Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bejjusiu wrzuciłem na szybko do mojej galerii takie wstępne szkice, nie liczyłem ile dokładnie będą miały pomieszczenia coś koło 22-23m2, bo jak pisałem na razie dziecie małe drugie pojawi się w maju, to na góre mam jakieś 3-6 lat.

Co do kanap narożników itp. to szczerze powiem,że nie spotkałem jeszcze takiej, która powala a przede wszystkim jak się siedzi to nie można głowy oprzeć,bo oparcia robią jak kiedyś siedzenia w fiacie 126p. do połowy pleców góra 3/4 :)

Edytowane przez kubam76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubam76 z awatarka zapowiada się funkcjonalny układ. Szkoda tylko że tak mało z niego widać.

 

Haha a co tych kanap to niestety większość ma takie oparcia, ewentualnie jeszcze można wyciągnąć zagłówek. Cóż ciężko jest znaleźć prostą kanapę a mnie o taką właśnie chodziło, żeby miała wysokie oparcie.

Ta którą znalazłam jak dla mnie jest bardzo wygodna

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wyspie też myślałam tylko że mi układ w kuchni przeszkadzał przez to okno, które nie jest niestety na środku. I patrząc u mnie od środka okno jest przesunięte w lewo a wyspa byłaby nie pośrodku kuchni tylko przesunięta w prawo :(.

 

Klemensik wierzę ja już przerabiałam w tej kuchni wszelkie możliwe warianty.

a jaką planujesz zabudowę?

Skoro spiżarki wam zostają to nie musicie przecież dawać szafek na około. Można dać szafki na ścienie przy oknie i ustawić wyspę na środku. Od wyspy do szafek powinno być 100 - 110 cm szerokości na swobone poruszanie się między szafkami.

 

Ja zlikwidowałam spiżarkę i dlatego mam zabudowaną całą kuchnię i aby mieć miejsce i mnóstwo blatu roboczego zostawiłam sobie półwysep. Teraz jeszcze bym jeszcze coś zmieniła ale już pozamiatane kuchnia zamówiona i czeka... A ja czekam na płytki :(

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aksamitko przeanalizowałam wszelkie za i przeciw. Bardzo chciałam ją zostawić ale ja nie robię poddasza użytkowego, zlikwidowałam wc przy salonie aby powiększyć sypialnie. Kosztem spiżarki mam teraz wc i szafę w wiatrołapie. Wiatrołap też mi się zwiększył.

Ja się okazuje i tak robie zakupy na bieżąco, nie trzymam mnóstwa żywności. Zabudowy mam dookoła więc myślę że spokojnie upchnę to co mam do upchnięcia. Mąż się tylko śmieje że jesz cze będę miała puste szafki (ale co tam zapewne szybko je zapełnie jakąś porcelaną :D

Poza tym dziewczyny jak mi zamontują kuchnie to powiem wam co i jak, co zmienić. Trochę się boje jak to wyjdzie. Kuchnia czeka od listopada może mi się uda ją spokojnie zamontować w połowie lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do układu mojego domu to wc odchorowałam, długo jeszcze mnie trzymało to ustawienie, ja byłam skłonna nawet go całkowicie zlikwidować, mąż jednak się uparł że ma być i koniec. No i dobra niech będzie. A teraz mogę powiedzieć że jednak nie jest źle. I znów dom zaczyna być moim wymarzonym domkiem bo przez długą chwilę to nim nie był.;)

 

Bejjusiu kanapa z firmy dller i cenowo jest bardziej przystępna niż de velde. I jak wniej zasiadłam w sklepie to już klamka zapadła. :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aksamitko próbowałam założyć dziennik ale nie byłam systematyczna. Nie prowadziliśmy tak skrupulatnie wszystkich kosztów jak np. Klemensik dlatego mam teraz kłopot odpowiedzieć co i ile było potrzeba.

Bez poddasza jednak jest każdy cm ważny.

 

Klemensik jeszcze troszkę czasu masz wrzucaj swoje rysunki kuchni a coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...