Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co do okien: w naszym przypadku była to kwota ok 12 tysięcy. Wszystko zaleczy od tego jakie okna sa wybrane ( czy pakiet 3 komorowy itd). My mamy VEKA z okuciami WInkhaus 3 komorowe. Swoje kosztują okna tarasowe- i tu znowu wszystko zależy od typu itd. Co do okien: to chyba żadne okno nie było takie jak w projekcie. Każde było zwiększane. Warto popytać u rożnych producentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julianna1,ja też będę miała okna DRUTEX! i ten sam kolor co Ty,super:) .A tak na marginesie jeżeli mogę to polecam firmę ze Szczecina ,,Twoje Okna"która współpracuje z firmą DRUTEX.Wszystko tam szybko ,sprawnie i dokładnie!,no i na jakiś fajny rabacik też można liczyć!.Ja tam kupuję,więc jeżeli ktoś z okolic Szczecina zainteresowany ,to bardzo polecam.Bo doskonale wszyscy wiemy ile zdrowia i nerwów można stracić jak się zle wybierze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieszkam od sierpnia w domu wg projektu z10. Dużo pozmieniane. Żałuję ze nie zrobiłem poddasza użytkowego na etapie budowy. Jeśli ktoś może się podzielić zaadoptowanym poddaszem będę wdZięczny, szukam inspiracji. Jeśli macie jakieś pytania z chęcią się podziele doswiadczeniami. Budowalem ten dom 2,5roku. Wyszlo fajnie chociaż błędów się nie ustrZeglem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz.n ,jasne że podziel się błędami jeżeli możesz!,bardzo chętnie skorzystamy z Twoich doświadczeń.Wiesz jak mówią pierwszy dom budujesz dla kogoś, następne dla siebie.No ale my niestety pierwszy i ostatni więc chcemy by był on dopracowany w każdym szczególe i jak najbardziej funkcjonalny.I naturalnie każda rada budujących bardzo cenna.Fotki oczywiście bardzo milę widziane:yes:pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabina68 Dziekuje :) Powiem ci ,że z tą zima w tym roku to niezłe cyrki . Trochę jestem zła , że nie udało nam sie tych wszystkich pozwoleń załatwiać wcześniej -tak to byśmy mogli już działać no ale liczyliśmy ,że zima będzie to i tak nic by się nie robiło wiec dalismy sobie okres zimowy właśnie na załatwianie dokumentów . Ostatecznie pozwolenie na budowe niby do marca ma być na pewno bo wszystkie dokumenty mamy skompletowane . A znając moje szczęście wtedy rozpocznie się zima :bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ceny montażu, to nie wiem, bo mąż sam montował instalacje. Za rury do odkurzacza zapłaciliśmy ponad 600 zł. Mąż nie pamięta dokładnie. Instalacja elektryczna ze skrzynką multimedialną, twardym dyskiem, instalacją sieciową, telewizyjną, z ruterem i innymi cudami 15000. Mój mąż wydziwia, sam to robi i jeszcze nie skończył. Na szczęście mamy jeszcze czas.

Dzięki bardzo.

27.01 montują okna i do tego czasu mam nadzieję będzie już wycena wszystkich instalacji instalacji.

Przy okazji foteczki co prawda kiepskim telefonem

mms_20140116_5.jpgmms_20140116_4.jpgmms_20140116_3.jpg

Edytowane przez Adi i Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi i Ania, bardzo ładnie. A jak zielono :) My montowaliśmy okna, a jeszcze więźby nie było. Tak wyszło, ale na szczęście nic nie uszkodzili. Aktualnie jesteśmy w trakcie kładzenia gładzi (10zł za metr kwadratowy- koszt robocizny). To dużo? Dom przejaśniał w środku. Zrobiło się biało. Dziś też dotarł transport z panelami, gresem, płytkami. Dwa pokoje materiału. Bałagan, ale wszystko cieszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko!,może ktoś z Was się buduje w okolicach Szczecina ,Stargardu szcz,ewentualnie wybudował?,chętnie byśmy wpadli obejrzeć i pogadać :D. I jeszcze jedno!,ile wam poszło betonu na domek z garażem 2 stanowiskowym ?i po ile płaciliście za metr?.ps.mówię o fundamentach oczywiście:rolleyes: Edytowane przez sabina68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...