak lubie ,nie jestem fanką sarenek,krasnalków mikroskopijnych studzienek czy wiatraczków w ogrodzie. bo to sie opatrzy i w końcu szpeci a prostota jest ponadczasowa. Bardzo ładnie masz i w domu i w ogrodzie w moim guście.Bardzo podoba mi sie także dom Lubki gdzie na bloog zaglądam i do Adpa do galerii na extradom .A moj dom to zgapię troche od Papisi,trochę od Lubki i od Adpa i zrobie mix aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale kiedy to będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...