Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki Papisia.

No właśnie - osoby wykańczające zetke i "siebie" - zmienilibyście coś jeszcze???

Trochę też kusi mnie okno ala balkonowe zamiast wykuszu, albo to zwykłe ale potrójne - zobaczymy.

 

Ja powiększyłabym okna w spiżarni i pomieszczeniu gospodarczym. Zmniejszyłabym też łazienkę (mam w niej garderobę) na rzecz większej sypialni. Więcej propozycji zmian nie pamiętam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor elewacji jest prawie biały, lekko wpadający w krem, zależy od światła

dopiero jak się coś białego na tło da to widać że nie jest biały :)

teściowa powiedziała że ładny ten kolor bez koloru :D

 

co do folii, chyba faktycznie czas ją zerwać, i tak do malowania trzeba będzie inną oklejać, pobawię się z tym dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane ja jeszcze nie mam swojego królestwa:cry: :cry:, ba nawet jeszcze nie mam podłogi w salonie i pokojach.I nie mam nawet czym się pochwalić :evil::evil::evil::evil: Mam już dość tych wszystkich pseudo fachowców z bożej łaski i chyba mam depresję :cry::cry::cry::cry::cry: już powinniśmy mieszkać od 2 miesięcy a nie wiem czy uda nam się wprowadzić w lipcu. Totalna załamka ......

 

Papisiu nie mam fotki obudowy, kominek obudowaliśmy delikatnie i prosto czarnym granitem star galaxy.

 

Klemensik u mnie pralka będzie w pom gospodarczym i spokojnie zmieści ci się pralka i suszarka przy piecu gazowym, ale gdybym miała spiżarkę, to pralkę bym tam wsadziła. Spiżarkę potraktowałabym jako dodatkowe pomieszczenie gospodarcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mam depresję :cry::cry::cry::cry::cry: już powinniśmy mieszkać od 2 miesięcy a nie wiem czy uda nam się wprowadzić w lipcu. Totalna załamka ......

 

......, kominek obudowaliśmy delikatnie i prosto czarnym granitem star galaxy.

 

 

hmmm.... ja planowałam się wprowadzić w grudniu 2009, od tamtego czasu już nie planuję kolejnego terminu :( marzy mi się jednak sierpień/wrzesień tego roku.... zobaczymy może się uda :)

 

star galaxy jest piękny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, byłam dzisiaj z mężem i dzieciakami w pięknym domku o nazwie Z10. Wykończony na wypasie. Lustro, bez poddasza i garażu. Ze zmian to takie - dużo powiększony wykusz, spiżarka podzielona na pół, w jednej części spiżarka a w drugiej garderoba z wejściem z wiatrołapu. GIT. Salon i kuchnia bez zmian. Taras jako oranżeria cały w szkle. Małe WC zlikwidowane i tam mają sypialnię. Pokój obok ciut pomniejszony i ten na przeciwko też. A tu gdzie jest łazienka w oryginale jest tak - łazienka na połowie a druga połowa podzielona na pół - wejście z korytarza do małego wc i wejście z pokoju dla gości też do małej łazienki. Więc tam gdzie jest w oryginale łazienka jest 3 łazienki. I wcale nie jest to mikroskopijne , bo zrobione jest kosztem pokoi. W PG ma piec na gaz i na węgiel i pralkę i jest sporo miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dołączam do WAS, bo też będziemy budowali zetkę :)

ale dopiero w przyszłym roku.

nasz domek będzie z drewna (kanadyjczyk)

 

mamy już pozwolenia na budowę :) i wybraną firmę, która będzie budowała nasz dom

 

z ciekawością czytam Wasze wpisy i doświadczenia związane z budową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy budować 10 km za Toruniem.

Niestety w tym roku chyba już nie zdążymy :(

Domek zamówimy najprawdopodobnie w firmie Moderndach. Byliśmy, oglądaliśmy i jesteśmy pod wrażeniem. Przywiozą nam gotowe elementy i poskładają na miejscu, powstanie domek modułowy :) Wykończeniówkę zrobimy we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...