Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skubisia

Fajnie salon z kuchnią wygląda:) i rewelacyjne rozwiązanie "prywatnej" łazienki;)

A nie obawiasz się zapachów z garażu?

I czy mogę wiedzieć, czy zmiany w jakimś specjalnym programie nanosiłaś? Zapisałam sobie pliki z rzutami na pulpicie i nie mam pojęcia jak je edytować:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zabudowe kuchni--- z brzegu lodówa side by side, w rogu kuchnia (tak jak w projekcie) i pod oknem zlew.Tutaj zastanawiam sie ,bo mam obawy czy bateria nie będzie przeszkadzać w otwarciu okna ,które jest na wysokości 80 cm,czyli tak jak wysokość szafek.Chyba że okno podniesie sie na 1metr od podłogi.Zastanawia mnie jeszcze dlaczego kominek zajmuje az tyle miejsca ---- patrzcie w realizacjach naszego projektu ten dom z jasną kuchnią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My rezygnujemy z kominka, wiec problem odpada ;)

 

Dzisiaj tez patrzylismy tak wstepnie, wstepnie, baaardzo wstepnie ;) na kuchnie, i tak mysle, ze te 13 metrow zabudowac to bedzie nielada wyzwanie... ale jest tyle bajerow teraz, ze mozna naprawde zaszalec... tylko najpierw trzeba ostro zaoszczedzic :) co do baterii to dobre spostrzezenie Skubisie, jutro bede musiala o tym pomyslec.. przed snem juz wole tego nie robic, bo od paru dni snia mi sie tylko projekty domow hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rajciu, ale podoba mi się ten wątek.

Witaj Anpia - dla niewtajemniczonych - mamy z Anpią kontakt meilowy i nasze Z10 będą w odległości 28 km:) Wyznaczyłam trasę dokładnie na zumi.

Tak jak wcześniej wspominałam, u nas będzie Z10stu30 lustro, ale poddasza nie robimy. Może kiedyś w przypływie kasy. Wyciągniemy tylko media na górę.

Ze zmian to likwidacja wykusza, likwidacja klatki schodowej. Spiżarka koniecznie zostaje. Kuchnia zamknięta, najlepiej z drzwiami przesuwanymi. Ta koncepcja ze ścianką superowa,ale szkoda mi spiżarki.

Co myślicie o przesunięciu kominka w stronę korytarza, na tą ściankę przy małym WC????? Mamy zamiar ogrzewać gazem i kominkiem. Pokoje są duże więc szafy będą w pokojach.

Zaczęliśmy dokumenty - mam narazie wypis i wyrys z UG, zamówiona jest mapka, czekam na tel od architekta - ostatecznie ustalimy czy lustro. Wjazd na działkę mam od południa ale budynek chcę postawić tak, że łazienka od północy, nasza sypialnia i kuchnia od wschodu, okno po wykuszu od południa, a pokoje synów i taras od zachodu. Garaż będzie budynkiem oddzielnym.

No to teraz kasa - jak myślicie jak nam to kochane wyjdzie w kosztach?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak jak i ja śledzicie wątki o z10 na różnych forach. Ja znalazłam na - wiadomo strona studia Z500, na http://www.extradom.pl, na http://www.moja budowa.pl blog morfiki - sam materiał na mury to 54 tyś - dziewczyna świetnie opisuje koszty - może gdzieś jeszcze???

 

Mam kontakt z AdPa i Gochawas (ona jest od Nas w odległości 60 km ) i kilka cennych informacji od nich na pryw. maila - prześlę w wolnej chwili :)

Stawiacie bokiem dom? Też bym tak chciała:) ale przy moich 23m szerokości - NIE MA SZANS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka cennych informacji od nich na pryw. maila - prześlę w wolnej chwili :)

 

anpia czy ja tez moge poprosic zebys mi wyslala te cenne informacje? :)

dzieki!

 

klemensik77 witaj :)

w ktorym zakatku Polski sie budujecie? fajnie, ze macie tak blisko do siebie z anpia :)

Edytowane przez bejjusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha HA HA ja mam za sobą zupełnie nieprzespaną noc ale za to ostateczne zmiany w projekcie i ''urządzoną '' kuchnie!!! Dobranoc

 

hehehe ja wole narazie az tak sie nie zaglebiac w to wszystko, bo czuje ze tez nie bede wkrotce spac z tego wszystkiego :) :)

poczekam do wiosny.. o ile dam rade hehe

 

a wogole dzisiaj niespodzianka, bo czekal na mnie w skrzynce katalog IKEA... ide ogladac :) :)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anpia czy ja tez moge poprosic zebys mi wyslala te cenne informacje? :)

dzieki!

 

klemensik77 witaj :)

co do kosztow, to mowisz, ze okolo 50 tys na mury?? ej to niezle... takie koszty nas moga mysle zadowolic...

a w ktorym zakatku Polski sie budujecie? fajnie, ze macie tak blisko do siebie z anpia :)

 

Daj prywatnego maila, to będę wysyłała różności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o zabudowe kuchni--- z brzegu lodówa side by side, w rogu kuchnia (tak jak w projekcie) i pod oknem zlew.Tutaj zastanawiam sie ,bo mam obawy czy bateria nie będzie przeszkadzać w otwarciu okna ,które jest na wysokości 80 cm,czyli tak jak wysokość szafek.Chyba że okno podniesie sie na 1metr od podłogi.Zastanawia mnie jeszcze dlaczego kominek zajmuje az tyle miejsca ---- patrzcie w realizacjach naszego projektu ten dom z jasną kuchnią.

 

Skubisiu u mnie też w rogu zostaje kuchenka i pod oknem zlew a baterię mam mieć ustawioną centralnie tak więc raczej nie powinno być problemu z otwarciem okna

a co do kominka to może ktoś lubi takie "szeroookie" kominki ;) nasz ma 1 m szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też w końcu coś już mamy ;)

Ze ścianami idziemy w przyszłym tygodniu jak pogoda pozwoli, na razie ciągle pada :(

http://lh3.ggpht.com/_bHVlvGWDctY/TGkDW3Vik6I/AAAAAAAAc3E/fUvMbJ30kG8/s640/P1040311.JPG

 

pozdrowienia dla wszystkich budujących

 

ps. dziennik założę jesienią jak czasu będzie więcej, zdjęcia cały czas robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...