Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A tak z ciekawości ile zajęło Wam załatwienie wszystkich pozwoleń ? My dopiero czekamy na warunki zabudowy, jak by wszystko sprawnie poszło, to chcemy wylać fundamenty w tym roku ale coś wątpię by nam się to udało, znając naszą biurokrację ;)

U nas wlekło się jak flaki z olejem.

Zakupiliśmy działkę w kwietniu ,potem projekt,zmiany w projekcie ,warunki na wodę i prąd.....zanim pozbieraliśmy wszystko to trochę minęło ale na początku września wreszcie dostaliśmy pozwolenie.Na razie pogoda jest więc idziemy pełną dzidą z pracami.:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My zlikwidowaliśmy podcień z czego bardzo się cieszę, nie będziecie mieć ciemno w salonie. Za to pokój dużo zyska, będzie w sam raz. Ale zapomniałam dodać że u nas wysokość okien to 2,34, sufit podniesiony o jeden bloczek czy tam cegłę,

Znalazłam nawet fotke;)

 

[ATTACH=CONFIG]215360[/ATTACH]

 

 

synthia super , że jeszcze tu zaglądasz , przeglądałam całe forum i zauważyłam , że byłaś chyba pierwsza i jedna z niewielu , która zlikwidowała podcień . Super , że jesteś zadowolona z tego rozwiązania , a masz jakieś fotki ze środka , jak salon wygląda ?? Dach macie wydłużony nad salon czy robiliście osobne zadaszenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synthia super , że jeszcze tu zaglądasz , przeglądałam całe forum i zauważyłam , że byłaś chyba pierwsza i jedna z niewielu , która zlikwidowała podcień . Super , że jesteś zadowolona z tego rozwiązania , a masz jakieś fotki ze środka , jak salon wygląda ?? Dach macie wydłużony nad salon czy robiliście osobne zadaszenie ??

 

Zaglądam, zaglądam ale jak tylko mam dostęp do netu,;) jak już wyżej pisałam bardzo mi się podobają wszelkie zmiany w nowych zetkach i cieszy mnie że forum nie umiera, tak że kochani udzielajcie się, projektujcie i budujcie. Mnie wiele forumowiczów pomogło w różnych kwestiach a nawet w ciężkich reklamacjach, czego niestety człowiek doświadczył.

 

Kejsi wysyłam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam, zaglądam ale jak tylko mam dostęp do netu,;) jak już wyżej pisałam bardzo mi się podobają wszelkie zmiany w nowych zetkach i cieszy mnie że forum nie umiera, tak że kochani udzielajcie się, projektujcie i budujcie. Mnie wiele forumowiczów pomogło w różnych kwestiach a nawet w ciężkich reklamacjach, czego niestety człowiek doświadczył.

 

Kejsi wysyłam na priv

 

 

 

Bardzo proszę o kilka zdjęć na [email protected] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . My jesteśmy po tynkach , teraz podłogówka ogrzewanie i 12 wylewają posadzkę. :D

 

 

Ach to za chwilę zacznie się najciekawszy etap w budowie . Girasole już pomysły na kuchnię macie, łazienki? płytki upatrzone? Przejrzałam twoje posty i na czym stanęło z piecem u was? Vaillant?

 

A ciekawe jak tam postępy u Bloli?

 

Jedrek muruj te kominy i daj znać jak poszło:D

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to za chwilę zacznie się najciekawszy etap w budowie . Girasole już pomysły na kuchnię macie, łazienki? płytki upatrzone? Przejrzałam twoje posty i na czym stanęło z piecem u was? Vaillant?

 

A ciekawe jak tam postępy u Bloli?

