Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

noo tak twierdzi gościu z gminy, mam nadzieje że ma racje, martwi mnie tylko jedna rzecz: gmina uchwaliła PZP dla sąsiednich miejscowości i tam jest zapis ze front budynku ( od frontu działki) może wynosić max 20m , a z35 z garażem ma 21,38, my chcemy postawić dom bokiem do drogi... jutro mamy spotkanie z architektem, zobaczymy co powie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubisie a co tam u was?

Ja się wkurzam na siebie bo zmieniałam front o 360 stopni co do łazienki, w ten sposób w życiu nie skończę tego domu. Pomysł i płytki znalazłam, nie wiem jeszcze ile muszę na nie czekać. Dowiem się jutro. Pan od płytek chciałaby je już kłaść a ja zmieniłam koncepcję łazienki. I jeszcze kombinuję z kuchnią co by dało radę zrobić kredensik... Możę w połowie lutego już będę mogła wrzucić jakieś fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ,że dobrze by było żebyśmy już zajęli sie budową ,bo u nas już wszyscy naokoło nie mogą nas słuchać .Nie potrafimy już o niczym innym rozmawiać ..........tylko budowa i budowa już nas mają po dziurki w nosie i chyba marzą żebyśmy znikneli na tej budowie to odetchną od nas!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeju mogę jutro ci to podać? Napewno okna 4 x 90 ale z ramami łączeniowymi w środku to nie wiem, bo są wyższe niż w projekcie i przez to mam szerszą ramę łączeniową. W sumie tafla szyby jest ta sama co przy standardowych oknach ale napewno są węższe o jakieś 1,5 cm za to wyższe tylko już nie pamiętam na ile. Wymierzę i podam jutro oki? Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jak mi zamontowali i fachowcy pojechali, to przez 2 godziny ryczałam przez te łączenia, bo zachciało mi się wysokich, szerokich okien. Architekt adaptujący projekt wrzucił mi w projekcie okna nie do wykonania. Tzn może i do wykonania ale za jakie pieniądze i nie wiem czyby były z gwarancją.

W końcu okna uzgadnialiśmy z kierownikiem budowy a ja oczywiście zaakceptowałam wybór. Po montażu i przy ścianach jeszcze z czerwonej cegły , już nie były to okna moje wymarzone.

Mój małżonek chyba widząc wyraz moje twarzy od razu kazał mi się przyzwyczaić, zanim się odezwałam. Miesiąc się przyzwyczajałam :))) później nawet polubiłam a teraz poprostu je kocham :)))). Są świetne.

Skubisiu ja uwielbiam szerokie tafle jak dla mnie nawet nie ma się nad czym zastanawiać 3 x 120 to jest to

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Wam idzie, u Nas też miało być tak

kominy terca ciemny brąz, dachówka ciemny brąz mat, elewacja ecru

 

póki co stoimy ze wszystkim, ogarniamy sobie powolutku ogród,m długo szukaliśmy ekipy bo nikt czasu nie ma, al chyba znaleźliśmy dam znać do końca tygodnia czy się udało

 

powoli tez w firmie robi się luźniej, więc pewnie z początkiem listopada odpalę dziennik budowy

 

aha dla wszystkich z Warszawy i okolic firma która zostawiła nas w połowie budowy nazywa się "Kol-bud" Piotr Kolus!!! NIE POLECAMY NIKOMU!!

 

Witam,

 

Jeżeli mówisz o PIOTR KOLUS, gościu który działa w okolicach Piaseczna, oraz południowej Warszawie i jeździ srebrną terenową Toyotą, to faktycznie NIE POLECAM !!!

Edytowane przez glodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...