Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

10151876_506325576157463_3128776185140129751_n.jpg10302053_506325252824162_3919938867575840448_n.jpg10330456_506703506119670_9124581078864749602_n.jpg My dalej walczymy,szkoda tylko że pogoda trochę przeszkadza,ale jak to mówią z naturą nie wygrasz!:rolleyes: Kejsi też mamy przejście do garażu (kosztem jednego pokoju),ale trudno się mówi!,też planujemy drewniane schody:) Wymyśliłam sobie duże okno dachowe i mam nadzieje efekt końcowy spełni moje oczekiwania!.Jak na razie jest ok!,jaram się moim pięknym dużym wykuszem i 4-o metrowym oknem tarasowym!,są piękne :). Kejsi, ściany stawiają migiem zobaczysz sama(u nas tydzień).A pilnować trzeba wszystkiego,tu masz świętą rację!.Powodzenia dalej w budowaniu ,no i pokaż zdjęcia jak u Ciebie tam idzie.pozdrawiamy:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka

Pięknie rosną Wasze domki. Jakieś takie wielkie. Okna duże cieszą, ale ich mycie już mniej :bash: Ciągle z nimi walczę. Teraz kładą nam kostkę, docinają i kurzą okropnie. Dałam za wygraną, umyję po wszystkim. Sabina 68, widzisz, jak to szybko idzie? Mówiłam. Najgorzej zacząć, a później to już poleci.

A tereny też bardzo ładne, tylko pozazdrościć, Kejsii. Równo i las też jest......

Pozdrawiam i powodzenia w dalszych pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałaś rację julianna1,teraz idzie szybko wszystko!,a ja cieszę się każdym etapem i godzinami mogę ludzi zadręczać opowiadając jaki to piękny domek budujemy hahah(pewnie już uciekają na mój widok):D Kejsii u Ciebie fajnie bo tak równiutko!,nie to co u mnie,będe musiała o jakiś skarpach pomyśleć,może macie jakieś fajne pomysły co?:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabina a wiesz że zapomnieliśmy o tym grosiku :o To fakt teren mamy równiutki i okolica piękna dlatego kupiliśmy tą działkę :p okolica to same lasy i jeziorko mamy 2km od działki wiec już planujemy rowerowe wyprawy . Sabina powiem Ci , że mi właśnie bardzo podobają się takie skarpy mozna to swietnie zagospodarować . Sama chyba też będę kombinować żeby coś takiego u siebie zrobić ale u nas to znowu ziemi będzie trzeba nawieź :rolleyes:

Jak znajdę jakieś foty z inspiracjami to podrzucę

Julianna a duże to się wydają przez garaż no i u nas taras od razu wylany ;)

 

P>S zapomniałam wam się pochwalić , że mamy już nowego członka rodziny na nowy domek :) Zamieszkał z nami labrador (moje marzenie) postanowilismy już teraz kupić by do nowego domu trafił już odchowany i ułożony , co by nie poniszczył nowych mebli :p

1185582_589817121107622_2101105011_n.jpg

Edytowane przez kejsii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska kochane jak macie sprawy kominowe rozwiązane??-bo mój inwestor kochany straszy mnie jakimś ocynkowanym daszkiem,który za nic w świecie nie zgrywa mi się z kolorem dachówki!Piękna czekoladka na dachu+srebrne coś tam na kominie!-dla mnie masakra jakaś:mad:.No ale to kobiece wizje,panowie pewnie kiwają głowami z politowaniem:rolleyes:Mówcie jak rozwiązaliście te sprawy ,będę wdzięczna :rolleyes: ps.wentylacja też mnie interesuje :) ps. kejsii psinka śliczniutka :) Edytowane przez sabina68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zetkowiczow,

Mam Pytanko, w projekcie dachu krokwie nie sa oparte bezposrednio na murlatach. A ja chcialbym to zmienic: zrobic mala podmurowke i dopiero na nia polozyc murlate a potem do tej murlaty mocowane bylyby krokwie.Czy orientuje sie ktos na jaka wyskosc powinna byc ta podmuwrowka (sciana kolankowa), zeby zachowac reszte wymiarow.

Podmurowka + murlata 14x14.

Edytowane przez smypaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julianna1! PIĘKNIE u Was:D,i widzę skarpy macie!-u nas też będą, powiem Ci na początku ta wizja mnię maksymalnie zdenerwowała,ale poszperałam w necie i się zakochałam w skarpach:D.Oj ta kobieca natura ..taka zmienna :D. U nas dalsza walka ze stropem:bash:, no ale podobno w tym tygodniu ma być w końcu zalane!-no zobaczymy jak będzie.Miłego kawkowania na tarasie Wam życzymy,w końcu lato zaraz i piękna pogoda:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julianna ależ pięknie u Was , zazdroszczę już tych prac w ogrodzie :yes:

sabina mam pytanko jakie masz wymiary tych okienek małych od przodu ? W projekcie są 60x60 my chcemy je trochę powiększyć i zrobić 90x90 ale zastanawiam się jeszcze nad prostokątnymi i póki co murarze robią 90x120 jak bedą za wielkie to zamurujemy na 90x90

A i jeszcze drzwi powiekszyliśmy na 150 a u was jaki wymiar będą miały ?

 

Szkoda że pogoda się popsuła i poplątała plany , robota stoi a tak pięknie już było

Edytowane przez kejsii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejsii u nas te okienka mają wymiar taki jak w projekcie 60X60- we wszystkich oknach mamy zostawione miejsce na skrzynki do rolet ,sprawiają więc wrażenie trochę większych nie?:D.Jeżeli chodzi o otwór na drzwi to u nas 130-miejsce na doświetlenie z jednej strony:D. Ale widze że pięknie nas gonicie-i super!-a gdzie foty????:D. ps.u nas dziś zalali strop!-poszło 27 m.betonu:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D ale jest radocha widząc już bryłę domu co ? ;)

Nam juz też przewidzieli miejsce na rolety ale od przodu w tych małych okienkach ich nie robimy jednak . Ale powiem szczerze u ciebie te przednie wyglądają na dużo większe . Foty mam porobione ale tylko po jednym dniu murowania dodam jak zrobię jutro bedąc na budowie to coś więcej już będzie widać :D No chyba , że będzie padało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho???

Ja już mieszkam :) Jest naprawdę bardzo wygodnie. Dużo miejsca, na razie nie mogę się odnaleźć. Dołączam zdjęcia łazienki.

A co u Was? [ATTACH=CONFIG]258289[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258290[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258291[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258292[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]258293[/ATTACH]Pozdrawiam

 

witam, czy łazienka była własnego projektu, czy korzystaliście z czyjejś pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kejsii pęknie Wam ten domek rośnie!-gratulacje, oby tak dalej szło:rolleyes:Mam nadzieje tylko że pogoda nie będzie przeszkadzała!-bo nam przez cały maj płatała figle i stopowała prace.U nas od poniedziałku coś się pomału zacznie już z dachem dziać:wiggle:-zobaczymy jak będzie.Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszych pracach:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy łazienka była własnego projektu, czy korzystaliście z czyjejś pomocy?

 

Witaj Lucy.

W łazience nic nie zmieniłam, jeżeli chodzi o rozkład w projekcie. Powiększyłam tylko okno. Całość to mój pomysł.

Pozdrawiam

Sabina i Kejsii- piorunem te prace u Was postępują, Na lato już będziecie działać w środku ::rolleyes: My dalej walczymy z podwórkiem. Sama nie wiem, ile ton ziemi musimy nawieźć, żeby to wszystko jakiś wygląd miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...