Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aa gdzie się podziewałaś co???? hahahaha wysłałam Skubisiowi fotki wyciągniętego dachu nad tarasem.

 

A teraz wrzucam pomysły na ściankę TV dla Skubisia z kominkiem przy wejściu

 

http://images35.fotosik.pl/250/5578e0e70c8bf41emed.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/414/bb3259bfbbad5eefmed.jpg

 

No i kominek w rogu

 

http://images37.fotosik.pl/390/93ee0c0a377c8007med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nasz nowy nabytek :))) piec

http://images41.fotosik.pl/410/14b9ba1c222e6fbbmed.jpg

 

Proszę nie komentować moich pięknych rurek :bash::evil::evil::evil:, które wystają z boku i tak trawiłam robotę naszego hydraulika przez miesiąc. Wszystko w miarę nam jakoś szło dopóki nie pojawił się Pan Tomek i załamka. Miał je jeszcze troszkę schować no i dupa.

Ach kabelek, który wisi jest od żarówki

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak my też byliśmy w Tęczy i braliśmy pod uwagę YTONG i SIPOREKS.Wygląda to tak że ytong jest tańszy od siporeksu na sztuce ale na m2 juz ytong wychodzi drożej Na zachęte dostaliśmy tablice informacyjną gratis,ha ha śmieszne to było!!! Na dzień dzisiejszy wybieramy siporeks+ 15do 20 cm styropian a dachówka robena manza plus kasztan albo brąz ,ale to jeszcze nie jest ostateczna decyzja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUU Synthia dzięki,za zdjątka,ale bym chciała juz mieć tyle co Ty ,no cóż moze na drugi rok o tej porze tak będzie !Ale trafiłaś z tym pierwszym zdjęciem kominka ,właśnie tak sobie to wyobrażałam poprostu strzał w 10!!!!! Tymbardziej że mój ślubny już sie odgraża że telewizorek to musi mieć 62 cale i koniec,normalnie ''korba'' jakaś -a ja bidula nawet nie wiedziałam że takie duże istnieją!Czekam jeszcze na informacje o piecu i ogrzewaniu i bardzo bardzo dziękuje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha wiem teraz i mnie się podoba ten kominek z tamtej strony ale już pozamiatane ;))) Chyba jednak jak zaczniecie się wszyscy budować to przestanę do was zaglądać żeby się nie denerwować co jeszcze mogłam zrobić w domu :)))

Zdjęcia się otworzyły to dobrze, bo strasznie długo się wysyłały. ha i na czym stanęło podcień do likwidacji czy zostaje?:)

Z ostatniej chwili wróciliśmy własnie z działeczki ale już się robi cieplutko w domku

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych uczestników forum budujących Zetkę.

U nas dokumenty poszły na ZUD i myślę, że z początkiem roku złożymy o pozwolenie na budowę.

Przypominam, że budujemy się w lubelskiem 35 km od Lublina.

Tylko, że mam inny problem bo 2 miesiące temu ogłosiliśmy mieszkanie do sprzedaży, pokręciło się kilka osób i cisza.

A nie chce budować całości w kredycie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może to jest pytanie z tzw. "INTYMNYCH" ale jakie macie środki na budowę - oszczędności życia, spadki:) czy kredyty.

Synthia a co za zdjęcia rozsyłasz??? Mojego meila masz przecież to dawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Klemensiku ja nic nowego nie rozpowszechniam :)))) To tylko zdjęcie dachu nad tarasem.

 

Czy ja już polecałam (DLA PAŃ!!!!) wątek http://forum.muratordom.pl/showthread.php?t=139783&goto=newpost po przeczytaniu tego, wiele wybaczyłam swojemu małżonkowi a przy tym niźle się ubawiłam jest jeszcze drugi dla panów (o pomysłach żon) ale nie pamiętam linka :)))

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa gdzie się podziewałaś co???? hahahaha wysłałam Skubisiowi fotki wyciągniętego dachu nad tarasem.

