Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zetkowiczów:) my nasze z10 stu budujemy od wakacji 2010. Mamy już stan surowy zamknięty i czekamy jak wszyscy na lepsza pogodę.

W naszym domku wprowadziliśmy niewiele zmian tzn. pod salonem i kuchnia mamy piwnice (schody do piwnicy umieściliśmy w pomieszczeniu które w projekcie było spiżarnią ), drzwi do piwnicy są z wiatrołapu. Pomieszczenie gospodarcze zamieniliśmy w garderobę- wejście z przedpokoju. Drzwi od pokoju za schodami przesunęliśmy i w powstałym korytarzyku planujemy zrobić dużą szafę. No i jeszcze miedzy kuchnia i salonem postawiliśmy ścianę - w planach drzwi przesuwane ( mam złe doświadczenia z otwarta kuchnia u mojego brata)

Jesteśmy teraz na etapie gorączkowego zastanawiania się jak urządzić łazienkę. Wiem że ma być wanna (nie narożna), kabina prysznicowa(narożna), kibelek na stelażu (bez bidetu), spora umywalka z blatem połączonym z obudowana pralką, może jakaś wysoka szafka. Niby nic wielkiego ale jakoś ciągle spędza mi sen z powiek jak to wszystko ustawić żeby miało ręce i nogi. Powiem jeszcze tylko że powiększyliśmy trochę okno w łazience (90X90) więc jeśli kabina prysznicowa pod oknem to tylko z lewej strony :)Proszę o pomoc, inspiracje i sugestie.Bardziej zaawansowanych zetkowiczów proszę o zdjęcia już zaplanowanych lub wykonanych łazienek.

Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za wszystkich budujacych i wykańczajacych Niech wiosna bedzie z nami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

pozwolicie że się przyłączę do Waszego grona.

Z 10 budujemy od września 2010r i co jakiś czas zagladam na forum.

budujemy " zetkę" z jednostanowiskowym garażem, odbicie lustrzane, z uzytkowym poddaszem.

wprowadzilismy kilka zmian min, zrezygnowaliśmy z wc pod schodami, pokój za schodami zamienilismy na łazienkę, schody planujemy drewniane ażurowe. na poddaszu mamy 2 pokoje , łazienkę(malutka, ale zawsze) i wyszedl nam nawet mały "salon".

co do kuchni - nie chciałam całkowicie otwartej - dlatego przysłonięta jest murkiem.

oto jedna z wizualizacji - jak wygladać bedzie nasza kuchnia w przyszłosci....

może komuś to pomoże....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...