Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też cieszę że jest tak dużo budujących z10 , szkoda że jak ja zaczynałam to byłam tutaj tylko ja i jotem

Sławku ty się tak nie denerwuj na początku.;) W każdym projekcie są błędy. Ja jak oglądałam projekt to salon miał na rzucie 36 m2 z czymś tam a jak dostałam projekt to na jednej stronie było 34 a na drugiej 36. a teraz mi jest wszystko jedno bo mam 44 m2 długość (7,55 wczoraj zmierzyłam dokładnie) a dach mam wydłużony nad tarasem o 4 metry

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia super !Wiesz cały czas zastanawiamy sie czy przenosić kominek bliżej wejścia do salonu z korytarza .Ty zostawiłaś go na swoim miejscu jak w projekcie ,jesteś z tego zadowolona czy zrobiłabyś jednak inaczej?Chodzi mi o tą wnękę która sie wytworzyła między kominkiem a ścianą,jak planujesz zagospodarować to miejsce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubisie

Muszę Ci powiedzieć że nie myślałam wcześniej o kominku z tamtej strony, jakoś zawsze wolałam mieć go w kącie, ale czy będzie z tu czy w kącie źle nie będzie !!!! Nawet chyba lepiej będzie zagospodarować tę ściankę, gdyby była przy tym twoim ustawieniu. Ja muszę zrobić wnękę na zasłonkę :)

U mnie jest na razie piec podłączony HURRRA!! i grzejemy od 2 dni . Ekipa od wykończeniówki ma wejść od poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak !!! Masz bardzo nieaktualne informacje dot. planowanej obwodnicy!! Ja mam już warunki zabudowy i po niedzieli kupujemy projekt ( NARESZCIE ).Mam nadzieje że do końca roku będę miała pozwolenie na budowe !!!Oby zima szybko sie skończyła ,mam nadzieje że w marcu pogoda pozwoli nam zacząc budowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia z tego co kojarzę to masz ogrzewanie gazowe .Napisz prosze jaki masz piec ,czy masz podłogówke czy kaloryfery i w jakich kosztach zamknęły sie materiały a jaki był koszt robocizny!My nie chcemy z kominka robić kotłowni ,pompa ciepła odpadła ze względu na koszty samej instalacji ,teraz zastanawiamy sie nad gazem ziemnym !ZWARIOWAĆ MOŻNA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ,my też chcielibyśmy zacząć zakupy ,bo przecież po nowym roku VAT idzie do góry.Problem polega na tym że nie ma ich gdzie przechować do wiosny i jeżeli w hurtowni nie pójdą na rękę,żeby u nich przetrzymać materiał (w co wątpię) to nici z zakupów,Strażak z czego planujesz budować ściany i jaką hurtownie bierzesz pod uwagę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...