 

A teraz wrzucam pomysły na ściankę TV dla Skubisia z kominkiem przy wejściu

 

http://images35.fotosik.pl/250/5578e0e70c8bf41emed.jpg

 

http://images43.fotosik.pl/414/bb3259bfbbad5eefmed.jpg

 

No i kominek w rogu

 

http://images37.fotosik.pl/390/93ee0c0a377c8007med.jpg

 

Nie jestem z tego wątku,ale te wizualizacje mnie powaliły,normalnie bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez IZA30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia, mam prośbę - wrzuć proszę rzut parteru Twojego, bo na zdjęcia super się patrzy, ale chciałbym zerknąć jak to się ma do Twoich zmian! Jestem pod wrażeniem! A przy okazji - robi Ci to ktoś po znajomości, czy masz architekta wnętrz, któemu za to płacisz? A jeśli płacisz, to jakie są koszta? U nas w Szczecinie za aranżacje wnętrz życza sobie 100 zł netto za 1 m2 powierzchni użytkowej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani

Nie mam żadnego projektanta wnętrz, dlatego tak się cholernie morduję z tą wykonczeniówką :(. Ja poprostu szukam na necie a jak coś znajdę to sobie je zapisuje. Te fotki pochodzą z wizualizacji które są dostępne na necie z innnych projektów domów.

 

Przyznam że spróbowałam, raz w salonie płytek i jak Pani mi zrobiła wizaulizację mojej łazienki to jej podziękowałam. Myślę, że sama sobie muszę poradzić a to co zrobię to mam mi się podobać i tyle. Napewno projektant jeżeli się znajdzie, który nadaje na tej samej fali zrobi cudeńko, u mnie w mieście nie ma takiego.

Teraz mam np kilka jakiś wizji pokoju dziennego i sypialni a pokoi dla dzieciaków nie.... do łazienki płytek też jeszcze nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa gdzie się podziewałaś co???? hahahaha wysłałam Skubisiowi fotki wyciągniętego dachu nad tarasem

 

no wlasnie sama nie wiem gdzie sie podziewalam.. chodze od tygodnia zaspana... chyba w jakims swoim innym swiecie bylam :D

ale teraz to juz wiem o ktore zdjecia chodzi, ja juz mialam ta przyjemnosc zobaczyc je jakis czas temu

 

i prosze zagladaj do nas !!! nie zostawiaj watek, ktory sama stworzylas :) tylko dzieki Tobie mozemy sie teraz dzielic wszelkimi doswiadczeniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bejjusia ale mi pojechałaś oczywiście że zostanę pod warunkiem że będę miała internet na wsi :)))) hahahah. Zmieniłam tylko avatarka bo myliłam się ze Sławkiem :D

 

Sławek ze zmian to mam tylko zlikwidowany podcień a spiżarkę podzieliłam na pół (wejście od wiatrołapu) i tam mam wc i szafę. (I tutaj przydałby się architekt ale mój adpatujący projekt był taki sam jak twój:evil: ). Wc przy pokoju jest zlikwidane bo w tym pokoju jest nasza sypialka (dziś ją zmierzyłam ma 4,90 na 3,90 co daje 19,11)

Acha i zapomniałam mam wyjście na taras z pokoju dziennego i z naszej sypialki.

My nie mamy wielkiego pola manewru bo góry nie robimy a garaż będzie wolnostający 2 stanowiskowy z pom. gopsodarczym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wszystkich forumowiczow i sympatykow projektu Z10. Jestesmy tu nowi ale mamy nadzieje ze nasza obecnosc tutaj takze wniesie cos ciekawego do forum.

Nasz zwiazek z projektem Z10: jestesmy na etapie zalatwiania formalnosci. Sadzimy ze w Styczniu bedzie w naszych rekach pozwolenie na budowe. Chcielibysmy zaczac w przyszlym roku. Jak bedzie czas pokaze. Jestesmy jednak dobrej mysli. Projekt : z uzytkowym poddaszem po kilku zmianach.

 

Dzieki za uwage. :)

 

Pozdrawiamy

 

Kulina&Kul

ps. pochodzimy z zach-pom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Strazak31.

 

Moje zdanie:

 

1. nie wiem po co taka wneka miedzy lazienka a pokojem.Moim zdaniem lepiej jest powiekszyc pokoj lub lazienke. Sadze jednak ze masz ku temu jakis cel

2. dziwne jest usytuowanie drzwi miedzy drugim pokojem a lazienka. Wychodzac z pokoju ( tego obok schodow) mozna dostac w przyslowiowy ....glowe :)

3. brak pomieszczenia gospodarczego

4. jakos tak duzo drzwi

5. schody: wydaje sie ze bardzo duzo miejsca przeznaczacie na nie. W jakim miejscu na poddaszu wyjdziecie? Czy wysokosc poddasza pozwoli Wam na swobodne wejscie ( bez zbednego schylania sie)?

 

to tak na szybko :)

 

pozdrawiam

 

Kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...