Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

wszak nie wybudowałam z10 ale bardzo podobny,ale napisze tyle: TYLKO DOMEK PARTEROWY :D

 

Hmmm- i znowu wracamy do stwierdzenia- kwestia gustu.

 

iwona210517- ladny ten domek z Archonu aczkolwiek ja bym nie chcial latac po schodach kilka /kilkanascie razy dziennie.

My mamy 10tke ale od razu zakladalismy ze mieszkamy i zycie toczymy na dole. Nasza fascynacja schodami minela jakis czas temu. Mamy schody na gore- ale za czesto tam nie chodzimy.

Absolutnie nie namawiam do 10tki. My ja wybralismy za swoista prostote- nam sie spodobala :rolleyes:

 

Wazny wybor przed Wami.

Ps. przy wyborze kierujcie sie takze wielkoscia i ksztaltem dzialki.

Ps2. Potwierdzam- tylko parterowy

 

Kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to cieszy- a jeszcze bardziej jak zaczniecie działać w środku. Elektryk pewnie już tupie nogami i pyta kiedy ma wejść :yes:

a później dalsze etapy i ...mieszkanie . Sama frajda.

 

Kul

 

Już się doczekać nie mogę jak w środku zaczniemy robić :) a odnośnie elektryka to już umówiony na sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Oj. To juz kawal prac za Wami. Podejrzewam ze mieliscie serdecznie dosc ciaglego noszenia w butach piasku do domu itd. Ciekawy pomysl z ulozeniem kostki na wejsciu i na tarasie. Troche bedzie pracy zima jak spadnie snieg niestety. Jakis maly traktorek ?:rolleyes:

Swoja droga macie ladna duuza dzialke. Jeszcze troche trawy i innych zielonych akcentow i jest piknie:rolleyes:

 

Moje Gratulacje.

 

Pozdrawiam

 

Kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam

cisza na forum jak makiem zasiał.........tak jak na mojej budowie.

Od jutra zaczyna u mnie druga ekipa murować ściany bo z pierwszą niestety musiała się rozstać. Powód. Od początku maja udało się moim "doświadczonym. profesjonalnym fachowcom" zrobić fundamenty.Masakra.

A jak tam postępy u innych zetkowiczów, którzy ruszyli z budową w tym roku?

 

Pozdrawiam

Wiola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

cisza na forum jak makiem zasiał.........tak jak na mojej budowie.

Od jutra zaczyna u mnie druga ekipa murować ściany bo z pierwszą niestety musiała się rozstać. Powód. Od początku maja udało się moim "doświadczonym. profesjonalnym fachowcom" zrobić fundamenty.Masakra.

A jak tam postępy u innych zetkowiczów, którzy ruszyli z budową w tym roku?

 

Pozdrawiam

Wiola

 

To prawda- każdy siedzi albo na budowie - albo na wakacjach albo - na tarasie nowego domu :) Pogoda temu sprzyja wiec trzeba korzystać.

Wiola- widać mieliście duzą cierpliwość do poprzedniej ekipy. Szkoda trochę tego czasu jaki zmarnowali. Teraz pewnie będzie lepiej - ale jak to mówią- ufaj i kontroluj.

 

Pozdrawiam

Kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam bardzo serdecznie :) Razem z mężem zamierzamy wybudować nasz domek , wybór padł na z10 , uważam go za idealny dla naszej 3 i kota ;)

 

Dopiero co kupiliśmy działkę ma 1500m więc myślę , że miejsca będziemy mieli sporo. Póki co czytam i orientuję sie we wszystkim gdyż domek chcemy budować systemem gospodarczym ( do każdego etapu brać róznych fachowcow) gdyż ani ja ani mąż o budowach i remontach pojęcia nie mamy i to mnie troszeczkę przeraża :/

Na początek mam pytanie , czy jeśli chcemy wprowadzić jakieś zmiany w projekcie to trzeba to zgłosić od razu w biurze z500 czy moze je potem wykonać architekt ?? Czy np takie zmiany jak brak kominka na tarasie też należy zgłaszać ?? wybaczcie pytania ale jestesmy totalnie zieloni w temacie

 

Pozdrawiam serdecznie Kasia

Edytowane przez kejsii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :D Ogólnie chcemy zrezygnować z kominka na tarasie żeby zyskać na nim więcej miejsca , zresztą z kominka w domu też raczej rezygnujemy .. Ze zmian chce jeszcze maksymalnie powiększyć wyjście na taras od zawsze mażą mi się wielkie przeszklenia a raczej wielkie wrota na taras :D Bardzo podoba mi się taka opcja wyjście na taras.jpg tylko nie wiem czy da się cos takiego osiągnąć w Z10

 

 

A i jeszcze jedno pytanko jest tu ktoś z wielkopolskie lub lubuskiego ?? Bardzo chcieli byśmy zobaczyć naszą przyszłą chatkę już gotową lub w budowie :D Może ktoś wyraził by zgodę na odwiedziny :lol:

Edytowane przez kejsii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...