Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

my naszych gości traktujemy prawie jak rodzinę to nam nie przeszkadza, że skorzystaja z naszej łazienki

 

:) hihih mi przeszkadza jedynie poranna kolejka do łazienki :) gości mamy dość często i czasami w sporych ilościach ;) dlatego przerobiliśmy pomieszczenie gospodarcze na dodatkową łazienkę. Na górze też jest przewidziana łazienka ale najprawdopodobniej dopiero jak dzieci się tam wyniosą, więc jeszcze nie prędko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Papisiu a jak masz rozmieszczone pokoje na poddaszu? My planujemy zrobić po jednej stronie 2 pokoje dla dzieci, na środku naprzeciw schodów łazienkę, a w drugiej części pokój telewizyjny dla męża i jednocześnie pokój zabaw dla dzieci. Trochę sie jednak obawiam czy pokoje dla dzieci nie wyjdą za malutkie i nieustawne przez te skosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz kąt dachu? my 28 stopni więc skosy były duże.

my mamy 2 pokoje -tak okolo 16 m2 - salon dziecięcy (tak to nazwę) duzy pawlacz za ścianą z cegiełek i łazienka.

trudno mi powiedziec jak to jest ustawne, bo przez te schody zmienił nam się otwór - jest większy niz w projekcie i był przesunięty. powiem tak wchodząc po schodach - bezpośrednio do salonu, po lewej mam wejście do pawlacza (niskie 1,20 cm) a na prawo 1 pokój, nad salonem z dołu - 2 pokój i łazienka pomiędzy schodami a drugim pokojem. pokoje obłozyliśmy w koło płytą k-g na wysokośc 1,20, także najnizsze miejsce pod skosem ma 1,20, bo po co zostawić duże skosy-jak się ich nie wykorzysta tylko trzeba sprzątać kurz i dodatkowo ogrzewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiona w LIVINGROOM- ie.

bardzo podobała nam się sofa nattuzzi - diagonal, bardzo podobna tylko cena zabójcza. długo się zastanawialiśmy czy warto wydać taki majatek na sofę (23 tys pln)

aż tu nagle, zmienili wystawkę w livingroomie i jest!!! zaoszczedziliśmy naprawdę sporo, mam nadzieję, że będziemy zadowoleni z uzytkowania. przy okazji zamowilam taki sam materiał jak na sofie i bedę miała krzesła w tym samym obiciu, co mnie bardzo cieszy, bo materiały w salonie nie bedą się ze sobą gryzły.

a krzesla zamówiłam takie

[ATTACH=CONFIG]60227[/ATTACH]

Edytowane przez papisia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemensik a jak idą u was postępy z budową?

 

Bejjusia no nareszcie jesteś dawno się nie widziałyśmy ;) ... a czy u was coś się ruszyło do przodu, bo chyba projekt domu zmieniliście

 

Skubisie też nic się nie odzywają, chyba teraz cały czas są na budowie..

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiona w LIVINGROOM- ie.

bardzo podobała nam się sofa nattuzzi - diagonal, bardzo podobna tylko cena zabójcza. długo się zastanawialiśmy czy warto wydać taki majatek na sofę (23 tys pln) aż tu nagle, zmienili wystawkę w livingroomie i jest!!! zaoszczedziliśmy naprawdę sporo, mam nadzieję, że będziemy zadowoleni z uzytkowania. przy okazji zamowilam taki sam materiał jak na sofie i bedę miała krzesła w tym samym obiciu, co mnie bardzo cieszy, bo materiały w salonie nie bedą się ze sobą gryzły.

a krzesla zamówiłam takie

[ATTACH=CONFIG]60227[/ATTACH]

 

Dzieki Papisia! Wasza sofka jest super, nam sie spodobala jeszcze Cobra, no ale mamy duzo czasu do takich wyborow wiec zobaczymy., co tam nam sie jeszcze w tym czasie spodoba :) a krzesla ladne, tym bardziej ze udalo Wam sie kupic to samo obicie, wiec na pewno bedzie "cacy" ;)

 

Bejjusia no nareszcie jesteś dawno się nie widziałyśmy ;) ... a czy u was coś się ruszyło do przodu, bo chyba projekt domu zmieniliście

 

Synthia! super ze jestes, stesknilam sie juz za Toba ;)

tak tak, zmienilismy projekt, ale nadal prawie codzienie do Was zagladam :) no i troche ruszylismy do przodu, chociaz z pewnych przyczyn przesunelo nam sie wszystko w czasie, ale mamy nadzieje, ze w sierpniu rozpoczniemy budowe :) rozgladamy sie teraz za materialami i ekipa... mamy juz pare wycen, wiec trzeba sie tylko zdecydowac

 

no i Synthia, cudowna macie kuchnie!!! naprawde eXtra! :) czekamy na wiecej zdjec reszty domku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Synthia, cudowna macie kuchnie!!! naprawde eXtra! :) czekamy na wiecej zdjec reszty domku ;)

 

Dzięki Bejjusiu moja "dalsza" rodzinka (czytaj teściowa doznała szoku jak zobaczyła czarną szafę w kuchni http://emoty.blox.pl/resource/naughty.gif) hihi

 

Łóżko do sypialni zamówiłam takie, ale tylko łóżko, szafki i szafę pod zabudowę musi już zrobić stolarz bo nie zabardzo mi się podobają

 

[ATTACH=CONFIG]60577[/ATTACH]

hej, a przerabiało któreś z WAS, rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka po parterze, zastanawiam się czy zastosowanie turbiny jest konieczne?

 

Lukiasz nam odradzono rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka po parterze

 

 

Hurra http://emoty.blox.pl/resource/clap.gif nauczyłam się wklejać już cytaty i odpowiedzi

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak papisiu ;) bardzo mi się spodobał kształ tego łóżka, zastanawiałam się jeszcze nad grafitowym (antracyt) obiciem ale za dużo już bym miała ciemnych kolorów w domu, więc dla kontrastu przy ciemnej podłodze myślę, że będzie fajnie wyglądało. Teraz zastanawiam się jak zgrać do tego szafę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...