Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witamy w naszym gronie Ewa!

 

faktycznie zachodniopomorskie jak narazie rzadzi :)

 

my ostatnio bylismy na naszej dzialce i zwiedzajac okolice natknelismy sie na dom, ktory bardzo ale to bardzo przypomina wlasnie Z10 ... tylko byl pusciutki, moze kiedys natrafimy na wlascicieli to zagadamy i sie dowiemy czy to na pewno "nasza" zetka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Nasz Zetka stanie na obrzeżach Koszalina,można powiedzieć przy drodze,więc łatwo ją będzie dostrzec.

Jak się trochę wdrożę w Wasze informacje i porady,to na pewno z nich trochę skorzystam,choć teraz także mieszkam w domku(budowany koniec lat 80)

Ale to budowanie będzie zupełnie inne.Choć jak chodzę po urzędach,to wydaje mi się,że czas się u nich zatrzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy.

 

My dzis zlozylismy projekt u Majstra w celu wyceny robocizny. W przyszlym tygodniu bedzie wiadomo. W miedzyczasie udamy sie do hurtowni z materialami z prosba o wycene. Wowczas bedziemy wiedzieli ''na czym stoimy'' :)

 

Bedzie tez czas by sie z tym oswoic i odpowiednio przygotowac. ;)

 

Pozdrawiamy

 

Kulina&Kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż!!!!!!!!!! Facet robił mi warunki zabudowy a teraz pozwolenie na budowe!Mnie nie interesuje żadne bieganie po urzędach ani innych gazowniach czy elektrowniach ma mi położyć gotowe pozwolenie ,ale to kosztuje 10 tys.W tym są wszystkie koszty czyli koszt projektu , adaptacjado warunków ,geodeta, geolog,uzgodnienia w elektrowni,gazowni ,wodociągach,ściekach,zud,mapy i cała reszta.Dużo ? W normie?Chyba spodziewałam sie że będzie mniej. Niewiem ,ale boli jak cholera. Edytowane przez Skubisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubisie a jak po spotkaniu z projektantem adaptującym, bo my zaczynamy sie rozglądać za projektantem więc może byś nam coś podpowiedziała.

PS jeśli chodzi o koszty to nasza ekipa wyceniła robote na ok 50tys surowy zamknięty z garażen dwustanowiskowym.

Pozdrawiam

 

Jak widac roznice cenowe sa dosc znaczne: Klemensik77 dostal wycene za ok 18-20 tys + 5 za garaz.

Naprawde zaczynam byc ciekawy jak bedzie wygladala nasza wycena :) Jak tylko bedzie wiadomo damy znak.

 

Pozdrawiam

Kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od dachu powiedzieli nam ok. 50-60 zł z metra dachu. 50 zł to cena minimalna. Czyli 60 zł razy ok. 250 m dachu to mamy 12.500 zł robocizna za dach. Do tego za murowanie mamy 20.000 czyli 32.500 zł.

Strażak - u Ciebie dochodzi jeszcze montaż okien i drzwi i garaż dwustanowiskowy. Więc cena 50 tyś za robociznę jest chyba OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...