Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Michał za info!-miło że się odezwałeś:).Domek śliczny ,fajnie się patrzy na gotowe zetki:rolleyes:.U nas to chyba lata świetlne miną nim się wprowadzimy!:o .Ale jak to mówią pomału do celu:rolleyes: Pozdrawiamy budujących i szkoda tylko że tak cicho się tu zrobiło:(

 

Wszyscy na wakacjach, albo wykończają się przy Z-kach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witam,

 

a ja mam trochę z innej strony - zastanawiamy się nad kupnem domu opartego na Z10. Jak myślicie ile mogło kosztować postawienie tego domu -> http://otodom.pl/oferta/sprzedam-dom-w-stanie-surowym-dzialka-2100m2-ID2NAWf.html do takiego stanu jak to jest widoczne/opisane. Rozważamy różne opcje, i ten konkretny dom nie jest jak dla mnie idealny i jest też opcja zakupu działki i budowania, ale jestem ciekaw jak to ocenicie bo z jednej strony patrząc to 280k na stan surowy można powiedzieć, że to dużo, ale z drugiej jest dosyć ładna ogrodzona działka, kompletny garaż (choć też nie jestem przekonany do tego rozwiązania garażu w tym miejscu) itd. Na moje niewprawne oko szacuje, że jeszcze ~150k trzeba by włożyć.

 

Co o tym wszystkim sądzicie jako 'eksperci' od Z10; )? Ile to mogło kosztować i ile jeszcze trzeba dołożyć, żeby zamieszkać? Jak Wam wyszły wszystkie koszty z budową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witaj Arrek!-no faktycznie cisza u nas masakryczna ostatnio,szkoda!.My budujemy dalej,teraz w fazie,, albo ona nas albo my ją"-czyli wykańczamy się:)).Jaram się tym że mam sciany i podłogi i że swiatło mogę zapalić normalnie hahaahaha.Więc pytaj -ja w miare możliwości odpowiem :)Pozdrawiamy i witamy w naszym gronie!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wrócę trochę do mojego dylematu; ) Czyli SSO za 200k, to ta oferta http://otodom.pl/oferta/sprzedam-dom-w-stanie-surowym-dzialka-2100m2-ID2NAWf.html wydaje się być dosyć atrakcyjna. Czy uważacie, że ile może kosztować postawienie do takiego stanu jak w tym ogłoszeniu? Na stronie projektu Z10 jest napisane, że SSZ to 272k - to jest wg Was realna kwota?

Moim niewprawnym okiem:

- garaż - 30-40k

- obecny SSZ, rolety - 280k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam serdecznie. Jestem na etapie poszukiwania projektu i na chwile obecną faworytem jest z10 2gl :) Zaczynam czytać temat od początku bo widzę że jest mnóstwo informacji. Sabina68 widzę że jesteś ze Stargardu Szczecińskiego to bardzo blisko mnie:rolleyes:. Arrek podjąłeś już decyzję z czego będziesz budował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! MŁODY124

Z10 to bardzo fajny projekt, razem z żoną przejrzeliśmy dużo projektów i ten okazał sie najlepszy, zobaczymy jak będzie po wybudowaniu:confused:

Jestem prawie zdecydowany na porotherm Wienerberger , czekam jeszcze na dokładne wyceny.

Znacie firmę TONDACH. zastanawiam sie nad dachówką Figaro tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He my również oglądaliśmy już mnóstwo i tak już pozostał do wyboru z10 lub bliźniaczy z35 ale raczej wszystko wskazuje na ten pierwszy z uwagi kilka detali choć rozwiązanie przejścia do garażu w z35 nam bardzo pasuje. W przyszłym tygodniu będzie podjęta ostateczna decyzja choć usilnie próbuje znaleźć w swojej okolicy jakąś zetkę ale bezskutecznie :( . Mam nadzieję że zajrzy tu jeszcze sabina68 bo mam do niej tylko kilkadziesiąt kilometrów:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody124 wiem doskonale jak to jest, jak człowiek chce na żywo domek zobaczyć-by się na 100% przekonać czy dobrze wybrał!.My też szukaliśmy i powiem Ci że w okolicy jest parę ,,zetek"-tylko każdy coś dodał od siebie i ciężko rozpoznać projekt hahhaahah.Jak widzisz nasz domek też troche zmieniony:rolleyes:.Powiem Ci tylko jedno,ja za kazdym razem upewniam się że dobrze wybrałam,jestem bardzo zadowolona:)Zapraszam zatem na priv ,dostaniesz namiary i ustalimy termin spotkania.Pozdrawiam:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabina68 dziękujemy za możliwość obejrzenia Waszej zetki :) Mąż nam wszystko zrelacjonował i odpowiedział na wszystkie nurtujące nas pytania częstując kawką przy kominku :). Domek zapowiada się wyśmienicie, wszystko przemyślane i zaplanowane wzorowo( przejście do garażu, likwidacja podcienia, jaskółka na poddaszu, dla mnie bomba. Jedynie co, to przeraziło nas poddasze. Ogromna powierzchnia do zagospodarowania, czego nie widać w projekcie:D.Układ i prostota tego domu potwierdziła nasz wybór i jeżeli nic nam nie przeszkodzi będziemy budować zetkę. Niezdecydowanym polecam obejrzeć zetkę na żywo a wszystkie wątpliwości znikną:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, fajnie że Wam się domek podobał:),ja do dziś uważam że ten projekt to był super wybór.Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się jeszcze raz !,ale wszystko już bedzie skończone , napijemy się kawy z dobrej kawiarki no i może jakieś fajne ciacho się znajdzie:).Licze na to że bedziecie pokazywać fotki z budowania.Ja ze swej strony życze fajnego budowania bez stresów i problemów,POWODZENIA.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months później...
Szkoda że taka tu cisza...:(.Ktoś tam jeszcze z naszych się buduje?Odzywajcie sie ludziska co u Was?:).My budujemy sobie pomalutku!,teraz to się juz wykańczamy!w przenosni i dosłownie hahaaha.14315672_962600987196584_467264821_o.jpg15139653_1023861447737204_1435009801_n.jpg Tak to u nas mniej wiecej się dzieje:).Pokażcie co u Was.Z okazju zbliżających się swiąt-wszystkim budującym Wesołych świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2017 .Pozdrawiamy15935621_1070437349746280_1364728439_n.jpg

14445811_974763325980350_514423849_n.jpg

14458845_974767149313301_1520034755_n.jpg

Edytowane przez sabina68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...