Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć dom Z10 w rzeczywistości to zapraszamy na Dzień Otwarty!

 

W sobotę 29. września 2012 w godzinach 12.00-14.00 zapraszamy do domu wybudowanego według projektu Z10. Dom położony jest niedaleko Grodziska Mazowieckiego pod Warszawą. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem wykończonego domu Z10 prosimy o kontakt pod numer 505 113331.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

CZESC u nas po wielkim zastoju znów coś się dzieje coprawda nie wewnątrz ale na zewnątrz: podjazd, ogrodzenie (co mnie wielce cieszy, iż nie będę musiała grząść w błocie .) Być może uda nam się też jeszcze w tym roku dokończyć taras bo wciąż nie mamy zrobionych jeszcze schodów i barierek

Ogródek zostawiamy na przyszły rok i dokańczanie w środku domu albowiem koncepcja urządzania mi się zmieniła i jak to bywa co nagle to po diable, więc cały czas użytkujemy jeszcze "stare" meble no i nie mam się czym pochwalić:oops:

 

(Papisiu świetny ogródek jak i cała reszta)

Klemensik bardzo fajna kuchnia, bardzo ładny jasny blat jeszcze jedna fotka na wejście do spiżarki (przydało by się ). Zapowiada się bardzo interesujące wnętrze więc czekam z niecierpliwością na resztę ;)

 

No no Mada i tak prężnie podziałaliście z domkiem.

 

Przyznaję iż z braku czasu, zaglądałam tutaj do was bardzo rzadko ale wcale was nie opuściałam.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochani przyznam się, że fotek z tej drugiej strony kuchni... nie mam. Ale weekend "za widoku" pójdę na działkę i zrobię fotki:)

Synthia - jakims cudem musimy wprowadzić się na święta, a raczej bardzo chcemy:0 Ale za bardzo nie ma co czekać na super wnętrza, bo ja tacham starą sypialnię do nowego domku, salon będzie bez mebli... albo nasza ponad 10 letnia kanapa, a priorytet to meble dla chłopców.

dzięki papisia.

No i mada zaglądaj, zaglądaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
My juz prawie finiszujemy z projektem ( zaczeliśmy w sierpniu, ale nasz projektant który robi indywidualny jak Z10 ma tempo żołwiowe), w piątek ma dostać ostatnie uwagi uffffffff ciezko, ale chociaz domek ma wszystko co chciałam, i pralnię i zamkniętą kuchnię i moje królestwo poddasze, udało nam sie zejść do powierzchni okolo 125 m2 parter z czego jestem bardzo zadowolona , mam nadzieję, że niedlugo będę mogła wam pokazać rzuty :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...