Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolejna super wizualizacja!!!

Lukiasz drogo to drogo, ale na pewno solidnie.

My jesteśmy ugadani na Z10 ale bez klatki schodowej i wykuszu z murarzem na 18 max 20 tys. Przychodzą w 7, fundament kopią sami, ciągną w górę aż do kominów z klinkierem - czyli na gotowo pod dach.

Ekipa bardzo sprawdzona. 4 lata temu wybudowali w 6 dni parterówkę 122m u mojego brata. Za 11 tyś, ale to był lipiec 2006 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja do tych "sprawdzonych" ekip podchodzę juz z dystansem, nasi też byli z polecenia, też rodzinie czy znajomym robili kiedyś dobrze, szybko, solidnie i tanio :)

 

co do dziennika, kiedyś był w formie postów na forum teraz jest jakiś dziwaczny i nie mam weny do niego

 

ma być nowy portal placbudowy.pl zobaczymy jak tam będzie, może szybciej i przyjemniej wtedy coś tam napisze :D

 

jakby co to pisz na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakaś kabinka by się przydała. Większość czasu spędzam na wsi u rodziców i tam też będzie nasz dom. Wiem jak wyglądam jak pójdę do mamy do ogrodu i wiem jak wygląda mąż jak wróci z malinek - koszenie kosą spalinową chwastu itp. Zanim człowiek dojdzie do łazienki cała droga usiana trawą, ziemią lub błotem. A tak to by wskoczył człowiek tu pod prysznic, czyste ciuszki i już. A może to zbędny koszt????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt kosztem i tu nie chodzi o to, tylko nie wiem czy się zmieści, jak wcześniej napisałam wszystko zależy od tego jaki będziecie mieć piec. Jeżeli wielkością taki jak u mnie to nie bardzo widzę rozwiązanie z kabinką.

 

A co do przyjścia z ogrodu to u mnie będzie to samo ale jakoś będziemy musieli sobie z tym radzić i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, nie ma co tam tego pchać. A u mnie taka dzicz i busz, że nawet na golasa można latać:) A w sumie jakieś 200 metrów jest staw, taki niczyj, więc po drodze można wziąć kąpiel. Teraz do tych co nie mają poddasza użytkowego. gdzie macie wyjście na strych???? Chyba najlepiej jak będzie w gospodarczym???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...