Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Synthia z wyspą jest tak jak z klimą w samochodzie do kiedy nie miałem auta z klimatyzacją uważałem, że nie jest potrzebna, teraz mamy wyspę i moja piękniejsza połowa powiedziała, że wyspa i kominek musi być,reszta nie jest ważna. W wymiarach jest 300cm to będziemy coś wciskać na żywo jak już mury będą, bo wiecie wyspy nie zrobie i żarcia nie dostane albo czego innego....

klemensik jak tam te rysunki, może taką ściankę do 130cm z blatem,czy to za bardzo wyspę przypomina..., jak dasz jakiś szkic to każdy dorzuci coś może razem uradzimy.

Edytowane przez kubam76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubam no przy takim podejściu to wyspasię zmieści napewno :)))

 

A zaglądaliście na stronkę http://forum.muratordom.pl/showthread.php?88840-Nadrabiam-Dziennik-Budowy-Z10/page3 Tam wczesniej z10 budowała KasiaZ10 ale już od 3 lat nie zagląda na forum dlatego stworzyłam nowy watek. Ma w galerii zdjęcie kuchni z wyspą wzdłuż, więc możecie sobie zajrzeć i zobaczyć jak wygląda wyspa pośrodku kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skubisie super to wszystko wyglada! naprawde baaardzo mi sie podoba! :)

Co to za program?

 

lazienke bedziecie mieli tylko z wejsciem z sypialni?

a przejscie do garazu jak szerokie zaplanowaliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie robocze wypociny na szybko ,jakiś kolega kolegi mojego męża sie bawił ........rozumiesz?!Ta łazienka z sypialni będzie tylko dla nas. A ta ,,ogólno dostępna ,, będzie w miejscu pom.gospod.Wejście do garażu jest wykrojone kosztem pokoju ,wyszedł z tego korytarzyk 1m szeroki ,3m długi ,taka,,śluza,,drzwi będą od garażu i od domu .Tak sobie wymyślił ślubny ,to niech tak ma mnie to nie przeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bejjusia czy zauważyłaś że stuknęłoCi właśnie 100 postów!!!AWANSOWAŁAŚ !!!

 

hihi bedzie jakas podwyzka??? ;)

 

a powiedz mi Skubisie moglabys sie dowiedziec w jakim programie sa te Wasze wizualizacje zrobione? bo moj maz bardzo chcialby wiedziec :) dzieki

Edytowane przez bejjusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...