Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej! Już trochę wymyśliłam z tą kuchnią. Nie chcę całkiem otwartej - takiej jak jest na fotkach na stronie z500 (ta biała), nie chcę też wyspy, ani półwyspu:) Chcę barek. Dosyć wysoki. Będzie zajmował 3/4 długości ściany, a 1/4 zostawiona będzie na wejście, które będzie od strony korytarza. Jeśli dobrze dopatrzyłam szerokość kuchni to 360 cm. Więc około 100 cm zostawiam na wejście, a reszta to barek. Tak wysoki, żeby ewentualnie zasłaniał bałagan w kuchni. Co o tym myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Namierzam Z10-tke chociaż w SSZ.

Chodzi mi po głowie wykonanie salonu otwartego i antresola.Czy zastanawiał się ktoś z Was nad taka opcja?

Czy możne odpuścić bo się nie da?

Widziałem takie odkryte salony,ale....w większych domkach.

Czy Z10 nie za malutka na takie coś?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szerokość kuchni ma 390. Klemensik wysłałam ci priv

Klemensik na jakim etepie już jesteście :)))

Ja też myślę że barek na 2,6 będzie za długi i żeby nie wyglądał jak barek barowy

Nie chcę zapeszać kuchni bo na wizualce bardzo mi się podoba i czekam zniecierpliwością jak to wyjdzie w realu

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Namierzam Z10-tke chociaż w SSZ.

Chodzi mi po głowie wykonanie salonu otwartego i antresola.Czy zastanawiał się ktoś z Was nad taka opcja?

Czy możne odpuścić bo się nie da?

Widziałem takie odkryte salony,ale....w większych domkach.

Czy Z10 nie za malutka na takie coś?

pozdrawiam

 

Czy się da czy nie to trzeba zadzownić do studiaz500 i zapytać o antresolę. Zazwyczaj wyrażają zgodę a reszta zależy do architekta, który będzie adoptował projekt. Albo wydrukujcie sobie rzuty ze strony z500 i przejdźcie do jakiegoś architekta on wam powie jak to się ma i zapewne jakie koszty będą z tym związane. A zapewne ze zmianą konstrukcji poddasza. Natomiast czy z10 nie jest za malutka to zależy co jeszcze zaplanujecie na górze i jaki projekt sobie wybierzecie jeżeli będzie z garażem to zawsze można zaadoptować miejsce nad garażem.

Jak dla mnie to parter nie jest mały jak na taki mały domek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...