Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Od jakiegos czasu bawimy sie z mezem programem do projektowania i zastanawiamy sie nad roznymi zmianami, ktore moznaby wprowadzic... oczywiscie zmianami, ktore w jakis tam sposob ulatwia nam mieszkanie, badz spelnia nasze "marzenia" o "idealnym domu" :)

 

Oto taka jedna z wersji

 

http://images44.fotosik.pl/308/f1f6075fa713e060m.jpg

 

i teraz nasze watpliwosci

na czerwono zaznaczone przejscie do garazu... i kombinowanie ze sciana :) bowiem nasz samochod jest dlugi i sciana dzielaca garaz od pom.gosp. musi byc tam gdzie jest... zeby uzyskac to przejscie przesunelismy lazienke w dol, zmiejszajac troche sypialnie... zmiejszyl sie rowniez pokoj nad przejsciem, ale nieznacznie, bo z tego co pamietam do jakichs 13/14 metrow

 

no i na zielono zaznaczona scianka dzialowa w kuchni.. tez troche przesunieta... ja nie jestem do konca co do tego przekonana, scianke bym chciala miec, ale moze jakos inaczej ja ustawic? przesunac moze jeszcze w dol lub w gore?

 

co o tym myslicie? :)

 

kazda opinia, sugestia czy komentarz sie dla nas liczy :)

 

pozdrawiam!

Edytowane przez bejjusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze taka http://www.haecker.pl/

 

NO I ŻEBY NIE BYŁO ŻE COŚ REKLAMUJE !!!!!!

 

 

wlasnie na tej stronce zobaczylismy taka kompozycje

 

http://images36.fotosik.pl/195/0e15624ef40cc770m.jpg

 

i nie ukrywam, ze bardzo nam sie spodobala... zobaczymy czy do czasu urzadzania naszego domku wytrwamy w tym upodobaniu hihi

 

a kuchnie sa super!! ale pewnie swoje kosztuja :)

bedzie trzeba tansze "zamienniki" szukac :)

Edytowane przez bejjusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie rozumiem za bardzo co ma dać to przesunięcie ścianki w kuchni?

 

hehe musialabys zapytac mojego meza :) :)

 

generalnie mu chodzi o to, zeby zmniejszyc troche kuchnie (w dalszym ciagu uwazamy ze jest za duza :) ) no i wtedy mozna tam "wsunac" stol .... co daje troche wiecej miejsca w salonie.. na szafki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia za duża?No co Ty!Gdyby była to kuchnia w bloku ,ale w domku?Mnie gdyby nie było szkoda salonu to bym ją powiększyła!!! Z doswiadczenia wiem że jak sie za dużo kombinuje to sie zepsuje cały projekt a potem i tak uznasz że oryginał był najlepszy,Z drugiej strony jeśli jest tyle wątpliwości to może to nie ten projekt ,którego szukacie.Ja tak miałam z poprzednim projektem,był jakiś niedosyt a efekt jest taki że teraz znalazłam z10 i jest ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projektu na pewno nie zmieniamy!

 

przeciez to sa zmiany tylko kosmetyczne.. i co najwazniejsze nie ostateczne, po prostu takie przemyslenia... z reszta to zaden problem wstawic gdzies scianke, albo ktoras przesunac o pol metra

 

jesli bym chciala zmieniac uklad pokoi, lazienke miec tam gdzie salon a salon tam gdzie lazienka to wtedy owszem, mozna myslec o zmiane projektu. Ale blagam nie w takiej sytuacji :) poza tym jestem zdania ze zaden projekt nie jest idealny i nie widze nic zlego w tym, ze to czy tamto sie o troche przesunie... A to ze chcialam sie tym z Wami podzielic na forum nie znaczy, ze tak bedzie

 

ale rozumiem, ze Ty bys scianki nie przesunela i tyle mi wystarczy wiedziec :) dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam nadzieje ze Cie nie wkurzyłam ! Jeśli tak to przepraszam ,nie miałam takiego zamiaru,Opisałam Ci tylko jak Ja sie łamałam z poprzednim projektem!

 

Nie no cos Ty :)

 

jesli jakos zle odebralas moj post to to przepraszam!

po prostu chcialam tak bardziej przyblizyc nasze myslenie, zeby nie bylo nieporozumiem :)

 

wiesz to jest tak ze my sobie kombinujemy, maz wpada na jakis pomysl a mi sie np slabo podoba .. to jakos tak mam pozniej potrzebe zeby tutaj o tym napisac, bo czesto mozna zyskac racjonalne za albo przeciw :)

tak jest np z ta scianka w kuchni.. a wiadomo, ze kompromisy sa trudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe my jeszcze sie nie zastanawialismy .. ale na pewno bedzie trzeba liczyc ze 2 lata conamniej... tzn jesli zaczelibysmy na wiosne 2011 to moze do jesieni 2012 by sie udalo? realne to? :) ale mysle, ze nie ma co kombinowac, wyjdzie jak wyjdzie :) tym bardziej, ze chcemy duzo sami zrobic, wiec moze to potrwac dluzej, zobaczymy.. a jak u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...