 

Jedrek muruj te kominy i daj znać jak poszło:D

 

Witam :)

Projektu kuchni jeszcze nie mamy , projekt łazienki sami sobie zrobiliśmy . Piec Vaillant już kupiony czeka na podłączenie . Elewacja w przyszłym roku teraz nie damy rady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie nadal akcja deskowania dachu mam nadzieje że ko końca tego tygodnia się zakończy i wejdziemy już z blachą. A co do dalszych prac na ten sezon to następne po dachu będą okna i bierzemy się za elektrykę no i chcemy zrobić jeszcze tynki i pewnie na tym etapie wykończenia zostawimy domek do wiosny. dziś mam wolne!! to zrobię kilka aktualnych fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Projektu kuchni jeszcze nie mamy , projekt łazienki sami sobie zrobiliśmy . Piec Vaillant już kupiony czeka na podłączenie . Elewacja w przyszłym roku teraz nie damy rady .

 

Zapytałam o piec bo my też mamy Vaillanta i jesteśmy z niego zadowoleni . Girasole wy już jesteście bliżej niż Blola, ale pomysły na kuchnię masz? Otwarta czy zamknięta? Z wyspą czy bez itd..

 

Witam

u mnie nadal akcja deskowania dachu mam nadzieje że ko końca tego tygodnia się zakończy i wejdziemy już z blachą. A co do dalszych prac na ten sezon to następne po dachu będą okna i bierzemy się za elektrykę no i chcemy zrobić jeszcze tynki i pewnie na tym etapie wykończenia zostawimy domek do wiosny. dziś mam wolne!! to zrobię kilka aktualnych fotek.

 

No hej Blolu:D, jak się nie mylę to wy powiększyliście okna? N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałam o piec bo my też mamy Vaillanta i jesteśmy z niego zadowoleni . Girasole wy już jesteście bliżej niż Blola, ale pomysły na kuchnię masz? Otwarta czy zamknięta? Z wyspą czy bez itd..

 

 

 

Mam nadzieję , że my też będziemy po pierwszym roku zadowoleni z pieca,jak przyjdą rachunki. Kuchnia prawie zamknięta ,zostawiliśmy otwór taki na normalne drzwi , ale wstawiać ich nie będziemy . Mąż musiał dostawiać ściankę bo na początku była kuchnia otwarta .

Ale tak wygląda o wiele wiele lepiej , bardziej ustawna kuchnia teraz jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej Blolu:D, jak się nie mylę to wy powiększyliście okna? N

 

 

Tak powiększyliśmy okna do dołu. mam takie niskie okna w pracy i ciągle przesiadujemy na parapecie :) stąd ten pomysł żeby je obniżyć a poza tym zrobiłam sobie narożne okno w kuchni 150x150, wykusz bez murowanych słupów tylko na łącznikach( chcemy go zrobić w fixie bez ram) i taras ma 3600 szerokości, kuchnia otwarta daje to efekt przestrzeni salon wydaje się ogromnyyyyy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał super :D ciekawi mnie ta kuchnia z tym narożnym oknem......

Jak to jest? że jak tylko są okna obniżone to każdy siada na parapecie hihih , u mnie tak jest w wykuszu teraz to się zastanawiam, że mogłam dać jeszcze szersze parapety żeby dziecię mogło wygodniej oglądać tv

A wykusz poszerzyliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hej Blolu:D, jak się nie mylę to wy powiększyliście okna? N

 

 

Tak powiększyliśmy okna do dołu. mam takie niskie okna w pracy i ciągle przesiadujemy na parapecie :) stąd ten pomysł żeby je obniżyć a poza tym zrobiłam sobie narożne okno w kuchni 150x150, wykusz bez murowanych słupów tylko na łącznikach( chcemy go zrobić w fixie bez ram) i taras ma 3600 szerokości, kuchnia otwarta daje to efekt przestrzeni salon wydaje się ogromnyyyyy :)

 

 

Zdjęcia, zdjęcia prosimy o zdjęcia :D Bardzo ciekawi mnie to okno narożne i taras :yes:

upsss chyba jednak nie dokońca opanowałam wklejanie cytatów :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...