Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anpia nie wiem czym będziecie ogrzewać dom aledla kotłowni z wejściem z zewnątrz ja mówię zdecydowanie nie!!!

A skoro będziecie robić poddasze użytkowe może jednak warto pomyśleć o przeróbce tego pokoju z przodu chyba że jest wam koniecznie potrzebny albo zrobić projekt indywidualny na podobieństwo zetki.

 

O nie, nie;)

Z10 i już :)

A więc garaż odpada. A co myślicie o zmianie środka? Wiadomo - PG zostaje, ale pokoje i łazienka?

Jest nas 4. Dzieci koniecznie chcą mieć górę, więc chyba dwa pokoje i salon powinny wystarczyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałam ,że ministerstwo infrastruktury prowadzi prace legislacyjne dot. likwidacji ubiegania sie o zwrot części vat za mat. budowlane ,a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze chcą przekazać na budownictwo społeczne ! Łaskawie na swojej stronie sprostowali że dotyczy to dopiero roku 2014! SKANDAL!!! A co to za różnica w którym roku !Dlaczego w tym kraju najwięcej po plecach dostaja Ci co chcą coś zrobić sami ,nie prosząc nikogo o łache!!! Wkurzyłam sie normalnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia !!!!!!!!!!!!! Ale Ci zazdroszcze ! Zanim My będziemy zamawiać kuchnie,to Ty już zapomnisz o budowie! Wrzuć jakis projekcik tej kuchni.

 

Skubisiu z kuchnią męczyłam się długo i to nie przez układ kuchni bo ten miałam cały czas w głowie tylko problem stanowiły fronty szafek i blat.

Jak wybrałam blat to okazało się że jest za miękki i poddatny na wszelkie zarysowania a jak wybrałam inny to koncepcje z frontami trafiał szlag.

Dziewczyny wrzuciłabym ale boję się krytyki :))) bo zmieniłam koncepcję o 360 ale jestem zakochana w swojej kuchni i tak się cieszę jak małe dziecko. Mam nadzieję że po montażu będzie jeszcze ładniejsza niż na wizualce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anpia musisz okreslić czego potrzebujesz..

Góra wiadomo pokoje dzieciaków i łazienka

A co chcesz mieć na dole?

 

Na pewno sypialnię, gabinet/pokój gościnny (myślę, że może być dwa w jednym) i salon.

Tylko mój mąż uważa, że jeszcze jeden dzidziuś w domu by się przydał, więc piąty(!!!!!!) pokój będzie jak znalazł.

A ja co do tej kwestii mam trochę inne zdanie.

A tak naprawdę chodzi o to, żeby koszt budowy był możliwie jak najniższy;) I na litość boską kiedyś zostaniemy sami w domu wielkim jak stodoła :)

I chociaż metraż wciąż zostaje taki sam, wszystkie pomieszczenia będę w pełni wykorzystane przy mniejszej liczbie pokoi. Tylko jak tu przekonać drugą połówkę.

Stąd moje dylematy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) to do Skubisi

 

O kurcze Anpia skoro jeszcze jeden dzidziuś to pokoju na dole nie ruszać http://emoty.blox.pl/resource/naughty.gif myślę, że tym sposobem to nie ma co się zastanawiać za ile lat pozostaniecie sami w wielkim domu bo nigdy nie wiadomo co życie przyniesie.

Nas jest też 4 robimy sam parter, dzieci więcej nie planujemy.

Nie mam wielkiej pralni i suszarni, zlikwidowałam nawet spiżarkę, nie mam też wielkiej garderoby ani pokoju kąpielowego ale ja potrafię się bez tego obejść poza tym trzeba, ten dom jeszcze wykończyć.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas ,że tak powiem ''na stałe '' bedziemy mieszkac we dwoje!! Syn póki co studiuje w Poznaniu!Raczej nie zwali sie w przyszłości z rodziną(mam nadzieje)ale miejsce w domu dla niego jest zaklepane na górze,czyli na codzień góra będzie nieużywana.Na dole wiadomo sypialnia,pokój od frontu to królestwo komputerowe Pana Domu i pokój 2 gościnny.Oczywiście w razie jakiegoś świątecznego ,wakacyjnego lub imprezowego najazdu góra do wykorzystania.Tak to sie ma u Nas .Wydawać by sie mogło ,że na 2 osoby to duży dom, ale My już sie namieszkalismy w ''kurniku '',dośc tego!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...