Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lukiaszu jak zbroiłeś wykusz nad oknami? Jakimi prętami? My również nie wstawiamy tam słupów podpierających.

daliśmy dużo zbrojenia, nie pamiętam, to samo co na fundament szło, jedynie nie zrobiliśmy całego klocka lanego z betonu tylko mamy dziurę, specjalna fotka żeby to pokazać zrobię jutro, wyszło fajnie, i nie jest "ciężko"

DSC00973.JPG

 

Hej Lukiasz!

Wybrałeś już piec???

 

o tym będe myślał najwcześniej we wrześniu :)

 

na razie działamy z podłogami, łazienkami, kuchnią itp jest sporo zabawy z wybieraniem, szukaniem tanich ofert itp

mamy już płytki na tarasy kleje na cały dom, grunty, kabinę prysznicową brodzik, gres na salon i sień. Zamówione inne rzeczy. Na początku lipca wchodzi hydraulik montować stelaże, od poniedziałku glazurnik robić tarasy, od poniedziałku też jedziemy z GK i podwieszanymi sufitami i innymi moimi wymysłami. W między czasie działamy prężnie w ogrodzie, kończymy nawodnienie, Ogarniamy dalszą cześć działki. Układaliśmy styropian na poddaszu, robiliśmy cześć wentylacji, dzisiaj wylali na gotowo szlichtę na poddaszu (stwierdziliśmy że tą robotę zrobimy teraz a potem tylko lekkie i suche prace jak już się kiedyś zdecydujemy na adaptację). No walczę cały czas z mediami w drodze, ogrodzeniem z frontu......................... NON STOP COŚ :D

 

trochę nawodnienia ;)

zraszacz:

P1000138.JPG

 

system elektrozaworów

P1000136.JPG

 

Nowe zdjęcia będą pewnie w weekend ;)

 

ps. za jakis miesiąc będę miał już ponad 1000 zdjęć z budowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jutro - akcja sadzenie, więc po kolei bedę opisywać nasze "skarby". a przed domkiem sadzimy KATALPY, jeszcze sporo brakuje - cisy, rododendrony, i kilka roslinek okrywowych, w tygodniu brak czasu by zając się ogrodem.

ale miło już - kuchnia prawie skończona, szafy w zabudowach się robią, łazienki się kończą - już cieszy każdy szczegół i cierpliwości brak, bo chciałoby sie mieć już wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ja też mam u siebie katalpę tylko mniejszą 1m. Przesadziłam do większej donicy i czeka... na miejsce.

Papisiu to co czekamy na fotki :p:D kuchni, łazienek itd...

 

 

a kupowałaś sobie azalie? Są śliczne.

Ja kupiłam sobie takie...

 

http://images50.fotosik.pl/978/b1719feb3676a701.jpg

 

 

http://images47.fotosik.pl/968/d316515e10736ec5.jpg

Edytowane przez Synthia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]65190[/ATTACH] - wiśnia ozdobna, po prawej sosny hakowe róznej wielkości

[ATTACH=CONFIG]65191[/ATTACH] - modrzew pienny pendula - szczepiony na ok. 2,20.

[ATTACH=CONFIG]65192[/ATTACH] - sosny karłowate pienne

[ATTACH=CONFIG]65193[/ATTACH] - magnolia, nisk kosodrzewina, buk czerwony drzewiasty,sosna czarna

[ATTACH=CONFIG]65194[/ATTACH] - catalapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...