Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lukiasz u nas będzie też odprowadzenie w kominie zastanawiam się tylko czy to się w praktyce sprawdzi, bo słyszałam różne opinie.

 

musi się sprawdzić (nie ma wyjścia) no i pewnie trzeba będzie dokupić tłumik na rurę, ale to wyjdzie w praniu

 

a oto projekt naszej kuchni

gdcd34_1.jpg

bxsx6_1.jpg

 

fiolety nam sie bardziej podoba ale mało kto ma ten kolor a jak dostaliśmy wycenę ponad 25 tys za meble to nam się słabo zrobiło, pewnie zostanie nam IKEA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie sie coś dzieje....

synthia łazieneczka śliczna, czekam na więcej fotek ( jejku, jak czysto u Ciebie, to na pewno jest jeszcze budowa?)

lukiaszkuchnia też bardzo mi sie podoba, czy w miejscu gdzie jest "wyspa" macie trochę zasłonięte ścianką, czy tylko takie złudzenie?

jakiej wielkosci macie kuchnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukiasz

jak dobrze pamietam na początku swojej budowy pisaleś, że ktoś zrobi Ci projekt ogrodu, powiedz, czy jakieś specjalne okazy drzewek też masz?

my własnie kończymy kostkę, ogród mamy niewielki, ale chcemy mieć w nim same "cukiereczki" oprócz tujek oczywiscie które bedą jako zywopłot oddzielający nas od sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz mamy bardzo podobny układ w kuchni :)))

Co do odkurzacza to masz rację wszystko wyjdzie w praniu

 

 

A to moja kuchnia :) co by nie było że trzymam w tajemnicy hahahahaha.

Nie ma jeszcze szkła na ścianie, no i folia nie ściągnięta jest z szafek ale obiecałam ...

 

http://images40.fotosik.pl/885/a339f5102a15ab02med.jpg

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papisiu jeszcze niestety wszędzie pełno pyłu, kurzu i nie wiem ile trzeba będzie to wszystko myć, żeby w miarę doprowadzić dom do porządku.

A co do ogrodu to najprawdopobnie zaczniemy go robić jesienią. Tak czy siak zakupiłam sobie już, bo nie mogłam się powstrzymać, kilka azalii, powojników, katalpę, bzy i złotokapa. Nie wiem gdzie to jeszcze posadzić na razie wsadziłam w większe doniczki i sobie rosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

papisiu kuchnia najzwyklejsza na świecie ale chciałam czarno orzechową i mam :) kurcze na tym zdjęciu wyszła troszkę ponuro kiepski ze mnie fotograf no i na zdjęciu kolor orzecha wpada w pomarańcz ale w rzeczywistości tak nie jest uff szkło będzie jednak czarne i nie na całości pod szafkami,

wrzucę jeszcze inne ujęcia kuchni.

 

Acha kto mi podpowie jak w jednym poście dać kilka odpowiedzi do wielu osób ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz mamy bardzo podobny układ w kuchni :)))

 

 

 

A to moja kuchnia :) co by nie było że trzymam w tajemnicy hahahahaha.

 

 

faktycznie macie bardzo podobny układ szafek. Podobny również trochę do mojego, tylko ja nie mam zabudowanej całej ściany pod oknem. Dostęp do okna i mały stolik śniadaniowy pod oknem to były moje kuchenne priorytety :) cała reszta kuchni to już tylko efekt zmieszczenia wszystkiego na pozostałej powierzchni :

lukiasz jeśli tylko się da to kupujcie fioletową (moje osobiste zdanie) biała jest piękna ale wygląda jak tysiące innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukiasz ja też jestem za fioletową, jestem za kolorami które się podobają, dlatego kuchnie mam czarną bo chciałam, wiem że będę miała paluchy poodbijane na lodówce ale będę ją czyścić z przyjemnością

 

Grzebiuszko lubię szarości, odcienie bieli, czerni, srebra i kolory drewna. Zdjęcia nie oddają rzeczywistości i kolory są trochę przekłamane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...