Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skubisie będziemy budować w południowo-wschodniej Małopolsce, w lecie 2011 fundamenty a na wiosnę 2012 ruszy budowa pełna parą, kilka rzeczy będzie zagapionych od z10 ( m.in spiżarka, małe okienka przy wejściu, brak przejścia do garażu), poddasze przeznaczymy na strych

 

pozdrawiam

Edytowane przez aksamitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 cm jak najbardziej ,chyba że ktos chce mieć parapet na równo z blatem ,wtedy niżej .W z35 jest dużo slupów na dole żelbetowe na górze 7 sztuk drewnianych ,schody w dziwnym miejscu .,a poza tym z10 był pierwszy i tak już zostało.

 

niekoniecznie - można mieć blat na wysokości 90 cm w ten sposób, że dochodzi on do ramy okiennej i nad samym blatem jest okno (skrzydło), wtedy otwór do osadzenia okno może być na wysokości 90 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Zetkowiczów,składając życzenia noworoczne.

Trochę mnie tutaj nie było,ale gdy tylko uruchomiłam komputer natychmiast zajrzałam na forum.

Przede wszystkim dziękuję Synthi za zdjęcia,podoba mi się rozwiązanie wyjścia na ogród.U mnie papierzyska są w ZUDZIE i mam taką cichutką nadzieję,że za kilka dni

będę mogła złożyć o pozwolenie na budowę.Myślałam,że uda mi się jeszcze w starym roku,ale niestety.Zimę i tak zapowiadają długą,więc szybciej niż koniec marca nic się nie ruszy z budową.Ten czas przeznaczam na marzenia oczywiście dotyczące przyszłego domeczku.Pozdrawiam Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochani długo nie zaglądałam to do was WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU!!!!!

Fotki już wysyłam ale na priva, przejrzę zarazm o czym pisaliście jak mnie nie było:)

U nas zaczyna sie taraz wiele dziać w domku i muszę się pochwalić bo przybyło nam coś takiego :)))))) http://images49.fotosik.pl/507/121ecc42039e2cf1med.jpg

 

Kurcze troszkę za wielka ta fotka

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...