Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich zasypanych śniegiem!

Właśnie skończyłam odśnieżanie przed domem(uroki mieszkania w domku)Teraz z gorącą herbatką siadam i czytam kolejne wpisy na forum.

Mam małą prośbę do Synthi,czy mogłabyś wysłać mi kilka zdjęć swojej zetki.Nie bardzo umiem jeszcze biegać po tym forum,więc jeśli to nie problem to podam namiary

[email protected].Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie stanęło na pompie,gazu na Lubiatowskiej nie ma,oczywiście do tego kominek.Ale jesteśmy jeszcze przed rozmowami z ludzmi,którzy takowe ogrzewanie stosują.Wiemy,że to droga inwestycja,ale bardzo wygodna.Przechodziliśmy już w naszym obecnym domu,opał,teraz jest tylko gaz,więc może czas na nowości?

To się jeszcze okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze,ta kwota mnie przeraża,choć co do kosztów to liczyliśmy 60 tyś,ale to i tak kosmos!Ostatecznie decyzję podejmiemy,kiedy przyjedzie mój mąż,który na to wszystko zarabia.Być może skończy się na jakimś ekogroszku,i też będzie super.

 

Fajny pomysl ale zastanowcie sie kto bedzie uzupelnial groszek ( lub inny material na opal) kiedy Twoj maz bedzie poza domem?

Pompa ciepla jest fajna mozliwoscia. Pamietajcie ze zawsze mozecie zamowic butle z gazem jesli macie na tyle miejsca. Mowia ze gaz z butli jest bardziej kaloryczny niz ten z sieci. A jesli tak jest to wowczas zuzywa sie go mniej.

 

Kul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulinku!!

Tak też nie mogę myśleć,kto to uzupełni,albo kto będzie mi odśnieżał,kiedy napada śnieg.Jestem przyzwyczajona do tego,że muszę radzić sobie sama z wieloma sprawami(takimi męskimi).Tak jak już pisałam,zostaje najprawdopodobniej pompa,ale jakieś zaplecze trzeba mieć.Różnie to w życiu bywa.Oczywiście kolektory też będą.

Jak już wcześniej pisałam my zmieniamy dom na mniejszy,wygodniejszy no i (pompa!!!)oszczędniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ewa D.

 

w zupelnosci rozumiem zawody kiedy to wieksza czesc obowiazkow meskich spada na druga polowe. Wierz mi- wiem co pisze :)

Domyslam sie ze robiliscie juz wszelkie rozeznanie w tym wzgledzie. Obieg ''odwroconej lodowki' podobno sprawuje sie dobrze.

Wsrod znajomych niestety nie mamy nikogo kto by zalozyl takie ogrzewanie wiec i nie mamy zadnych opinii z pierwszej reki.

 

pozdrawiamy

Kulina&Kul.

 

ps. u nas znowu sypie snieg. Rano ( znowu) bedzie walka ze sniegiem : ) Coz: zima zima zima...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...