Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła - rekuperator Optimal 400 Dospela 3500zł.+ok.1500zł. rury,kształtki,anemostaty itp. montaż jak zawsze samodzielny:-)

Co do okien to sądzimy, że w parterowym,szerokim i niskim domku takie szersze a niższe okna będą sie dobrze prezentować.

 

zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem ale ciągle nie moge się przekonać

kolega już mieszka 2 sezony z rekuperatorem i nie do końca może coś dobrego na ten temat powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne :D

A okna będą fajniutkie

Gosia & lesio robiliście jakieś zmiany we wnątrz domu?

Mamy ten sam projekt

Nie robiliśmy żadnych zmian w środku.kibelek mały też zostaje. Ten nasz projekt to odbicie lustrzane. Nad schodkami jeszcze się nie zastanawialiśmy ale pewnie wylądują tam gdzie wasze.Dla gości niewidoczne.

Teraz jak już dach jest to nawet przeszła nam myśl by w sypialni(ten pokój koło kibelka) zamiast stropu zostawić wolną przestrzen a na poddaszu (tylko pomiędzy tymi czterema słupami-jakies 15 m2) zrobić jeszcze jedno pomieszczenie. Schodki (kute-wykonane przez tate:-)) byłyby z tej sypialni. To pomieszczenie na górze to miała by być biblioeczka, kwity domowe, komp stacjonarny,rejestrator monitoringu itp. Ale nie wiadomo jak wyjdzie.

Edytowane przez gosia&lesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aksamitko siedzę i patrzę na twoją kuchnię i muszę powiedzieć, że nie ma za wiele pola manewru. Ten układ nie jest zły.

Zastanawiam się tylko czy okap (bo jak się nie mylę to jest schowany w szafce) nad kuchenką będzie wygodny przy użytkowaniu? Napisz jaki to okap? Ja oglądałam takie okapy i jakoś nie jest do takich przekonana. Jaki chcesz mieć stolik w kuchni (wymiary)? Bo wydaje mi się że będziesz miała tam troszkę ciasno.

I czy tę wizualizację robiłaś w jakimś studiu czy sama?

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia&Lesio , oj jak się cieszę, że macie lustro i to bez zmian. U nas też dokładnie tak będzie. Ale gdzieś wyśledziłam, że będziecie mieli piec w budynkach garaży? Może chce za dużo ale strzelcie trochę fotek ze środka. Nie mogę sobie wyobrazić zetki w odbiciu lustrzanym. Ech, szkoda, że budujecie sie daleko. A w sumie napisze na priv, może zrobimy sobie do was wycieczkę:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kinkiety ?

Aksamitko a od ściany do okna masz tą samą odległość po jednej i drugiej stronie?

Słupek fajnie wygląda z tym piekarnikiem.

No i nie napisałaś która wersja ci się bardziej podoba.

Bejjusia a mi bardziej podeszła ta druga wersja...

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...