Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://images50.fotosik.pl/329/fbb1314ea8ae738c.jpg

 

przemyślany jeżeli chodzi o układ pomieszczeń nie jest taki zły ;)

 

co do z19 to bym się zastanawiała wydaje mi się że pokój 15,1 ma dwie ściany grubsze czyżby nośne? to chyba niewiele można poprzestawiać no i ma 2,76 w szerokości (wąsko!!!!) a ten co ma 12 m ma szerokości 2,66 (jeszcze węższy). Jak dla mnie gdyby miała zostać sama parterówka to odpada

 

http://images47.fotosik.pl/328/8615d1fbde2621bf.jpg

 

Bejjusia jeżeli miałabym szczera to jednak szukałabym projektu parterówki o pow. 150 m. U nas (a robimy tylko parters) brakuje właśnie tych 10 m chodzi mi tylko o wieksze pom. gospod.reszta jest ok no i zlikwidowałam też podcień żeby powiększyć pokój dzienny :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chciałam wrzucić zdjęcie z dysku, bo troszkę naniosłam poprawek na projekt naszego ewentualnego domu Z10 (a dokłanie to dwie poprawki :) ) ale kurcze nie wiem jak to zrobic... z tego co czytałam na forum to można dodawac fotki tylko za pośrednictwem linków z internetu? bez sensu... no ale cóż, przynajmniej powiem tyle, że zaprojektowałam przejście z domu do garażu i garderobe obok sypialni :) teraz już (kiedy jest to przejście) nawet mąż jest bardzo zadowolony z tejże "zetki" :) więc pewnie zdecydujemy się na niego :wiggle:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak zdecydowałam sie na probe umieszczenia zdjęcia :)

 

przejście będzie prawdopodobnie do pomieszczenia gosp. za garażem, mniej więcej obliczyliśmy że będzie miało 70 cm szerokości, wtedy pokój zmniejszy się do jakichś 13 m a lazienka nie ulegnie zmianie

 

no i garderoba z sypialni, zamiast pom.gosp.

 

mam nadzięję że zdjęcie się wgra.. :)

 

 

http://www.voila.pl/429/2vt97/?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie chcemy robić przejścia w tym miejscu, bo nie chcemy zmniejszać tego pokoju 2, tam chcemy w razie czego zrobic nasza sypialnie

 

sypialnia (na projekcie) ma prawie 17 m, wiec ja pomniejszenie az tak "nie bedzie bolalo" ;) poza tym to przejscie bedzie schowane "za rogiem" i nie bedzie sie rzucac w oczy...

 

co racja to racja, przejscie jest baaardzo potrzebne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bejjusia a orientujesz sie moze jaka jest powierzchnia dachu domu z garażem 2stanowiskowym?

 

wlasnie niebardzo sie orientuje... mysle, ze tym bardziej bedzie zainteresowana moja druga polowka :)

jak tylko sie czegos dowie, to na pewno dam Ci znac

 

zastanawiacie sie nad wyborem "podwariantu"?

 

my sie bedziemy (prawdopodobnie) decydowac na garaz dwustanowiskowy + pom.gosp. no i + uzytkowe poddasze.. wszystko w odbiciu lustrzanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Skubisie tez mam nadzieje, ze ten "pierwszy etap" jest juz za nami!

Nas teraz czeka jeszcze troche papierkowej roboty, z tego co pamietam to Wy juz macie pozwolenie na budowe, prawda? to juz mozna myslec co i jak dalej, zazdroszcze :)

My sie jeszcze musimy troszke uzbroic w cierpliwosc, bo pewnie budowa zacznie sie troche pozniej niz planowalismy... z reszta teraz nasza dzialka jest cala w krzakach, drzewach, trawie, patykach i nie wiem czym tam jeszcze hehe wiec wyciecie tego wszystkie bedzie naszym "drugim etapem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mamy pozwolenia ,robią sie warunki wiec pozwolenie gdzies przełom wrzesnia i pażdziernika!Kiedyś chciałam budowac z ytonga ale to trzeba dobrej ekipy zeby nie spaprali roboty .NA dzień dzisiejszy myslimy o porothermie Wienerberger na 90proc.następny dylemat to czy zaczynac teraz na jesien czy wstrzymac sie do wiosny .Zdania sa podzielone -jak zwykle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa to jestescie widze na podobnym etapie :) fajnie, bedziemy sie mogli wymieniac doswiadczeniami! my najprawdopodobniej ruszymy z budowa na wiosne...

Co do materialow, to dokladnie myslelismy o tym samym - porothermie Wienerberger, zobaczymy moze sprowadzimy z Niemiec bo tam podobno o wiele tanszy hehe

 

A jesli chodzi o dylematy i roznice zdan, to na pewno bedzie duzo wiecej takich ... cos czuje ze to dopiero poczatki roznego rodzaju dyskusji i walczenia o "swoje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...