Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No hej Blolu:D, jak się nie mylę to wy powiększyliście okna? N

 

 

Tak powiększyliśmy okna do dołu. mam takie niskie okna w pracy i ciągle przesiadujemy na parapecie :) stąd ten pomysł żeby je obniżyć a poza tym zrobiłam sobie narożne okno w kuchni 150x150, wykusz bez murowanych słupów tylko na łącznikach( chcemy go zrobić w fixie bez ram) i taras ma 3600 szerokości, kuchnia otwarta daje to efekt przestrzeni salon wydaje się ogromnyyyyy :)

 

Prześlij proszę kilka fotek okna narożnego bo też o tym myślałem [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapytałam o piec bo my też mamy Vaillanta i jesteśmy z niego zadowoleni . Girasole wy już jesteście bliżej niż Blola, ale pomysły na kuchnię masz? Otwarta czy zamknięta? Z wyspą czy bez itd..

 

 

 

 

Synthia mam pytanie odnośnie pieca Valliant ile wynoszą rachunki za ogrzewanie gazowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blola a jaka jest różnica w cenie okna narożnego do zwykłego ?

 

To są dwa zwykłe okna jednoskrzydłowe połączone łącznikiem 90` u mnie koszt całkowity takiego okna wyniósł 1500( w tym jest jeszcze nawiewnik 130zł) dodatkowe koszty takiego okna są na etapie zbrojenia nadproża, ja się do końca na tym nie znam ale poszło tam mnóstwo stali. ale warto było :)

 

Dziś ostatecznie omówiliśmy szczegóły i zamówiliśmy okna. Jedna sprawa zamknięta - nareszcie !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blola będzie pięknie :yes: Poddasze rozumiem nieużytkowe ?? My ostatecznie po długich namysłach robimy poddasze chwilowo nieużytkowe , bez schodów i zbędnych kosztów .. Nasza rodzinka 2+1 da rade na dole :D

 

U mnie jest 2+2 i myśle że dół nam w zupełności wystarczy a poza tym ile to sprzątania:D ale drogi na górę nie zamykalismy sobie w holu mamy zostawiony duży otwór na ewentualne schody samonośne teraz będzie w tym miejscu szafa.

 

Poszukuję opini na temat odkurzaczy centralnych, będę wdzięczna za rady użytkowników bo jakoś ciężko mi się zdecydować na konkretny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Girasole próbowałam wysłać ci wiadomość na forum na priva ale chyba masz zablokowaną tę opcję..

Co do pieca to właśnie ze względu na rachunki powinniście być zadowoleni.

 

Proszę o wysłanie wiadomości jeszcze raz , już powinno być wszystko ok . Prywatny e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję opini na temat odkurzaczy centralnych, będę wdzięczna za rady użytkowników bo jakoś ciężko mi się zdecydować na konkretny model.

 

Sprawdze jaki jest u nas, jak na razie chodzi bez zarzutów

 

WITAM jak możesz jeszcze raz wysłać wiadomość . [email protected] , [email protected]

 

Girasole ok ;) dziś po południu już nie dam rady (brak dostepu do netu) jutro wyślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza, nikt już nie zagląda na forum?????? Piękna pogoda więc prace na budowie wrą.

 

U mnie jutro wchodzi ekipa od blachy a na 28.10 mam przewidziany montaż okien, już nie mogę się doczekać efektu moich okienek :)

 

Ponawiam moje prośbę o opinie na temat odkurzacza centralnego oraz o powierzchnię tynków wewnętrznych w naszej zetce

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blola ale ci zazdroszczę tych prac , montażu okien i tego wszystkiego . U nas jeszcze nic się nie dzieje , póki co czekamy na pozwolenia w tym roku nie ma szans na rozpoczęcie budowy :( Za 2 tyg wyprowadzka z mieszkania ktore udało się sprzedać :) no i pozostaje czekanie na wszystkie papierki .. W sprawie odkurzacza niestety nie pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...