Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie, my rowniez przymierzamy sie do tego projekciku - wersja z podwojnym garazem + uzytkowe poddasze :) Zakup projektu planujemy na koniec tego roku, moze poczatek przyszlego, dzialeczke juz mamy :)

 

Bylabym wdzieczna za fotki, bo nigdzie nie moglam znalezc zdjec z realizacji.

Podaje maila ([email protected]) i serdecznie dziekuje jesli ktos chcialby podeslac mi kilka fotek :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również planujemy budowę tego domu. Fajnie że znalazłam to forum, bo teraz zaczynam się zastanawiać nad półcieniem. Likwidować czy nie? Ja planuje zlikwidować wykusz - nie podoba sie mężowi :( i w to miejsce wstawiamy normalne duże okno. No i jeszcze nie wiem jak z tą ścianką w salonie. Choć jestem bardziej za. Myślę że może ona mieć swój urok.

 

Byłabym wdzięczna za jakieś fotki ([email protected]) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...
  • 4 weeks później...
Czesc nasz z10 juz stoi- mamy stan surowy zamkniety z instalacjami. Mamy wersje z bocznym garazem i uzytkowym poddaszem. Zrobilismy kilka zmian- powiekszylismy salon, przesunelismy wykusz w strone kuchni, jeden z pokojow zamienilismy na pokoj kapielowy, a lazienke na dwie garderoby przy sypialniach.

Jak chcecie moge wam wyslac zdjecia na maila.

 

Witam, my również zdecydowaliśmy się na Z10 tylko z garażem od frontu, czy możesz podesłać nam zdjęcia z realizacji Waszego domu, będę bardzo wdzięczny. Budowę chcemy zacząć na jesień.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

cześć,

ja również zaczynam w przyszłym tygodniu budowę z10. Wersja z poddaszem zamieszkałym bez garażu. Będzie oddzielnie. Obecnie są straszne problemy z materiałami budowlanymi. Miałam budować z pustaka ceramicznego, ale chyba skończy się na gazobetonie... Dziś trwa zebranie wierzchniej warstwy ziemi, w piątek geodeta będzie wytyczał. Bardzo chciałabym zobaczyć, jak ten dom będzie wyglądał na żywo, ale jak na razie nie znalazłam kogoś, kto już zbudował. Może macie jakieś namiary w okolicach Warszawy? Z przyjemnością zobaczę również fotki .

 

pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

ja również zaczynam w przyszłym tygodniu budowę z10. Wersja z poddaszem zamieszkałym bez garażu. Będzie oddzielnie. Obecnie są straszne problemy z materiałami budowlanymi. Miałam budować z pustaka ceramicznego, ale chyba skończy się na gazobetonie... Dziś trwa zebranie wierzchniej warstwy ziemi, w piątek geodeta będzie wytyczał. Bardzo chciałabym zobaczyć, jak ten dom będzie wyglądał na żywo, ale jak na razie nie znalazłam kogoś, kto już zbudował. Może macie jakieś namiary w okolicach Warszawy? Z przyjemnością zobaczę również zdjęcia.

 

pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc nasz z10 juz stoi- mamy stan surowy zamkniety z instalacjami. Mamy wersje z bocznym garazem i uzytkowym poddaszem. Zrobilismy kilka zmian- powiekszylismy salon, przesunelismy wykusz w strone kuchni, jeden z pokojow zamienilismy na pokoj kapielowy, a lazienke na dwie garderoby przy sypialniach.

Jak chcecie moge wam wyslac zdjecia na maila.

 

Witam, my również zdecydowaliśmy się na Z10 tylko z garażem od frontu, czy możesz podesłać nam zdjęcia z realizacji Waszego domu, będę bardzo wdzięczny. Budowę chcemy zacząć na jesień.

Pozdrawiam

 

Hej Kayak, jak byś mógł wysłać zdjęcia na maila to będę bardzo wdzięczny. Adres mailowy wyślę na P.W.

My jeszcze adoptujemy projekt, ale ciekawostką jest to, że kotłownię przenosimy na poddasze.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę cierpliwości.

Tysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

my równiez w tym roku zaczynamy budowe Z10 z użytkowym poddaszem i garażem.

Mam pytanie do tych którzy sa już w trakcie budowy... daliśmy nasz projekt firmie budowlanej do wyceny i firma stwierdziła że będzie problem ze stropem nad salonem. Podobno jest "długi" czy coś w tym stylu i trzeba będzie robić jakiś specjalny i czywiście droższy.

Troszke ostudziło to nasze zapały względem Z10, ale nie poddajemy się bo projekt bardzo nam się podoba.

Jakie sa wasze doświadczenia w tym względzie?

Bardzo proszę doświadczonych formumowiczów o pomoc.

 

pozdrawiam Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Bardzo Ci zazdroszczę!!! Projekt jest godny naśladowania. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się rozpocząć budowę. Myślę o wersji z poddaszem i garażem na 2 samochody. Notabene, twoje tempo jest imponujące. :D Dziennik budowy też.

Chwilowo czekam na dokończenie formalności działkowych, ale to trochę potrwa, bo musi nastąpić podział działki.

Jeżeli byłoby to możliwe, chętnie obejrzałabym Twoje dzieło, chociażby tylko z zewnątrz ([email protected]). :p

Czy jesteś zadowolona z wielkości salonu?

 

Pozdrawiam,

maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...