Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

ciesze się że jeszcze jednej osobie podoba sie projekt Z10 :D Ja niestety nie zaczęłam jeszcze budowy, aktualnie czekam na warunki przyłączenia pradu i dopiero teraz na 100% wiem który podwariant Z10 (oczywiście ze zmianami) będziemy budowac. Budowa ruszy (mam nadzieje) w przyszłym roku.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Witaj, ciesze sie, ze w koncu ktos ma podobny gust :)

Szukalam zdjec z realizacji - niestety rowniez bez efektu.

Ile planujesz wydac na budowe tego domku?

Przymierzamy sie do wersji z podwojnym garazem, ale troche przeraza nas ilosc dachu, ktory - wg naszych znajomych - bedzie bardzo drogi.

Projekt zamierzamy kupic na poczatku nastepnego roku.

 

Ogolnie Z10 jest jedynym, ktory spelnia nasze wszystkie oczekiwania :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem wybrac projekt z podwojnym garazem, ale ze wzgledu na bank musialem zrezygnowac. Dla mnie to nie problem bo dlugosc mojej dzialki to 46 metrow, wiec postawie garaz prawdopodobnie jako osobny budynek.

 

Co do kosztow to naprawde trudno powiedziec. W/g kosztorysu to ok. 220 tysiecy (kosztorys uwzglednia wynajem ekipy do kazdego ruchu mlotkiem i lopata). Ja planuje znakomita wiekszosc pracy wykonac sam, wiec moze uda sie zejsc z kosztami do 180 tysiecy (wiec jakies 1400 m2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Wykusz również chcielibysmy zlikwidować i w to miejsce wrzucic jakies zgrabne spore okienko :)

Zastanawiam sie nad schodami na poddasze - tj. ich lokalizacja i charakterem (zastanawiam sie nad tym czy lane czy gotowe wiszace), ale... chyba mam jeszcze troche czasu ;)

Czy analizowales kosztorys przygotowany przez biuro? Czy on jest w miare wiarygodny?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc nasz z10 juz stoi- mamy stan surowy zamkniety z instalacjami. Mamy wersje z bocznym garazem i uzytkowym poddaszem. Zrobilismy kilka zmian- powiekszylismy salon, przesunelismy wykusz w strone kuchni, jeden z pokojow zamienilismy na pokoj kapielowy, a lazienke na dwie garderoby przy sypialniach.

Jak chcecie moge wam wyslac zdjecia na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...