Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam! My jesteśmy na takim etapie:) Hmm.. mamy dylemat z tymi oknami tarasowymi czy ma być murek czy nie.. no i te cholerne schody. Aha chce pocieszyć że ten dom się buduje mega szybko u nas tylko 2 murarzy i ja z dziadkiem pomocnicy do podawania cegieł i towaru to tylko 6dni, jeszcze 2 dni i koniec:) Czy ktoś może robi schody murowane? Pozdrawiam!

DSC00328.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że jestesmy na tym samym etapie :) powiekszyliście okna w spizarni i pom. gosp? zrobilismy to samo, do tego drzwi 90 + dodatkowy bok na 30 cm. Może będzie ładnie. Zmienilismy też okna w wykuszu, będą do samej ziemi, jak tarasowe, bez działowych murków. Co do okien tarasowych to okno zaczynać się bedzie na poziomie ostatniej wylewki. Na jakiej wysokości macie okna z kuchni i pokoju? Wyglądaja na dość nisko osadzone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synthia, z niecierpliwością czekamy na zdjęcia kuchni, my powoli robimy kosztorysy i szukamy ofert, masakra

 

 

aktualnie jesteśmy na takim etapie:

 

3 tygodniowa trawa już 1 raz skoszona, szok

DSC02236.JPG

 

drzwi stolczer o grubości 78mm w przyszłym tygodniu kończymy front

DSC02240.JPG

 

izolacja przeciwwodna zrobiona

DSC02246.JPG

DSC02251.JPG

 

styropianek ułożony

DSC02258.JPG

 

odkurzacz centralny sie dzisiaj kończy robić

DSC02270.JPG

 

ogrzewanie podłogowe jutro sie kończy robić

DSC02271.JPG

 

powiem WAM że nogi i mi i mojej żonie odpadają, kręgosłup boli, z łóżka ciężko wstać, ale efekt widać,

 

we wtorek szlichta i znowu pare dni odpoczynku (relaks z taczką na działce hehe)

 

pozdrowienia dla wszystkich,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz a gdzie masz usytuowane odprowadzenie na zewnątrz od odkurzacza?

Czy ja dobrze widzę, że macie już położoną elewację?

No i działka w już zagospodarowana ...

 

U nas wiele rzeczy musieliśmy przesunąć, na razie jesteśmy na takim samym etapie jak w marcu tylko kuchnie mam już zamontowaną (tzn. szafki i blat) pozostało podłączenie sprzętów no i lampy ale chociaż dobre i to.

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz a gdzie masz usytuowane odprowadzenie na zewnątrz od odkurzacza?

Czy ja dobrze widzę, że macie już położoną elewację?

No i działka w już zagospodarowana ...

 

 

odprowadzenie idzie do kanału wentylacyjnego w kominie specjalnie zrobionego pod odkurzać

 

elewację juz mamy od miesiąca, działke też powoli ogarniamy, co się da to robimy większość własnymi siłami

 

od 7 do 16 tej w firmie a potem do 23 w domu czy na działce i do domu spać i tak już kolejny miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

szkoda, że tak późno odkryłam ten wątek :(

My też budujemy Z10, z poddaszem użytkowym (ale dopiero w niedalekiej przyszłości) teraz jesteśmy na etapie wykańczania domku i siebie :) czyli płytki meble i inne takie, chociaż troszkę budowlanych rzeczy na zewnątrz budynku też jeszcze nam zostało. Pozdrawiam wszystkich i życzę sukcesów w budowaniu.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...